SVAŠTA SA ASISTENTOM, ZNAM DA JE NEMOGUĆE, HOĆU SAVET!!!!!!

Eeeee, Jelena, Jelena...cccc....:think:
Dok si nas smarala na ŽK sa "pečenim pilićima, sirćetom ,medom i kafom!!!" :eek:, mislila sam- biće od tebe domaćica...Kad-ti bi na stolicu sa asistentom!
Stidi se! :mrgreen:



prvo sam morala da naučim nešto da spremim, pa put pod noge....preko stomaka.....

još uvek varim ono pile

i nemoj mi reći da domaćice ne rade to na stolu i stolicama.....pih.... sa asistentom koji ima na sebi samo kecelju.....:worth::worth:

:heart:
 
Elem, elem, elem....
Da ne dužim....
Stariji je od mene četiri godine.....i tako je doooobbbarrr.......brrrrrr....
Tiću ovo nije ništa. Idem sa koleginicom još u prvoj godini hodnikom tamo nekim mračnim, zavučenim, i prolazi nešto pored nas, gleda ona gledam ja, je l' student je l' asistent, nije ni važno, ne da dobro izgleda nego..... haos :D

Kasnije mi je držao **** * ******* ******** i ispostavilo se da ima 4 banke, sad i preko :lol: gospode, izgleda kao klinac.
 
znaci... jel ste culi vi 'Roxane" u izvodjenju Tom Waitsa (to vam je iz filma "Moulin Rouge")? elem... voli vas rikan tako, ponekad, da sune sebi jedan Mr. Jack... dupli... ne sa ledom... nego iz flase koja je zaledjena u frizu... i onda cuje to... i bas je lep trenutak... kad krenu violine na pocetku... i sve ostalo... i to je trenutak kad zivim... i kad je sve bas onako kako treba da bude...
 
Elem, elem, elem....
Da ne dužim....
Stariji je od mene četiri godine.....i tako je doooobbbarrr.......brrrrrr....
Ne znam šta mi se dešava, ne mogu da govorim kada je ispred mene, iza mene, ili on nešto govori, nikako mi ne ide kada me pogleda i pita nešto.....
Kada dežura na nekom ispitu koji polažem, nema šanse da se skoncentrišem i uradim nešto, evo, neki dan sam treći put pala ispit, na kom je on bio...mada se nisam ni pretegla od učenja, ali nema veze, naravno da mi nije on kriv što padam, samo bih volela da mogu da se odlepim od one stolice, i da idem lepo kući, a ne da blejim tri sata samo zato što je on tu....sa praznom vežbankom...šmrc šmrc:sad2::sad2:
Samo razmišljam o sledećim stvarima:
1.on i ja na stolu
2.on i ja na stolici
3.ja i on na stolici
4.on i lisice
5.on i ja u njegovom kabinetu
6.on i ja "69".....

Pomozite mi, ne znam šta da radim:dash:
Dečko je sasvim korektan, mislim, ni na koji način mi nije davao povoda, a ja, ne mogu da prestanem da balavim....

p.s. znam da je normalno da te neko privlači, da se ne bi javili sada neki tu psiholozi i nadripsiholozi sa pametnim savetima, ali, ja gubim moć komuniciranja i razmišljanja, što mi se ne svidja....:dontunderstand:

p.s.s. čula sam da se masturbacijom, ukoliko na pameti imaš odredjenu osobu, oslobadjaš želje za njim/njom, ili nenormalnih potreba, probala nije išlo...neki drugi savet?

ako je neko imao sličnu situaciju, neka se oglasi, i neka kaže kako je prevazišao istu...

hvala:rumenko::rumenko::rumenko:

opali se s njim ..

vidices sta ces poslije

tjesi se da mu je mali :D
 
nije oženjen
.............

Naravno da ne smem da ga startujem, ispalila bih se najverovatnije, a ne mogu to da podnesem bar ne još par meseci, imam neke vežbe kod njega od oktobra.....
a i ne znam da startujem tipove

mnogo sam bre smotana....i zato propuštam dobre stvari....da je malo drugačije možda bih se i omrsila koji put....a problem uopšte nije u izgledu, naprotiv, psihički sam smotana.....

šmrc šmrc....
moraću makar da krenem na konsultacije, makar da naučim da pričam pred njim....
a bog te...pa tim bolje..smuvate se..i polozis sve bez problema.....sta fali...malo prc prc...lepo njemu..lepo tebi....nemoj da se prenemazes nego ga uhvati u 4 oketa i smotaj oko malog prsta ;):)
 
nije lepo to sto devojcicu navodis na blud i pogresne rabote... umesto da je naucis da nadje nekog decka, da se zabavlja sa njim... ide u bioskop... umesto da joj kazes kako treba da sedne, nauci i polozi ispit kako se ispiti i polazu... ti tu nesto objasnjavas kako da dob... e, pusti to... da vam kaze vas rikan... sinoc bilo dobro u kafani... znaci... u jednom trenutku, pred kraj, sam pomislio na Maslacka... kad je atmosfera bila prava... i kad je krenula ona pesma... svaki covek ima dragu... svaka briga ima nadu... sunce posle kise dugu... moja ljubav samo tugu... zna ona kako to izgleda... to je moj covek za kafanu... sa najvecim srcem... garantuje vam vas rikan...
 
