Svaki savet je dobrodosao...

Nije on *****,on je samo bio povredjen i ne zeli da se ponovi,ja mislim da ako ti se vec toliko svidja polako steknes njegovo poverenje,nemoj da pritiskas,budi mu kao drugarica ali ubaci tu poneki pogled,lepu porukicu i tako to,cisto da zna da mislis na njega...nije lako patiti a jos manje preboleti,razumi ga...

Pazi,to jeste,ali ponasa se ko mrtvo puvalo...al to sam i razmisljala ili polako neprimetno da ulazim u njegov zivot ili zdravo-dovidjenja,al nije lako odustati..
 
Ali pazi sad ti ovo...ja sam se malo danas dopis s njim:flert: da vidim sta on misli o mojoj jeci,posto oni su se jedno vreme dopis,zajebavali i sve preko fejsa,poruke i na telefon,a on kad se vidimo svi zajedno on se pravi ko da nista nije bilo i pravi se fin...a ja kad mu nesto kazem on se mukica sav zacrveni i cuti,a preko por odgovori...i dobro ja ga pitam i on mi kaze kao kako je ona gotivna i to je sve nista vise,ja mu kazem zato sto imas zid ispred sebe jer se plasis zbog licnog iskustva,i on potvrdi zamisli ko da sam gledala u pasulj,i kao prevazicice to ali nece vise nisakim da bude koga ne zna duze...moras prvo da mu dokazes da moze da ti veruje...ma pi*ka...

e ja bih ti za ovo glavu sekla
 
Omladino glupa...Iako ljudi nisu pravljeni po kalupu da bi bili isti,kazaću sledeće:"Prave tajne se ne govore nikom,pa čak ni najbližima.Čuvajte ih u sebi,pa makar vas i one izjele kao crvi!"Zamislite samo kako vaš"pravi prijatelj"ima istih takvih prijatelja kojima u poverenju,kao što ste i vi njima,prenesu vaše otvaranje duše.Onda ti kojima je"pravi prijatelj"sve preneo prenesu njihovim prijateljima...I za slučaj zna ceo grad.
 
Omladino glupa...Iako ljudi nisu pravljeni po kalupu da bi bili isti,kazaću sledeće:"Prave tajne se ne govore nikom,pa čak ni najbližima.Čuvajte ih u sebi,pa makar vas i one izjele kao crvi!"Zamislite samo kako vaš"pravi prijatelj"ima istih takvih prijatelja kojima u poverenju,kao što ste i vi njima,prenesu vaše otvaranje duše.Onda ti kojima je"pravi prijatelj"sve preneo prenesu njihovim prijateljima...I za slučaj zna ceo grad.

To valjda svi znamo :D
 
^
slika-MALA-TESTERA-ZA-OBREZIVANJE-VOCA-OSTRO-NOVO-699591x640.jpg
 

Back
Top