SVE PIJANO I DROGIRANO: Ludi petak - opšti haos pred Božić na ulicama Britanije

drdoktor

Elita
Banovan
Poruka
23.062
http://www.kurir.rs/planeta/sve-pij...red-bozic-na-ulicama-britanije-clanak-2065485

SVE PIJANO I DROGIRANO: Ludi petak - opšti haos pred Božić na ulicama Britanije

PLANETA 21:09, 19.12.2015. 1
Tokom decembra Britanci potroše neverovatnih 2,3 milijardi funti u barovima, pabovima i klubovima, a Crni petak je vrhunac trošenja i razuzdanosti

Ludi ili Crni  Petak (Black Eye Friday, Mad Friday) je najprometnija noć u godini za mnoge kafane i klubove u Britaniji, jer je poslednji radni dan pre Božićnog odmora postao vreme totalnog opijanja i opšteg haosa na britanskim ulicama.

Nastavak na linku.

..................

Ovo je pravo lice zapada.
 
Sigurno u Srbiji nisu ovakvi. Treba ovo videti da bi shvatio.

Pa i ovde je bilo tako za Novu godinu :confused: muško, žensko od 17 do 107 godina bacaju pegle, kenjaju i šoraju od Slavije to Studentskog parka na svaka 3 metra, ali i van opisanih deonica samo što se nije videlo.

Ovaj sad vikend će biti havarija u gradu.
 
yebiga , ima se može se :per:


Ja vala...štede godinu dana za taj jedan petak...

Englezi su neverovatni kad se napiju,usvinje se vala za ne poverovati.Bio ovde jedan takav(Englez)u gostima kod neke moje poznanice pa nije mogao čudom da se načudi kako se ovde DOBRO JEDE.Oduševio se najobičnijim pasuljom sa suvim rebrima i kaže da nikad nešto tako ukusno nije pojeo...

A u kafiću naručio turu pića(njih četvoro za stolom)i dao konobaru 50 eura da mu naplati.Ovaj mu vratio 40 eura i nešto u dinarima a on to prevrtao i obrtao pa mu nije jasno da tura pića košta manje od deset eura??

Cigaru nije gasio...gde još ima na svetu paklo cigara za 1,5 eura?

A kad se žestoko ucvrcao legao na travu ispred zgrade da spava...tako kaže rade u Engleskoj...jedva mu objasnili da to ovde nije običaj i da je to sramota.Kad se udesiš od alkohola zovneš taksi da te baci kući ili te ortaci odvedu do kreveta...

Ta poznanica pošalje ćerkicu od osam godina u prodavnicu po hleb a on pita zar sme samu da je pusti na ulicu?Pa što ne bi smela?U Londonu ne bi...

Ništa oni nemaju moj zemljače...a i ako imaju to ne vredi ništa...
 

Back
Top