SUTRA JE NOVI DAN

Sto nećeš danas, nemoj ni sutra - to je moja filozofija
Ono što želiš, dobićeš ( samo pazi šta želiš )
Neke stvari ne možemo da promenimo i da utičemo na njih
Najteže je pobediti sebe i izboriti se za novi bolji dan
Najlakše je zaboraviti juče, misleći na sutra, a danas odmaramo i ništa ne preduzimamo
Koliko god da je teško, treba raditi ono u čemu smo najbolji..rezultati i to pozitivni će se i pokazati i doći
Uvek ima nešto što nam pokvari plan, a to je sudbina koja se kocka sa srećom
Uvek ima nešto što nam ulepša dan, ma koliko on bio crn
Danas je sunčan, novi dan
Želim svima dobar dan
Autorki teme želim još bolji i drugačiji novi, bolji dan
I zahvalio bih se samom sebi i čestitao na novom, boljem raspoloženju
 
koliko cesto to sebi kazete kako bi ste, na bilo koji nacin, pregurali ovo sada sa nadom da ce vec sutra biti lepse?

ili imate neke druge fore.
ja bukvalno koristim tu recenicu i ona me otrezni u trenutku. setim da, cim se naspavam, dolazi novo svitanje i ja drugacija u njemu...

Ma ja to svaki dan govorim,al bukvalno ne mogu da ucim pa kazem sutra je novi dan,sutra cu da pocnem ucit ::confused:!
 
koliko cesto to sebi kazete kako bi ste, na bilo koji nacin, pregurali ovo sada sa nadom da ce vec sutra biti lepse?

ili imate neke druge fore.
ja bukvalno koristim tu recenicu i ona me otrezni u trenutku. setim da, cim se naspavam, dolazi novo svitanje i ja drugacija u njemu...

bila jednom jedna Skarlet...:)
imam mnogo fora, mrzi me da pisem...najvaznije je da znas ko si i da je zivot lep:zag:
 
koliko cesto to sebi kazete kako bi ste, na bilo koji nacin, pregurali ovo sada sa nadom da ce vec sutra biti lepse?

ili imate neke druge fore.
ja bukvalno koristim tu recenicu i ona me otrezni u trenutku. setim da, cim se naspavam, dolazi novo svitanje i ja drugacija u njemu...

ne koristim bas tu recenicu, ali cesto koristim taj fazon, kao "ma, nista nije vredno nerviranja" i pomislim na sve lepe stvari koje imam u zivotu, i stvrano nekako bude lakse, a onda sutra, ili malo vise dana posle tog gadnog :), dodje zaista neki bolji dan.....
 
koliko cesto to sebi kazete kako bi ste, na bilo koji nacin, pregurali ovo sada sa nadom da ce vec sutra biti lepse?

ili imate neke druge fore.
ja bukvalno koristim tu recenicu i ona me otrezni u trenutku. setim da, cim se naspavam, dolazi novo svitanje i ja drugacija u njemu...

Uopste se ne radujem novom danu. Cekam da prodje, sta vec treba da prolazi.
 
koliko cesto to sebi kazete kako bi ste, na bilo koji nacin, pregurali ovo sada sa nadom da ce vec sutra biti lepse?

ili imate neke druge fore.
ja bukvalno koristim tu recenicu i ona me otrezni u trenutku. setim da, cim se naspavam, dolazi novo svitanje i ja drugacija u njemu...

ne tešim se nadom u bolje sutra
ne tešim se uopšte - rekao bih
ako je već tu, onda je prihvatim u količini u kojoj dolazi; ne bežeći od nje - ne zaklanjajući se onim što može biti sutra.
i tako...
to je valjda fora koju koristim.
 
koliko cesto to sebi kazete kako bi ste, na bilo koji nacin, pregurali ovo sada sa nadom da ce vec sutra biti lepse?

ili imate neke druge fore.
ja bukvalno koristim tu recenicu i ona me otrezni u trenutku. setim da, cim se naspavam, dolazi novo svitanje i ja drugacija u njemu...

To ce ti trajati sve dok ne skontas da je zivot super stvar ako si znas napraviti tako, Nista ne ocekuj od njega a sve sto dobijes budi sretna da se to desilo i boli te kita.

Meni su se svi cudili kako dolazim uvek na posao veseo od ranog jutra, a oni uglavnom budu tmurni. To je zato sto ne slusaju Italo, garant, nego slusaju mracnu muziku.

U zivotu se treba ziveti po onom "Boli te lud pravi se ******"
 
To ce ti trajati sve dok ne skontas da je zivot super stvar ako si znas napraviti tako, Nista ne ocekuj od njega a sve sto dobijes budi sretna da se to desilo i boli te kita.

Meni su se svi cudili kako dolazim uvek na posao veseo od ranog jutra, a oni uglavnom budu tmurni. To je zato sto ne slusaju Italo, garant, nego slusaju mracnu muziku.

U zivotu se treba ziveti po onom "Boli te lud pravi se ******"

svakako se slazem
pa tako i ovde treba vise humora i pozitivnih ljudi poput tebe ili skakutave
 

Back
Top