Sutra...

Jedva cekas???prosto ne znam sta jedva cekam...drvene klupe i stolice gde ne smes da se mrdes 45minuta,zagusljive ucionice koje se ne ciste po dva meseca,one jadne poglede ucenika u profesora,ucenje,pisanje,kontrolne,smaranje...ne znam prosto sta jedva cekam...
 
Joj....bas tako,SUTRA POCINJE PAKAO.....ponovo...ufff....a ja jedva cekam da upoznam moju mawenu PRINCESS jer je to jedna divna osoba i bas cemo se druziti extra u skoli.........
 
AnaBg:):
Jedva cekas???prosto ne znam sta jedva cekam...drvene klupe i stolice gde ne smes da se mrdes 45minuta,zagusljive ucionice koje se ne ciste po dva meseca,one jadne poglede ucenika u profesora,ucenje,pisanje,kontrolne,smaranje...ne znam prosto sta jedva cekam...
Kod mene se uchionice chiste posle svake smene, detaljno. Prozori su nam sve vreme maltene, otvoreni. Klupe i stolice smo nove dobili ove godine, a nedostaje mi atmosfera, zezanje na chasovima, pa pomalo i obaveze, ne volim da sam razuzdan toliko...
Ali, shkola ne ide bez drushtva, odmora, exkurzija, fizichkog, lakih predmeta, a sve ostalo se pregura... 8-)
 
deco, bre, sta vam je?! mora ponekad i u skolu da se ide....zar je nama matorima lako svaki dan na sljaku, pa posle jos i vas da gledamo i slusamo sta vam nedostaje?! ajde, bre, spustite bar noge na zemlju.
 
AnaBg:):
Ja ne kapiram ko voli da u skoli uci od 8 nujutru do 14 casova,i psole kad dodje kuci opet ceo dan uci...
Ako tjesh da gledash shkolu tim ochima, pogledaj i sve ostalo, pa tjesh biti blizu samoubistva... Dakle, shkoli ne fali nishta, to je perfektan balans, koji te drzhi normalnim donekle, i gradi ti zhivot, bio ti toga svestan ili ne...
 
AnaBg:):
Ja ne kapiram ko voli da u skoli uci od 8 nujutru do 14 casova,i psole kad dodje kuci opet ceo dan uci...

Evo ti jedne Marchelove pametne rechenice(kao da postoji neka njegova rechenica koja nije pametna :roll: ) iz njegove prve kolumne u Huperu:
...Dakle,ima li shta gore od shkolovati se?Ima.
Ne shkolovati se...
 

Back
Top