Sve i svasta...za sve mame, tate, trudnice, bivse trudnice, tinejdzere, svekrve..:)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
evo i mene da se upišem u mame sa najnemirnijom decom na planeti,hihihi....sad smo izašli iz bazena,baš nas je izvukla voda,a sunce sijaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,ufffffffff,tek predveče ima hladovine,dotle peče sunce,ali onda i voda brzo zahladni u bazenu...evo sad ću da ga stavim na popodnevnu dremku,samo ne znam ko će pre da zaspi on ili ja,a morala bih da peglam...

Ma batali peglanje zeno:tiganj:, zar po ovoj vrucini...bice hladnijih dana sledece nedelje...ja obicno peglam vikendom rano ujutru, od 7-9h dok svi spavaju, tada nije vrucina i niko mi ne smeta
 
cao drugari ovo danas ne moze da se izdrzi koliko je toplo nizak pritisak uzasno nema kiseonika...al dodjoh sa posla nekako autobusom sa klimom :)i evo sad pod klimom kuvam Lazaru neku corbicu za rucak :)za nas rucka ima punjena paprika koju on nece ni da pogleda a kamoli da jede...al dobro preksinoc je nesto povracao kao da je pokvario stomak necim tako da nije isao u vrtic ni juce ni danas a nece ni sutra ...a htedoh da se pohvalim da smo dobili karte za Strumpfove i da sutra idemo na 3D projekciju i jedva cekam :) a u ponedeljak bih trebala i da instituta Servantes da odem da se upisem pacemo videti kako ce mi to ici uz sve obaveze koje cu imati sa Lazarom oko operacije i post operacione nege..kako izdrzavate vi ovo vreme uf uf...nama danas dolaze gosti tako da ce laza imati drugaricu i nadam se da ce se lepo druziti a mame malo da uzivaju uz kafu i sladoled :)
 
..jutro...kod nas je vec 36..kazu, nista od kise do 4. septembra, a i tad nesto malo...pogoricemo...inace, ja se retko javljam, nekako sam nikakva, a trudim se da budem optimista...stan je jos u statusu kvo...ali mi kao nesto planiramo...pa gledamo zemlju i montazne kuce...skupooooo...uzas...polako gubim nadu u uspeh i kucenje...ceo zivot cu biti podstanar, a ta ideja me uzasava! tako da i nisam za druzenje...
nadam se da prezivljavate vrucinu, nekako...:)
 
Dobro jutro drugari jutro a ja sama ihhhhh pa sam vec kupila neke magazine da cituckam kad pristavim rucak i malo raskrcim sobu :)ima da uzivam iako sam slobodna tek prekosutra ;)
moram da se pohvalim da smo Lazar i ja isli pre neki dan da gledamo strumpfove i da je dete uzivalo znaci dva sata nije trepnuo i kad se film zavrsio kaze bezite drugari ide gargamel ja sam se iskidala ...i sad evo nosa po kuci strumpfove koje smo u meku dobili i prica kako ce gargamel da dodje...jos ovu nedelju ce ici u vrtic a vec kasnije ne imamo pripreme oko operacije tako da moramo biti zdravi ..nego sad kako sam shvatila da moje dete uziva u crtacima na jesen cemo probati i pozoriste sigurno ce mu se dopasti :)
kako ste vi kako su klinci jel ia neka nova dogodovstina sa decom...mame koje imaju skolarce jeste se spremile za pocetak godine?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top