Sve o Rusiji

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nije........on govori istinu dok se ne nadje neko da ga ospori,ili da iznese misljenje da doticnom ne veruje i da shodno tome ovaj dokaze svoju tvrdnju.

E stvar se menja ako neko kaze da on laze........ne moze neko da nosi fasciklu dokaza za sve sto prica,jer ce mozda neko da ga nazove lazovom.......s druge strane ti mu nisi ni dao vremena da ti odgovori.

Dakle-sta imate da iznesete u svoju odbranu :mrgreen:

Kao prvo, ja nisam reko da on laze, nego da je pogresno cuo :)
Sem toga, nosio ne nosio fasciklu, kada iznosi tvrdnje MORA da je potkrepi.

Znas sta ja tvrdim?
Da je Deda Mraz spasio Srbiju od udara meteora 2004. godine.
Dokazi da nije tako.
 
Pa naravno da ja sad ovde ne mogu da okacim ni jedan link , jer to nije bilo u novinama . Ali to znam prakticno iz prve ruke od nekoliko visokih oficira , koji su tad bili u sluzbi , i koji su se nervirali oko toga .

Izvini, ovo je anegdota, "ja znam, ja sam cuo, reko mi tata, reko mi drugar"....a to ne spada u argumente. Tako dokazuju oni ljudi koji se trude da dokazu postojanje duhova.
Ostatak posta nema veze sa tim pitanjem.
 
Kao prvo, ja nisam reko da on laze, nego da je pogresno cuo :)
Sem toga, nosio ne nosio fasciklu, kada iznosi tvrdnje MORA da je potkrepi.

Znas sta ja tvrdim?
Da je Deda Mraz spasio Srbiju od udara meteora 2004. godine.
Dokazi da nije tako.

Nije stvar u tome.........stvar je u tome sto si ga ti nazvao lazovom :mrgreen:

A razlika imedju tvog filozofiranja je..........da ovo u ovom slucaju moze da se dokaze da NIJE ako si napr. radio u vladi.

Naravno da vecina(99%) ne moze da se dokaze da nije...........ali ja tebe necu nazvati lazovom zbog toga sto tvrdis da je deda mraz spasio srbiju od meteora.........samo cu te ljubazno zamoliti da mi to dokazes :mrgreen:
 
Naravno da vecina(99%) ne moze da se dokaze da nije...........ali ja tebe necu nazvati lazovom zbog toga sto tvrdis da je deda mraz spasio srbiju od meteora.........samo cu te ljubazno zamoliti da mi to dokazes :mrgreen:

Bez obzira dal ti mene nazvao lazovom ili ne (a ja njega nisam), na meni i dalje ostaje da dokazem ono sto tvrdim.
A ako me ti nazoves lazovom, to ne daje na tezini mojoj tvrdnji, jer ona i dalje ceka dokaz.
 
Izvini, ovo je anegdota, "ja znam, ja sam cuo, reko mi tata, reko mi drugar"....a to ne spada u argumente. Tako dokazuju oni ljudi koji se trude da dokazu postojanje duhova.
Ostatak posta nema veze sa tim pitanjem.

Jesi li samo ovo procitao , od celog mog posta . oces da ga ponovim . Sisteme S300 moze da kupi bilo ko . Nikakav problem . Zaista nemam razloga da lazem . A sto ih nasa fantasticna vlada sad ne kupi ? evo sad odma. da telekom , i nabavi dvadest sistema S300 .

Dovoljno za celu Srbiju . Sta ti , onako zdravorazumski mislis , sta je razlog .?
 
Jesi li samo ovo procitao , od celog mog posta . oces da ga ponovim . Sisteme S300 moze da kupi bilo ko . Nikakav problem . Zaista nemam razloga da lazem . A sto ih nasa fantasticna vlada sad ne kupi ? evo sad odma. da telekom , i nabavi dvadest sistema S300 .

Dovoljno za celu Srbiju . Sta ti , onako zdravorazumski mislis , sta je razlog .?

