Kafana СВЕ И СВАШТА (2. део)

dobro jutro zenske evo ja na bolovanju pocela da se kocim pa reko bolje na vreme ja to pre mora da saniram :)
mi smo super stvarno evo laza jos danas i sutra ide u vrtic a mozda ga dam i u ponedeljak i to je to zavrsavamo sa jaslicama ...i prelazimo na sprat nize u vrtic :)
ja evo imam generalno spremanje po kuci danas jos kuhinju i kupatil da sredim i to je to posle jo neke stvari da operem letnje koje mi stoje u dzaku i to je to samo da se spakujemo i etooooooo
nego ja eksperimentisala i menjala boju kosi hahah e boze sreca pa raste brzo pa se ne brinem toliko ja i moj rucni rad hahaha i nista eto hoce zenska da bude plavusa posto poto dosadili mi pramenovi imam sedih dosta pa me to nervira i reko ajde farbam se i kraj kad ono ispalo zbog pigmenta crvenog malo ridjkasto nije strasno al opet i ok vide se pramenovi al sam mislila jos ednom pre mora da se ofarbam pa onda na moru ce posvetleti i to je to ja se nadam :)
nego danas nesto razmisljam i ja stvarno obozavam zivot i on zna toliko lep da bude ja nisam ni zahtevna samo da ima sloge lepog razgovora drugara para taman toliko da bude dovoljno ne valja kad ima previse onda nema oko cega da se bori covek :) tako da ja stvarno nemam reci ...nego devojke toliko radimo na drugoj bebi a nista :( kaze mm sad kad odemo u spaniju jednu spanjolku da napravimo al kad bi to tako islo...ja bih svarno sad vec bila srecna da se desi
nerviram se slicice su divne...ljudi sto su nasa deca lepa pa ja nemma reci...pu pu!!
 
404137_286777668064453_867997368_n.jpg
 
Evo mene, stigla s mora sa osmehom na licu!:D

Ne sećate se, ali prošle godine kad sam se vratila s mora sam plakala kako smo se namučili sa klincima mm i ja, bili su jako mali pa smo izludeli sa njima.
E ove godine je bila skroz druga priča. Mm je optimistično poneo 3 knjige, ja mu se još smejala, a pročitao je 2, od toga je jedna skoro 800 strana, a ja sam ponela 2 časopisa koje sam pročitala od korice do korice i trećeg dana sam htela da mrem od dosade. Bilo nam je super, nas dvoje smo se baš odmorili. Koliko znači godinu dana razlike.:aha:
Krenuli smo neslavno, sa Miloševom temperaturom, ali nas je dr umirio, rekao da ne brinemo, dao nam antibitik koji pokriva sve varijante, rekao da tri dana pije i ne sme na sunce, a počeli smo u nedelju pa je pio još ponedeljak i utorak kad smo stigli i taman je vreme bilo žmrljavo pa nismo taj prvi dan ni išli na plažu, a i došli smo popodne baš zato što smo hteli da izbegnemo sunčanje.
Prva tri dana je bilo hladnjikavo, tj.duvao je vetar iako je sunce sijalo i more je bilo ledeno, a onda je prestao vetar, upeklo sunce i 7 dana je bio pravi raj. Hotelski kompleks savršen za malu decu, plaža idealna sa krupnim peskom, postepenim ulaskom u more i prozirnom vodom bez morske trave, ježeva i ostalih podvodnih strahota.:D
Jedino što smo bili u mestu bez trunke života, najveći hotel u tom mestu koji ga drži živim je ove godine zatvoren pošto je propao (gazda sve pokrao i pobegao) i jeli su nas komarci uveče kao pomahnitali.
Sve u svemu, odmor je bio odličan, puno klinaca iz Srbije pa nije manjkalo društva, zato smo mm i ja uživali. Miloš i Luka su bili glavni kupači, a nas dvoje se nauživali. Poslednja dva dana nam je već postalo dosadno jer se nije imalo gde ići, a odmorili smo se i naspavali. Svuda pođi kući dođi.:lol:
 
Sve sam pročitala šta ste napisale i ne mogu da verujem da još niko nije bio u Vodenom parku u Bačkom Petrovcu. Mi jedva čekamo da idemo! Svima smo na moru pričali o njemu i ovo nam je bilo prvo letovanje da smo preskočili posetu Vodenom Parku jer ćemo moći da idemo za 3 puta manje para ovde. I sad ne možemo da dočekamo. Ovaj vikend preskačemo jer imam jako puno veša da operem, a i klinci su odmah otišli kod mojih jer su se zaželeli babe i dede.
I da se pohvalim da imam najbolje svekra i svekrvu jer su nam uglancali celu kuću od A do Š. Nisu hteli da zovu moje da im pomognu i kad je moja mama juče nazvala da joj daju ključ od naše kuće da dođe da mi malo prebriše da me ne dočeka brlog oni joj rekli da su sve oribali.

