Svadja...

da je on tebe toliko voleo kao ortakinju,ne bi ti zbog takve stvari pljunuo u lice tim recima. . .
veruj mi,preboleces. . .
ali ne izvinjavaj se prva. . . ne zbog ponosa vec zbog toga sto je on taj koji bi trebalo da se izvini. . .
 
pobogu koliko vas nije shvatilo sustinu :roll:
devojka lepo kaze da se nije naljutila sto je usao u svlacionicu [kao ostale] nego sto ju je tako ispsovao, a najbokji su drugovi, i pomagala mu je da se pomiri sa ovom drugom.
da sam na tvom mestu, ocekivala bih da mi se izvini. ne moze tek tako da se ponasa kao da se nista nije desilo. nemoj da pravis scenu, ali mu pokazi da te je povredio. kad sledeci put zatrazi nesto od tebe, nemoj da se pravis da je sve ok [kad ocigledno nije] nego razgovaraj s njim.
ako i tad krene da se dere na tebe itd jednostavno mu okreni ledja i reci 'javi se da razgovaramo kad se smiris'. treba da vidi da nisi nerazumna nego da jednostavno ne dozvoljavas da te tretira kao krpu.
 
ja i moj drug smo se isto tako posvdjali, shta mi sve nije reko. prvo mi je rekao da sam glupa plavusha, a kasnije mi je reko da sam shtreberchina koja samo misli na uchenje i sve to preko SMS-a, svadju josh nismo ni zavrshili vecj me je pitao da se pomirimo, prava svinja!
 
Danas sam se posvadjala sa najboljim drugom!:sad:Ja sam ga stvarno OBOZAVALA i bio mi je ko brat, dok nedavno nije usao u svlacionicu dok smo se ja i drugarice presvlacile...Iako su se sve ostale naljutile na njega, ja sam i dalje pricala s njim, iako sam bila razocarana...
On je htio da se pomiri sa jednom od drugarica, i ja sam mu pomagala u tome...Stalno mi je slao poruke i trazio savjete, a ja sam mu ih davala, jer nisam zeljela da bude tuzan...I danas je on pricao sd njom i ona se nije pomirila s njim...I on je nesto poceo da sere i rekao mi je ,,KO TE ****,ZABOLI ME ZA SVE...MA PUSI K****!``
To me jaaako povrijedilo...I ja ne pricam s njim, ali se osjecam kao da sam izgubila brata...STA DA RADIM??? DA LI DA SE POMIRIM S NJIM ILI...
PLEASE HELP!!!:cry::cry::cry:

t oje neki retardirani tip
 

Back
Top