Sve i svasta...za sve mame, tate, trudnice, bivse trudnice, tinejdzere, svekrve..:)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ennna podseti me gde vi to inače živite?..ja vas uvek stavljam u BG,a znam da ste negde drugde...

inajdić mi kada stavljamo padlidžan u zamrzivač bacimo u vodu koja vri sa malo soli tek tek da ogrezne,ocedimo i onda ide u zamrzivač...pa kada izvadiš onda je već spremno da praviš nešto od njega,a ako samo ovako pustiš da izađe ta gorčina,kada izvadiš iz zamrzivača bude meni nekako onako mlitav,ne mogu da objasnim...
 
Ajd i ja malo da se uključim, pišem samo kad imam neko pitanje:)
Crkosmo ljudi...od sutra se u Pg ocekuje zvaničnih 42 stepena u hladu, a koliko je zapravo, sam bog zna. Vala i ovo leto traje od maja, prosto sam se uzelela mrzne mi novembarske kiše. Toliko je vruće da mi je sve teško, mogli bismo svako popodne do mora, ne treba nam ni sat vremena, ali nemam snage ni za šta kad se vratim sa posla, izjede me ova sparina.
 
Ajd i ja malo da se uključim, pišem samo kad imam neko pitanje:)
Crkosmo ljudi...od sutra se u Pg ocekuje zvaničnih 42 stepena u hladu, a koliko je zapravo, sam bog zna. Vala i ovo leto traje od maja, prosto sam se uzelela mrzne mi novembarske kiše. Toliko je vruće da mi je sve teško, mogli bismo svako popodne do mora, ne treba nam ni sat vremena, ali nemam snage ni za šta kad se vratim sa posla, izjede me ova sparina.

hehehe ,i to je dobro,barem pitaš kada te nešto zanima...ćao na druženju sa nama!
znači PG i izuzetno visoke T?..hm,pa onda pravac na more,ako vam to ne predstavlja problem da svaki dan skoknete dole da se malo bućnete,nije PG daleko kako si i ti sama pisala....a ja zaista ne znam kako se ove vrućine mogu preživeti bez vode u blizini...mislim da bismo mi svisnuli da nam nije bazena u dvorištu i Dunava na 10 minuta...
 
ja sad sjela...napokon da doručkujem....posla navalilo na sve strane....naradila sam
se mogla bi ići i kući:lol:
vas dvije nemoj da bi sad gdje pobjegle:worth: kako je lijepo kad neko ima na
temi...kod tebe ennna su dva momka, čini mi se Sergej i Ognjen ako nisam
pogriješila:rumenko:...kod tebe laural su dvije cure:think:

Jeste, jeste...sve lepo pamtis..a ti wenerice, devojcica?
 
Jeste, jeste, kod mene dve curice,4 god starija, mladja puni 2. uskoro. Razmišljam o trećem, prvo smo planirali da to bude 2013., ali sad su mi se nešto omilile bebe:) Bilo bi lepo da se potkrade i jedan bata, čisto ravnoteže radi, ali dobrodošla je i još jedna seka! Ja nemam sestru, a tako bih volela...kad gledam ove moje dve kako se maze, igraju i trče jedna za drugom..uviđam kako je tužno što je sedamdesetih bilo popularno imati dvoje dece, po mogućstvu jedno muško i jedno žensko. Da sam ranije rodila prvo, kontam da bih imala bar četvoro dece! Ne znam kako ste se vi osećale kad ste rodile prvo dete...ja sam imala osećaj da sam ispunjena kao majka i da mi je jedno dete sasvim dovoljno. A kad sam rodila drugo, činilo mi se da bih mogla i šestoro :)
Eto započeh neku temu, da malo čavrljamo dok smo na poslu:) živele ove državne firme koje nisu blokirale sve "nepotrebne sajtove".
Što se mora tiče, mi smo neko vreme živeli u Baru i baš sam se nauživala, a moram reći da sam se malo i razmazila :rumenko: Ne bih kročila na plažu u Čanju ili Sutomoru od juna do septembra, ni puškom da me terate :) Dok sam živela u NS i dolazila 10 dana na letovanje, nish mi nije smetalo, sada opasno izvoljevam (znam, znam, nije lepo).
Još par dana i stiže septembar pa ćemo da uživamo, sad mi je stvarno prevruće i prevelika je gužva. Uglavnom vikendom idemo na Ulcinjsku Veliku plažu jer jedino tamo nisu gužve, a iznajmimo onu ležaljku sa baldahinima pa klinci na miru spavaju u podne. Imamo i dve lepe reke u blizini PG, izvore i jezero ali sve mi je jasnije zašto Crnogorce bije glas da su lenji :) Ljudi moji, stvarno ništa ne možeš raditi po ovoj vrućini.
 