Mogu vam reći da sve češće gledam u nebo i zahvaljujem se Svevišnjem što je tako blagodaran. Ali mora biti da sam ja jako dobra duša i da sam to sve zaslužila.:cool:
 
Eli pa ovo je divno znaci da ste se super proveli naodmarali st znaci da je odmro uspeo u podpunosti! superiska za vas...i ja jedva cekam jos tri dana su ostala do naseg polaska ves sam sav oprala imam danas jos nesto da ispeglam al sve u svemu ostalo je samo da potrpam stvari u kofere i da krenemo :) jedva cekam pravo da vam kazem
juce su nas zvali iz agencije i rekli da nam avion polazi u 18 i 15 a da moramo biti oko pola 5 na aerodromu ...jedva cekam nesto se mislim da mozda odemo kod sveki u ponedeljak pa tamo da prespavamo videcemo vec sta i kako :)
kamera je spremna aparat takodje ponecemo i portabl da lazi ne bude dosadno tako da smo bas bas spremniiiiii...
a za akva park mi cemo ici al mislim u avgustu videcemo vec :)i jedva cekamo mada cemo u spaniji sigurno biti u nekom od ona tri koja imaju a moda ako budemo raspolozeni odeo u sva tri :)videcem kako bude islo sve ...
 
Eliiii,stigli steeeee...baš je divno čitati da ste se nauživali,jeeeeeee...

LM Akva Park u Petrovcu je prava njesra...hladovine nema...punkta za tuširanje ima samo dva za ceo kompleks...ispred bazena nemaš gde da opereš nogu,da se istuširaš pre nego što uđeš,nego ravno sa peska ili trave ulaziš u bazen,a u bazenu gde se sliva ta voda sa strane,normalno sve je puno prljavštinie...kod tobogana bazeni u koje ulećeš su jako mali i svega 40cm duboki,tako da su sad vezali one plave Elanove sunđere kod svakog tobogana gde ulećeš u vodu da se ljudi skroz ne razbiju....mislim užas...onoliike pare potrošene za ovoliki nekvalitetan rad...
 
E pa drage moje dobar vam dan :cao:
Za pocetak da kazem da smo prodali kucu i da smo sada u gradu.Znaci klupko je pocelo polako da se odmotava,a kada bude dalje nekih dobrih vesti ja cu vam ih,naravno opet javiti.
Sto se tice akva parka...porodicna ulaznica je 1800,a po osobi je 900 i cuvsi sve ovo sto je i Mici napisala nas tamo definitno nece biti.Iskreno Strand nam je em blizi,em jeftiniji,a i vala nas je ;)
Na more idemo 20.avgusta u Polihrono i jedva cekamo.Krenucemo nesto ranije pa da svratimo malo i do Makedonije jer moj muzic tamo ima rodbinu.
Ljubim vas sve puno i misli na vas :zag:
 
divno Ved ima da se lepo provedete nego sta...uzivancija :)
a pakovanje ja sad zavrsila sa peglanjem i imam samo jos da operem peskire za plazu i to bi bilo tooooooooo onda sledi samo pakovanje i sutra idemo da dokupimo nesto jos i to je to...
nego pojeli mi komarci dete :( tacno cu se ubiti uzeli smo kreu posle ujeda al njega jadnicka svrbi bas bas moracemo ipak da se vratimo na onu chicco olovku posle ujeda ona nam je bila najbolja...
 
Eeee Mmicice, kako mi je drago zbog toliko lepih vesti!:super: Nadam se da ćemo uspeti da se vidimo ovog leta s obzirom da si sada u gradu. I baš mi je drago da ćete i vi na more.:zag:

Kvi, želim vam sretan put i prijatan odmor i jedva čekam da gledam fotke, nadam se da ćeš ih staviti na FB. Meni je velika želja da idem u Španiju, samo čekam da izađemo iz pelena pa da mogu normalno da putujem, sa dva kofera i onda možemo i avionom.

