Sve mudrosti nasih profesora

  • Začetnik teme Mirka šizika
  • Datum pokretanja
Matematičar: "Alo bre, a dokaz? Mislim ja nisam Ceca Veličković, ali i ja tražim dokaz"

Fizičar: " Kamo ti đi tija uglovi? Tri ugla od izvora tri putića, živeo Prvi maj, praznik rada.

" Bio je tu u i ministar prosvete, u subotu sam bila s njim.....i ne samo s njim"

" Ajde ova s nosem, neka izadje na tablu"

"Vi bliznakinje, jeste li se rodile u istom gradu"

"Jao bre Anto, opet si stavio kosu na ulje"
 
AKHENATON:
Matematičar: "Alo bre, a dokaz? Mislim ja nisam Ceca Veličković, ali i ja tražim dokaz"

Fizičar: " Kamo ti đi tija uglovi? Tri ugla od izvora tri putića, živeo Prvi maj, praznik rada.

" Bio je tu u i ministar prosvete, u subotu sam bila s njim.....i ne samo s njim"

" Ajde ova s nosem, neka izadje na tablu"

"Vi bliznakinje, jeste li se rodile u istom gradu"

"Jao bre Anto, opet si stavio kosu na ulje"

gde si ti išao u školu :lol:
 
" Ej, ti tamo što spavaš nemoj da mi ometaš čas"

"A vi što niste gledali ogled jeste li videli"

"Vi možete svoj sastav početi i nekom latinskom izrekom ako znate engleski"

"Ti devojko, opameti se da ne bi dobila havariju"

"Pirot je tada bio mesto okupljanja poginulih Bugara"

"Tišinate bre i vršite teja analize i monalize"

"Neron je bio mnogo gadne naravi. Za života je učinio mnogo samoubistava"
 
U, a tek koliko imam lapsusa učenika u svojoj kolekciji. Recimo:

"Agrrna gustina naseljenosti je broj grla stoke na kilometar kvadratni"

"U Stolicama? U Stolicama je bilo savetovanje...valjda...savetovali su se Tito, Naser i.....Negro"

Profesor: "Dobroj svinji su sve pomije dobre"
Učenik: "Bljak, ja mrzim pomije....."

"Sugurnim korakom koračali su ka uspesu"

"Narod je bio pogodjen kugom, umro je"

Profa: "Šta je definicija?"
Učenik: " Definicija nije ništa praktično, ali eto tako -definiše se."
Profa (vata se za glavu): " Eee deco, to vam je na čistom pirotskom blskanje"
 
Mirka šizika:


Pa rekla je ko joj je razredna, spomenula drugaricu iz razreda, rekla da voli Queen, o nastavnici matematike da ne pricam, a pre par meseci sam im drzao cas OZ pa je pricala o muzici koju voli... Nisam bas bio siguran da li je Milica ili Katarina, bio sam skoro ubedjen da je Katarina jer mi je ona rekla kako ide po forumima... ali ukapirah... ;) ;) Znam ja moje djake!
 
Goran_V:
Pa rekla je ko joj je razredna, spomenula drugaricu iz razreda, rekla da voli Queen, o nastavnici matematike da ne pricam, a pre par meseci sam im drzao cas OZ pa je pricala o muzici koju voli... Nisam bas bio siguran da li je Milica ili Katarina, bio sam skoro ubedjen da je Katarina jer mi je ona rekla kako ide po forumima... ali ukapirah... ;) ;) Znam ja moje djake!
Pa ste jos pitali i moju sestru da li ja visim na Krstarici... :)
 
Marge:
Pa ste jos pitali i moju sestru da li ja visim na Krstarici... :)

Neee! Nisam je pitao nego sam joj REKAO! Tacnije - pitao sam je:" Sta radi Milica? Visi na internetu i dopisuje se sa direktorom na Krstarici?",a mala umrla od smeha ;) ;) ;) Velika je razlika! Mada...cak i da sam je pitao to bi bio znak da sam pretpostavljao, zakljucio... Je l' tako? ;) Kazem...nisam bio siguran Milica ili Katarina, ali..Katarina mi je obecala uredjenje sajta... i Katarina ne bi pricala lapsuse matematicarke nego jednog drugog nastavnika.... Ma Milice uzivaj...Imas vezu - Anu ;)
 
Nastavnik u srednjoj.. predmet ONO i DSZ napisao na tabli Koncepcija opstenarodne odbrane...malo smo mu na odmoru prepravili i procitao je - Kontracepcija opstenarodne odbrane!
Na fakultetu...dao nam profesor papir da se upisemo...pisali svasta. Uzme da nas proziva i dodje do imena Momcilo Bajagic. Pita gde je on, kazemo otisao na koncert....Uzvikne - NEOPRAVDANO!
 
"Nasa draga" Knezevicka diktira na kraju godine neki text koji je u stvari pismo roditeljima i oni to treba da procitaju i potpisu. Glupo pismo, kao da nas ne teraju da ucimo matu preko raspusta (nisu valjda ludi da nas teraju), ali da, kada 3. septembra pocne skola treba da pocnemo da ucimo.
Neko ustaje i kaze: "Ali, nastavnice, 3. septembar je nedelja, skola pocinje prvog"
Knezevicka: "Deco, vi dobro znate da ne smete da se svadjate sa nastavnicima!"
Mi donosimo kalendar i pokazujemo joj, a ona, mrtva 'ladna kaze: "Au, znaci, radicemo i u nedelju. Kad su doneli taj zakon da se nedeljom radi?"
 

Back
Top