20 S-300 sistema, plus torove da ih zastite plus shilke uffffffffff.. to su samo par milijardi i zavrsen posao.
 
20 S-300 sistema, plus torove da ih zastite plus shilke uffffffffff.. to su samo par milijardi i zavrsen posao.

Da .
Upravo tako . mada moze i bez torova , a da se uzmu tunguske samohodne . Cenim Telekom telefonija , Nis , i jos po neka sitnica :)

Zapravo , koj ce nam dvaes komada . jedno 3 dosta . Kolko se secam , kosta ,( sam , onako go, bez er begova , ) oko 127 miliona dolara jedan , jel da . Ne moramo sad koza-klima .
 
Poslednja izmena:
Jesi li samo ovo procitao , od celog mog posta . oces da ga ponovim . Sisteme S300 moze da kupi bilo ko . Nikakav problem . Zaista nemam razloga da lazem . A sto ih nasa fantasticna vlada sad ne kupi ? evo sad odma. da telekom , i nabavi dvadest sistema S300 .

Dovoljno za celu Srbiju . Sta ti , onako zdravorazumski mislis , sta je razlog .?

Pa nije valjda problem u tome, nego u ceni....Eno , jedva smo remontovali one 29ke...
 
Bez obzira dal ti mene nazvao lazovom ili ne (a ja njega nisam), na meni i dalje ostaje da dokazem ono sto tvrdim.
A ako me ti nazoves lazovom, to ne daje na tezini mojoj tvrdnji, jer ona i dalje ceka dokaz.

Nije isto ako nekoga nazoves lazovom ili ne.

Ako ga nazvias lazovom to znaci da ti znas drugacije.

Stvar je jasna-iznesi to sto znas.

A ovo boldovano i jeste,samo ti dokazi da je on lazov i sve ce biti u redu,posto tvoja rec ima-tezinu prekrsaja a njegova ne;)
 
Jesi li samo ovo procitao , od celog mog posta . oces da ga ponovim . Sisteme S300 moze da kupi bilo ko . Nikakav problem . Zaista nemam razloga da lazem . A sto ih nasa fantasticna vlada sad ne kupi ? evo sad odma. da telekom , i nabavi dvadest sistema S300 .

Dovoljno za celu Srbiju . Sta ti , onako zdravorazumski mislis , sta je razlog .?

Ma nego ti dokazi da ne lazes,bez toga ne moze svabov da odgovara :mrgreen:
 
Pa nije valjda problem u tome, nego u ceni....Eno , jedva smo remontovali one 29ke...

De ima volje , ima i nacina . veruj mi . Moze i na odlozeno , na kredu , na karticu , i td . A mi bi mogli malo manje da se ponasamo neprijataljski prema njima .

Ono sto smo slali ljude u Ukrainu , je vise nego debilno od nas . Nebitno je da li su nam prijatelji , ili ne , Ne treba da cackamo mecku . A u Ukraini je bilo 105 ljudi iZ Srbije , da menja proRuski rezim , i da dovodi proAmericki .

Krajnje debilno , nema sta .
 
Moze, ali bez obzira na karticu, na kredu ili na "dodjem ti", aktuelna verzija S300 i dalje kosta....kolko ono bese....
A da se kupi jedan ili pet takvi sistema - to je bacanje, para, a bez 20 sistema, kao sto ti kazes, ne vredi trositi pare....kojih ionako nema,.
 
Moze, ali bez obzira na karticu, na kredu ili na "dodjem ti", aktuelna verzija S300 i dalje kosta....kolko ono bese....
A da se kupi jedan ili pet takvi sistema - to je bacanje, para, a bez 20 sistema, kao sto ti kazes, ne vredi trositi pare....kojih ionako nema,.

127 meleoncica . dolara .
Ma dovoljno je samo par komada . I par torova ili jos bolje ovih novih Tunguski . Strah nebo cuva . Da smo ih imali , bomnardovanja ne bi ni bilo verovatno .

A jel znas kako radi . zasto je nenadjebiv ... da se upisas od smeha .
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top