Super liga Srbije 2021/2022

Ma da,svaki je naš list,portal...nijedan se ne bavi trećim po rangu hrvatski klubom...svi su protiv vas (osim malog Vučele od Novosti koji pumpa brojke na košarkaškom derbiju :lol: ).
Dobro je da si objasnio šta je njemu u glavi :hahaha:
Inače,videlo se čija su "filijala".
Вучелу баш занима кошаркашки клуб...... немаш ти појма:eek:.Уз то Партизан и Човићев ФМП није никакав дерби.
Али се сви затo баве лоповским клубом у албанским дресовима.
24909861_942732912548923_1607339915575031551_n.jpg

Дакако да се видело.
30715738_1588065431248786_7934579808774651904_n.jpg
 
Vranjanci priželjkuju Zvezdinu pobedu u derbiju sa 5:0, njihov trener i predsednik se ponosi kako je veliki Zvezdaš, kezi se od uva do uva kad pukne od Zvezde, ali zato ne može da prežali poraz od Partizana, ovog golmana njihovog sad samo što ne streljaju, prete mu da će da mu okončaju karijeru...

I na sve to imamo EvGENIJA koji napiše ovo:

Inače,videlo se čija su "filijala".
 
Vranjanci priželjkuju Zvezdinu pobedu u derbiju sa 5:0, njihov trener i predsednik se ponosi kako je veliki Zvezdaš, kezi se od uva do uva kad pukne od Zvezde, ali zato ne može da prežali poraz od Partizana, ovog golmana njihovog sad samo što ne streljaju, prete mu da će da mu okončaju karijeru...

I na sve to imamo EvGENIJA koji napiše ovo:

E izvini,učinilo mi se da su vam puštali golove i igrali nekakvu smejuriju.
Izvinjavam se,hoće oči da varaju ;)
 
Вучелу баш занима кошаркашки клуб...... немаш ти појма:eek:.Уз то Партизан и Човићев ФМП није никакав дерби.
Али се сви затo баве лоповским клубом у албанским дресовима.
Pogledajte prilog 519930
Дакако да се видело.
Pogledajte prilog 519931

I ti bi mogao na posmatranje i kod tebe bolest ulazi u opasnu zonu frustracija.
Ne,nego će da se bave trećim po rangu hrvatskim klubom.
"Albanski dresovi",o čemu ti brboćeš :eek:
Jedina veza albanije sa Srbijom je ta što ste vi u toj zemlji simbol obožavanja.Da se ne zaboravi njihova ljubav prema vama,bratski ste osnovali "Partizani" kao zajednički klub koji će vas sećati na bratsku i neraskidivu ljubav :D
 
Ево још спинова из удбашке кухиње, јер највећа намештаљка у последњих десет година код нас мора да буде баш између Партизана и мусаве филијале из Врања.:hahaha:
http://www.mozzartsport.com/fudbal/...Ys0VLmZDSIRk1Z0FHUwpbLeCdsYpNKk3E5daGXGzhgJ0M
Како је то романтично, још само су потребни магарци да у то поверују.
Ако нисте знали како је Гебелс ширио пропаганду ево вам један пример, како доказани лопови пропагандом "нисмо само ми" треба да испадну поштени.Фуј.
 
Ево још спинова из удбашке кухиње, јер највећа намештаљка у последњих десет година код нас мора да буде баш између Партизана и мусаве филијале из Врања.:hahaha:
http://www.mozzartsport.com/fudbal/...Ys0VLmZDSIRk1Z0FHUwpbLeCdsYpNKk3E5daGXGzhgJ0M
Како је то романтично, још само су потребни магарци да у то поверују.
Ако нисте знали како је Гебелс ширио пропаганду ево вам један пример, како доказани лопови пропагандом "нисмо само ми" треба да испадну поштени.Фуј.

Sacekaj da procitaju post, javice ti se magarci.
 