evo izašli iz bazena,završavam ručak,i posle stavljam vraga na spavanjac,a imam gomilu veša da peglam...

laural baš ti se divim što želite i 3 dete,meni je to diiiiiiiiiiiiivno,i samo mogu reći go for it!!!!!!!!!!!!!!...ja za sada samo ovo jedno,ali valjda će i mene pogledati tamo od gore,i biće još dece,i ja sam uvek zamišljala veeeeeeeeeeeeeliku porodicu barem četvoro petoro dece,a eto za sada samo jedno...
 
ennna Lazar ima 3 godine i 9 mjeseci a Lara 1 godinu i 2 mjeseca.....
lijepo je imati i četvero...petero...al to sve zavisi od osobe do osobe...
moja djeca su baš bila plačljiva...tako da neznam dal bi izdržala i treće da
onoliko plače....mislim neko to ignoriše a ja se sva preznojim kad mi počne plakat...
evo ova mala još uvijek samo dreči....sva mazna...
 
ennna Lazar ima 3 godine i 9 mjeseci a Lara 1 godinu i 2 mjeseca.....
lijepo je imati i četvero...petero...al to sve zavisi od osobe do osobe...
moja djeca su baš bila plačljiva...tako da neznam dal bi izdržala i treće da
onoliko plače....mislim neko to ignoriše a ja se sva preznojim kad mi počne plakat...
evo ova mala još uvijek samo dreči....sva mazna...

E bas tako...kada bi ga rodila da ima 2godine...nesto osecam da nemam vise zivaca za bebe...onako iskreno
 
I meni je mlađa ćerka bila baš teška(čuj bila, još je :)), ali nekako verujem da će mi treće biti kao prvo (nada je neuništiva) i da će biti najlakše za odgajanje. Moje devojčice stvarno nisu teške, blage su, imaju red, samo je mlađa užasno vezana za mene i plače za svaku sitnicu. U septembru će u vrtić, pa će valjda malo da se osamostali.
 
ma da..mislim da je prve dvije godine najteže a poslije bude lakše...
kod mene Lazar je sad stvarno dobar samo što je on od kako se rodio
živ i onako nemirko...dijete nezna sjest ni dvije minute...jednostavno
nema vremena...takav je a sad i ona je ista...al nije to meni toliko
strašno samo da ne plaču...za plač sam više preumorna..
sjećam se kad je Lazar bio beba da smo ja i on u duetu plakali...
a sad on zeza sestru i kaže de malo ušuti nemogu te slušat kako pjevaš:lol:
 
ma da laural.....neko to lakše podnosi taj plač....
tvoje su cure velike...mislim da je prošlo pa može se reći najteže...
mm ima rodicu ona ima troje djece....al nisam vidjela u životu osobu sa većim
živcima...kako ona snjima lijepo...pa ovako pa onako...ja sve gledam i nevjerujem..
stvarno se neko tako rodi..mislim i kako je to lijepo vidjeti...
 
Hihi, opasan je stariji brat...Moja starija nikad nije plakala, ma prvu noć posle porodilišta je čitavu prespavala, nikad se nije budila noću da siki, samo pred jutro, danju knjiški, na tri, pa na četiri, pa na pet sati, šmrc, kad se setim...a mala....ajajaj...svaki sat...pa dva, pa sat....šest meseci...sve sam živo probala, mislila sam da nešto mora da nije u redu, ali izgleda da je samo maza jedna mazna.
 
evo i mene da se upišem u mame sa najnemirnijom decom na planeti,hihihi....sad smo izašli iz bazena,baš nas je izvukla voda,a sunce sijaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,ufffffffff,tek predveče ima hladovine,dotle peče sunce,ali onda i voda brzo zahladni u bazenu...evo sad ću da ga stavim na popodnevnu dremku,samo ne znam ko će pre da zaspi on ili ja,a morala bih da peglam...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top