Što se tiče Akva Parka, porodična ulaznica je 2500 dinara vikendom što nije ni malo jeftino, ali svi sa kojima sam pričala su oduševljeni tako da ćemo mi svakako lično proveriti kako je tamo i sve ću vam ispričati. Mi se svi jako radujemo jer obožavamo tobogane, a ja Štrand volim samo van sezone jer se u Dunavu ne kupam od osnovne škole kada sam dobila šugu, a i ne volim gužvu i krkljanac tokom leta. Ponekad odemo na piće da se nađemo sa nekim, ali se ne kupamo ni u ludilu. Da ne pričam što mi Dunav smrdi i šugav mi je katastrofa. Znam da je ružno da tako pričam jer sam rođena na Dunavu, ali more mi je zakon. Bazene takođe ne volim, tamo dobijam redovno bakterije, a i to mi liči na ogromnu kadu u koju svi vrše nuždu i tamo ne može ni da se pliva od gužve.
 
Ћао народе
ми стигли у Бању, имамо бежични интернет,па ћу сад вероватно чешће да се јављам
а не као претходних година да ватам нет по парковима, хахахах
 
...Zdravo, drage moje... evo i mene na kratko...

ELIIII, jao kako mi je drago sto ste se lepo proveli...i kako nije godina razlika...veeelika...ja sad gledam Nadju i Andriju...a prosle godine smo poludeli na moru, iako su moji isli sa nama. Sad nam more izgleda "otpalo", mada sinoc nas obasja jedna zraka sunca...ne smem nista da pricam dok se ne spakujem...hahahah.... :D salim se...

Nama prosao prijemni i cekamo sledecu sedmicu kada ce sve obaveze oko skole biti zavrsene...onda idemo na vikend "strucnu" ekskurziju...Trebinje, H.Novi...mozda izlet u Dubrovnik ili Kotor...jos se veca...posto mm i ja radimo u istoj skoli, to dozivljavamo kao nas odmor...
 
ћао народе
ја ни на одмору не могу да се наспавам ко човек :lol:
ова моја деца да нешто не пропусте, буде се у 6 сати ујутру,а кад треба да се буде за школу једва устану :lol:
сад се играју са кучетом напољу и мислим да комшије *****,ал шта да им радим сад
и тако
нервирам се,желим ти да се ти се жеља оствраи, да одете на лепо место на заслужени одмор
поздрав за све
 
о кви,па свака част,лепо се проведите,насунчајте и напливајте се
мислим да ће лепо време да се послужи

Мицице теби нисам честитала за лепе вести
ајд па на јесен нам јави још боље
 
Sve se nadam da je istina to da je sa starijom decom lakše na odmoru. Nešto se ne sećam kako je bilo sa sinom, bilo je davno. A prošlogodišnji odmor nam je preseo zbog NG. Imala je tek godinu dana, nije hodala, nije htela ništa da jede, drekala je u kolima...
Sad opet idemo za Sloveniju pa se nadamo boljem. Mi nismo tip ljudi koji zna da se odmara na plaži nego desetak dana skitamo po raznim mestima: Alpi, Bohinj, Bled, more-malo u Italiji, malo na Slovenačkom primorju, a budemo smešteni kod brata koji živi u Ljubljani (tu samo spavamo). Kako će ona to podneti, nemam pojma, prošle godine nam je stalno bila u rukama, a sin nas je zezao najstrašnije, obećali smo da ga više nikad nećemo voditi koliko je bio naporan.
Nadam se da neće tražiti da ide sa nama i da će otići sa nekim društvom na more.
 
...auuuu...vrucincuge...jutros u sedam u BL je bilo 25 stepeni...ludilo...ali ajd, vreme je, pa ondaK neka je...danas vodim Andriju na sisanje, a jako mi je zao, presladak je sa svojim frckicama...ali sta cu, znoji se uzasno...mogu samo da zamislim kako mu je vruce...neka malo bude i decak... :D

Marge, sigurno ce vam biti lakse...ja mislim da ove godine necu ni osetiti decu...:D (tj. zelim u to da verujem...:D)
 

Back
Top