Kafana СВЕ И СВАШТА (2. део)

Dobro jutrooooo...lepo jutro, maglovito i oblacno...:roll:

@Marge, poslednji pentaksim sa otprilike godinu i po...Nadja u decembru puni god i po, a dr nas je zakazala sad u novembru...

Juce sam bila ki na pokretnoj traci, nisam sinoc imala snage da se okupam...nekad se ubijem od dosade a nekad navale da ne mozes da se odbranis.:eek:
 
Coffee-02-june.gif
 
Kod tebe palacinke,a Mica i ja smo sada rucale.Ona je doruckovala pa se zaigrala i kasno uzinala.Posle toga smo isli po pilice (kod komsije) pa dok sam to sredila,popakovala u zamrzivac,dok se ispeklo ali smo se bas lepo najele nas dve.Ostatak porodice danas ima obaveze u gradu tako da smo Mica i ja same...i uzivamo.Mozda i umutim palacinke...videcu.Mada bih radije kad ovako zahladni,provela dan u krevetu.
 
ma beži, te palačinke :lol:
evo gotovo...
deca tražila :mrgreen: inače ne bih ja :lol:
a slaba sam na njih
do sad tako..odolevam, odolevam, a moji ko da namerno ostave...i sutradan pojedem
e danas sam lepo pojela odma, tolpe, zadovoljila se i sad sam mirna pojela sam "samo" tri, sha sad...:whistling:
 
i ja najviše volim tople, dok još pečem, prazne... potpuno drugačiji ukus nego kasnije, čime god da su nafilovane

pozdrav mackice i od mene
Jedan veliki :zag: za moju priju :heart:

Nista od palacinki danas jer su kasno stigli,a devojke su na dijeti pa nejedu posle sedam sati.A kazu ako budem pekla onda ce morati da jedu...tako da nista od pecenja.

što su na dijeti? jel stvarni imaju višak ili ih uvatile pubertetske bube?
 
Good morning...kako ste spavali...

Kasnila sam na posao, a jos dva puta moram izaci sa posla i ranije pobeci...dobicu otkaz...ali moram svoje dete odvesti do vrtica, juce svratim slucajno, i kaze teta da se danas slikaju...pa cu ga odvesti na slikanje i da se malo poigra sa drugarima, pa onda moram otici po njega da ga odvedem kuci, pre spavanja...a srce mi se kida sto ne ide u vrtic...buaaaa... :sad2: a onda moram pobeci ranije, jer imam jedan privatni cas, ali od pola tri...:dash: 'bem ti...samo se nadam da dis nece ukapirati da me nema...pravicu se blesava:mrgreen:
 
Good morning...kako ste spavali...

Kasnila sam na posao, a jos dva puta moram izaci sa posla i ranije pobeci...dobicu otkaz...ali moram svoje dete odvesti do vrtica, juce svratim slucajno, i kaze teta da se danas slikaju...pa cu ga odvesti na slikanje i da se malo poigra sa drugarima, pa onda moram otici po njega da ga odvedem kuci, pre spavanja...a srce mi se kida sto ne ide u vrtic...buaaaa... :sad2: a onda moram pobeci ranije, jer imam jedan privatni cas, ali od pola tri...:dash: 'bem ti...samo se nadam da dis nece ukapirati da me nema...pravicu se blesava:mrgreen:

ne sekiraj se,draga:cmok2:
znam da je to lako reći, ali zaista je bitno da samo detetu bude dobro, a u vrtiću neće propustiti ništa značajno, msm nadohnadiće to
eto slikaće se danas
tako i Bane prekjuče, bio je na predstavi i odmah kući posle, jer nisam imala srca da ga ne odvedem na predstavu

e valjda ti niko neće zameriti ni za to što ćeš ranije izaći
 

Back
Top