Sva pitanja u vezi sa nejasnoćama na pdf. Muzika

Neću je odlepiti...bar ne još... nego ću joj dati smisao postavljajući pitanja...

Evo mene zanima kako funkcioniše podmornica... mislim, nije mi jasno kako to ona zaroni i izroni... čelična je, a to znači ne menja zapreminu, ne može kao riba da napimpa mehur i izroni...

Zanima me i kako se biljke seksaju, ništa mi nije jasno u vezi sa tim...
 
Dobro je. :fdlan: Dva meseca nam je trebalo da odgovorimo čoveku da sme da se zahvali ovde. :rotf:

A jes` ti čula za ono.... što kasnije to strasnije... sa`će Zoki brže da svrši jer je toliko dugo čekao odgovor... ima sada tu još jedna stvar, a to je pitanje zbog čega i kome Zoki šalje ovaj tango zahvalnosti...


Ti znaš Krki da je tango ebački ples... zato me i kopka sada cela ova afera oko Zokija i tanga... s`kim, kako, kad, zašto, gde... Zoki odgovori nam što pre... al` nemo` da čekamo dva meseca....

 
A jes` ti čula za ono.... što kasnije to strasnije... sa`će Zoki brže da svrši jer je toliko dugo čekao odgovor... ima sada tu još jedna stvar, a to je pitanje zbog čega i kome Zoki šalje ovaj tango zahvalnosti...


Ti znaš Krki da je tango ebački ples... zato me i kopka sada cela ova afera oko Zokija i tanga... s`kim, kako, kad, zašto, gde... Zoki odgovori nam što pre... al` nemo` da čekamo dva meseca....
Ti nisi normalan. :rotf:

Ovo bi trebalo da bude ozbiljna tema.

Čula sam za to kasnije, strasnije.

Ajde, Zoki, please, odgovori nam. Ali, ako može što pre. Spartanac će dumre od radoznalosti. I saće da vidiš, Spartanac, Zoki ima namerno da čeka dva meseca da nam da odgovor.
 
Ti nisi normalan. :rotf:

Ovo bi trebalo da bude ozbiljna tema.

Čula sam za to kasnije, strasnije.

Ajde, Zoki, please, odgovori nam. Ali, ako može što pre. Spartanac će dumre od radoznalosti. I saće da vidiš, Spartanac, Zoki ima namerno da čeka dva meseca da nam da odgovor.

Tema jeste ozbiljna ali je i moja nedoumica ozbiljna...a tema se zove...sva pitanja itd... eto ja imam pitanje, kome se Zoki zahvaljuje tangom? Ozbiljno je to pitanje....znaš ti kad nekoga ščepaš za struk pa muvaš tango karlicom...


i nemo da mi insinuiraš da moje pitanje nije ozbiljno...ka ja sada nešto umanjujem ozbiljnost ove mrtvo ozbiljne teme...

Na žeravici sam iščekujući Zokijev odgovor...

 
Tema jeste ozbiljna ali je i moja nedoumica ozbiljna...a tema se zove...sva pitanja itd... eto ja imam pitanje, kome se Zoki zahvaljuje tangom? Ozbiljno je to pitanje....znaš ti kad nekoga ščepaš za struk pa muvaš tango karlicom...


i nemo da mi insinuiraš da moje pitanje nije ozbiljno...ka ja sada nešto umanjujem ozbiljnost ove mrtvo ozbiljne teme...

Na žeravici sam iščekujući Zokijev odgovor...
Tema je ozbiljna, a nas dvoje smo na dobrom putu da je totalno upropastimo. Malo li je što smo kafanu urnisali?

Dobro, ne mogu da kažem da tvoje pitanje nema veze sa temom. Ima. I od suštinske je važnosti.

E, sada, vidi ovako. Korisnici se najčešće zahvaljuju moderatorima na nečemu. Na ovom pdf-u ih ima samo dvoje, ti i ja. Imam ja sada pitanje za tebe. Da li bi te više brinulo da se zahvaljuje tebi ili meni?
 
Poslednja izmena:
Tema je ozbiljna, a nas dvoje smo na dobrom putu da je totalno upropastimo. Malo li je što smo kafanu urnisali?

Dobro, ne mogu da kažem da tvoje pitanje nema veze sa temom. Ima. I od suštinskog je važnosti.

E, sada, vidi ovako. Korisnici se najčešće zahvaljuju moderatorima na nečemu. Na ovom pdf-u ih ima samo dvoje, ti i ja. Imam ja sada pitanje za tebe. Da li bi te više brinulo da se zahvaljuje tebi ili meni?

A?

 
A moram li da odgovorim ?:lol:
:bye: Za obadvoje
Uh, na to mora Spartanac da ti odgovori. Ja sam veoma tolerantna i popustljiva, sto se mene tice ne moras, ali Spartanac je Spartanac. I njegovo zdravlje je u pitanju.

Hvala Zoki na pozdravu. Uzvracam dvostrukim. :cao:

- - - - - - - - - -

Sace Zoki da ceka dva meseca da nam odogovori. Ima da nas zavlaci zato sto nismo azurni. :tajna:
 

Back
Top