Ево још спинова из удбашке кухиње, јер највећа намештаљка у последњих десет година код нас мора да буде баш између Партизана и мусаве филијале из Врања.:hahaha:
http://www.mozzartsport.com/fudbal/...Ys0VLmZDSIRk1Z0FHUwpbLeCdsYpNKk3E5daGXGzhgJ0M
Како је то романтично, још само су потребни магарци да у то поверују.
Ако нисте знали како је Гебелс ширио пропаганду ево вам један пример, како доказани лопови пропагандом "нисмо само ми" треба да испадну поштени.Фуј.

Našao ko da nam pripoveda o primanju na neku vest :lol:
Ložiona kod slinavih još uvek radi.Nego,jeste li potegli malo te veze preko gice Vuletća i one farse sa PSŽ-om?
Jedino kada može fudbalska Evropa da sazna nešto o trećem hrvatskom klubu po rangu jeste kada slinavite po tabloidima.

- - - - - - - - - -

Sacekaj da procitaju post, javice ti se magarci.
Zato ste vi ovnovi tu za šišanje :cool:

- - - - - - - - - -

Kod tebe su nažalost i neki drugi organi u pitanju.

Diže se na frustrirane partizanke.Vrlo moguće da imam neki problem :think:
 
Лудило се наставља.
"Crvena zvezda nije samo fudbalski klub. To je ideologija, filozofija i nacionalni simbol. Zvezda je čuvar srpskog identiteta i pravoslavne religije".
U našem fudbalu nema korupcije, sve je to pitanje percepcije.
A u Srbiji kada je neko u zatvoru, mi na to ne gledamo isto kao vi u Francuskoj.
http://mondo.rs/a1151787/Sport/Fudb...LicmXTlWrK2o9daBzQYf7o4ZsfnlhzyxHD1yuyCWcKwRg
Са каквим болесницима ми имамо посла!
 
Лудило се наставља.
"Crvena zvezda nije samo fudbalski klub. To je ideologija, filozofija i nacionalni simbol. Zvezda je čuvar srpskog identiteta i pravoslavne religije".
U našem fudbalu nema korupcije, sve je to pitanje percepcije.
A u Srbiji kada je neko u zatvoru, mi na to ne gledamo isto kao vi u Francuskoj.
http://mondo.rs/a1151787/Sport/Fudb...LicmXTlWrK2o9daBzQYf7o4ZsfnlhzyxHD1yuyCWcKwRg
Са каквим болесницима ми имамо посла!



Ajde ovo sve ostalo i nekako.
Ali kako komunisticki klub moze da bude cuvar pravoslavne religije:zroll:
Da li pod pravoslavlje spada i nelegalno uzimanje``kradja``procenta od prodaje igraca.
Da li je i to u duhu pravoslavlja....
 
Није болест све што боли само што је то резервисано искључиво за оне у црвено белој боји.
Što tako misliš? Meni baš deluje kao simpatičan mladić. Ne vidi se doduše na videu ali ono što je rekao je odvažno i junački. I neka je skresao Lalatu u brk. Neko se možda neće složiti sa njegovim rečnikom ali nemoj ga zato zvati; Какав павијан.
Tih kao taj pavijan je sve više danas
 
Što tako misliš? Meni baš deluje kao simpatičan mladić. Ne vidi se doduše na videu ali ono što je rekao je odvažno i junački. I neka je skresao Lalatu u brk. Neko se možda neće složiti sa njegovim rečnikom ali nemoj ga zato zvati; Какав павијан.
Tih kao taj pavijan je sve više danas
То "павијан" се односило управо на Лалата, човек је неислечив, где год се појави само скандали, не памтим га таквог као фудбалера али можда зато што је био просек просека.Новинара који је дошао на конференцију за медије назива хулиганом због ко зна којих ствари од пре, а онда он испаде највећи хулиган у просторији.
Најбољи је када каже да честита својој екипи на доминацији у овој полусезони......други по рангу лоповски пројекат и црвена филијала из Ниша је доминирала, њега треба да је срамота али наравно није јер има образ као ђон.
 