nije lepo to sto devojcicu navodis na blud i pogresne rabote... umesto da je naucis da nadje nekog decka, da se zabavlja sa njim... ide u bioskop... umesto da joj kazes kako treba da sedne, nauci i polozi ispit kako se ispiti i polazu... ti tu nesto objasnjavas kako da dob... e, pusti to... da vam kaze vas rikan... sinoc bilo dobro u kafani... znaci... u jednom trenutku, pred kraj, sam pomislio na Maslacka... kad je atmosfera bila prava... i kad je krenula ona pesma... svaki covek ima dragu... svaka briga ima nadu... sunce posle kise dugu... moja ljubav samo tugu... zna ona kako to izgleda... to je moj covek za kafanu... sa najvecim srcem... garantuje vam vas rikan...


u životu mora sve da se proba....:bye:
 
Ti si pre - mla - daaa... (pauzica pa onda jako)
A JA SAM PRESTAR ZA ĆE - KA - NJE..
Miris na Krsti mekan jeee..
Otkad sam tvoje postove čit'o, san ove noći počinje


Darko_Rundek.jpg
 
Elem, elem, elem....
Da ne dužim....
Stariji je od mene četiri godine.....i tako je doooobbbarrr.......brrrrrr....
Ne znam šta mi se dešava, ne mogu da govorim kada je ispred mene, iza mene, ili on nešto govori, nikako mi ne ide kada me pogleda i pita nešto.....
Kada dežura na nekom ispitu koji polažem, nema šanse da se skoncentrišem i uradim nešto, evo, neki dan sam treći put pala ispit, na kom je on bio...mada se nisam ni pretegla od učenja, ali nema veze, naravno da mi nije on kriv što padam, samo bih volela da mogu da se odlepim od one stolice, i da idem lepo kući, a ne da blejim tri sata samo zato što je on tu....sa praznom vežbankom...šmrc šmrc:sad2::sad2:
Samo razmišljam o sledećim stvarima:
1.on i ja na stolu
2.on i ja na stolici
3.ja i on na stolici
4.on i lisice
5.on i ja u njegovom kabinetu
6.on i ja "69".....

Pomozite mi, ne znam šta da radim:dash:
Dečko je sasvim korektan, mislim, ni na koji način mi nije davao povoda, a ja, ne mogu da prestanem da balavim....

p.s. znam da je normalno da te neko privlači, da se ne bi javili sada neki tu psiholozi i nadripsiholozi sa pametnim savetima, ali, ja gubim moć komuniciranja i razmišljanja, što mi se ne svidja....:dontunderstand:

p.s.s. čula sam da se masturbacijom, ukoliko na pameti imaš odredjenu osobu, oslobadjaš želje za njim/njom, ili nenormalnih potreba, probala nije išlo...neki drugi savet?

ako je neko imao sličnu situaciju, neka se oglasi, i neka kaže kako je prevazišao istu...

hvala:rumenko::rumenko::rumenko:


Ako ti toliko razmisljas o njemu to ima onda karakter neprirodne prinude i u njemu je neki skriven,jak smisao..............ti si opsjednuta njime........ i, to je veoma lose,xa.........progutano nezadovoljstvo cini nas bolesnim....

:rtfm:stoga,stupi u akcijuuuuuu...............:super::klap:to ti je najbolje........a ako njega izbace sa faxa....zabolje te:hahaha:
 
Elem, elem, elem....
Da ne dužim....
Stariji je od mene četiri godine.....i tako je doooobbbarrr.......brrrrrr....
Ne znam šta mi se dešava, ne mogu da govorim kada je ispred mene, iza mene, ili on nešto govori, nikako mi ne ide kada me pogleda i pita nešto.....
Kada dežura na nekom ispitu koji polažem, nema šanse da se skoncentrišem i uradim nešto, evo, neki dan sam treći put pala ispit, na kom je on bio...mada se nisam ni pretegla od učenja, ali nema veze, naravno da mi nije on kriv što padam, samo bih volela da mogu da se odlepim od one stolice, i da idem lepo kući, a ne da blejim tri sata samo zato što je on tu....sa praznom vežbankom...šmrc šmrc:sad2::sad2:
Samo razmišljam o sledećim stvarima:
1.on i ja na stolu
2.on i ja na stolici
3.ja i on na stolici
4.on i lisice
5.on i ja u njegovom kabinetu
6.on i ja "69".....

Pomozite mi, ne znam šta da radim:dash:
Dečko je sasvim korektan, mislim, ni na koji način mi nije davao povoda, a ja, ne mogu da prestanem da balavim....

p.s. znam da je normalno da te neko privlači, da se ne bi javili sada neki tu psiholozi i nadripsiholozi sa pametnim savetima, ali, ja gubim moć komuniciranja i razmišljanja, što mi se ne svidja....:dontunderstand:

p.s.s. čula sam da se masturbacijom, ukoliko na pameti imaš odredjenu osobu, oslobadjaš želje za njim/njom, ili nenormalnih potreba, probala nije išlo...neki drugi savet?

ako je neko imao sličnu situaciju, neka se oglasi, i neka kaže kako je prevazišao istu...

hvala:rumenko::rumenko::rumenko:

Znam samo jednu zenu koja masturbira stalno, da bi izbacila zelju za nekom osobom, ali ona kaze da je mislila samo na mene kad je masturbirala. Ps. zene obicno nikad ne masturbiraju misleci na neku odredjenu osobu, obicno misle na nesto gde ima vise odredjenih muskaraca, tako da ti ja licno ne verujem ovo sto pricas...
 

Back
Top