Није болест све што боли само што је то резервисано искључиво за оне у црвено белој боји.

Ne bi me čudilo da je sve ovo izrežirano maslo neke glodarske žvale.
Svaka čast Lalatu.Celu utakmicu da ti neko vređa dete i onda se "junak" pojavi kao neki nazovi novinar na konferenciji za štampu i opet nastavi da te vređa,to mogu samo usrani mozgovi da podržavaju.
Nego kaži ti nama kada će taj vaš ispraćaj u niži rang?
Gledam tamo tabelu.Imate šanse protiv većine i velike šanse da se već za godinu dana vratite u super ligu ;)
 
Вероватно је изрежирао онај исти Гробар који вас је пријавио УЕФИ у Нион за намештање европске утакмице.:rotf:
А Лалат је као једини коме су вређали породицу на утакмици па се нашао увређен, сам знаш шта сте радили Стојковићу на свакој утакмици чак и тзв. репрезентације и то ти није сметало, а сад браниш једног кловна који својим понашањем и изјавама само изазива неподељену одвратност, још је и био тренер у овом истом Напретку и ту правио скандале, а знамо како су га и Нишлије дочекале када је долазио, и тако има да га и испрате, и он је такав нашао да изиграва невину жртву, како оно рече сам, будала поремећена.Наравно браниш га је брат циганин, а такав је мио ма које вере био, поготово што учествује у истом лоповском пројекту.

Што се тога тиче већ сам рекао да од тога нема ништа, плаше мечку решетом и скрећу пажњу јавности на овај невиђени лоповлук од стране звездашких кадрова, што је и добро да се проблем још више интернационализује, јер ако се питају овдашње власти они ту ништа неби променили ни за милиметар, и то знамо.
Можда ће Партизан и да иступи из лиге, а можда је још боља опција да се придружи фудбалским савезима рецимо Румуније или Мађарске и игра тамошње такмичење, мислим да би нас оберучке дочекали само ако УЕФА нема ништа против, али ти боље гледај шта ће бити када једном овај лоповлук, који се више и не крије, дође на наплату, избациће вас не у другу него у седму лигу, тек да видиш какви су тамо клубови, ако се пре тога због дугова не угасите, већ знамо како пролазе клубови које води лопина Терзић.
 
Verovatno,od vas se to može očekivati.
Naravno,vi ste uvek bili blagonakloni prema onima koji su iz vašeg smrdljivog sd prelazili kod nas.
Da li on izaziva kod vas slinavih neku mučninu,to je više pitanje za nekog kome bi trebalo u određenoj zdravstvenoj ustanovi da se obratiš.
Ako sam kažeš da izaziva Lalat samom pojavom,onda nemoj da braniš Mustafu i njegovo ponašanje.
Jedina krađa ovde će biti ako vam nišlije uzmu drugo mesto (daće Bog da i da ne vidite ni kvalifikacije za Evropu sledeće sezone).
Skretranje pažnje javnosti je ovo što vi sada radite oko ultimatuma i odigrane protiv Mačve.
Kome ćete pristupiti svejedno je.Imate u okruženju vaših bratskih koliko hoćete - od bratske Albanije do matične hrvatske :zcool:
Do tada prijatan pozdrav od Srpskog fudbalskog brenda - Evropske Crvene zvezde z:poz:
 
Он код мене изазива неописиву радост што припада првом комунистичком клубу на овом просторима, а не црно белој институцији.Ваша је слика и прилика.
Петокрака није бренд а европски поготово, а није ни фудбалски клуб већ играчка за политичку гамад ове земље.
Сетићу се тога када вас због намештања буду избацивали као што су то већ радили.
Онда ће вам матична Албанија бити баш по мери па са браћом из Скендербега да играте дерби за боље и нисте.
https://www.telegraf.rs/sport/fudba...iholoska-igra-albanaca-pred-mec-sa-partizanom
 

Back
Top