SUNCE + Asc i SUNCE + Mesec

-non-toxic-:
Osoba koja voli da prica, lako se prilagodjava, pa su sve Rakove osobine (poput neodlucnosti, popustljivosti, usporenosti) dosta ublazene. Osoba voli muziku, pokret, caskanje, neobavezne teme, jezike. Medjutim, kada je dusa i kada su osecaji u pitanju - na scenu opet izlazi Mesec u Raku, koji se lako zrtvuje za druge, razum mu kaze da radi jedno, ali srce saoseca sa svim i svacim.
Zahvaljujem ti na pomoći i drago mi je što pomažeš..
 
Nema na cemu Psiho, sa zadovoljstvom :-)
Soljamoja za tebe vazi pravilo da si dosta nezavisna kad je posao u pitanju, ili se bar trudis da steknes tu nezavisnost, volis da u svemu sto radis ostavis neki svoj licni pecat, i obicno ce te privlaciti originalni poslovi (mada Sunce u Vodoliji u 6. kuci moze dati i dobre doktore, ili bar ljude koji vole da pomazu drugima jer se Vodolija smatra humanim znakom - naravno, sve ovo, ukoliko Sunce nije napadnuto tj. u losim aspektima). Imas li ti kakve probleme sa zdravljem? :?:
Podznak Lav obicno daje osobe koje su dobri rukovodioci i preduzimaci, podznak daje i dozu dostojanstva, burne reakcije, osobu koja voli moc i polozaj...
Mesec u Skorpiji u ovakvoj kombinaciji bi otprilike znacio strastvenost, isterivanje pravde, nezavisnost, i svojeglavost - posebno kada je nacin razmisljanja u pitanju, i odnosi sa blizom okolinom, dakle - burno reagujes najcesce na 'probleme' i desavanja koja su povezana sa ljudima u tvom okruzenju (bracom, sestrama, poznanicima, rodbinom...) ;)
 
Obrashchic:
Hej,jel mogu ja?
STRELAC / DEVICA , mesec SKORPIJA

POzdravcici...

Podznak devica dosta "smiruje" suncev znak. Dakle, Strelac ce ti dati zainteresovanost za sve i svasta, ali ce zato Devica (koja kao Ascedent pokazuje karakter) dobro proceniti i izanalizirati sve sto je Strelac pokupio. Inace, ovo je posebno dobra kombinacija za studiranje, naravno - ukoliko nema drugih 'opterecenja'. Mesec u Skorpionu kod Strelca pokazuje svu svoju ironiju, znaci - osoba lako moze da uvredi drugog ne bi li postigla sta zeli. U sustini, Mesec je izuzetno vazan za zensku psihu, dakle - ti jesi Strelac/Devica, ali kada je psiha i kada su osecaji u pitanju - najcesce reagujes Skorpionski. Sto bi u najsirem smislu znacilo - tajnovitost, cekanje one 'suprotne strane' da se prva otvori pa tek onda reakcija, itd... ;)
 
-non-toxic-:
Osoba koja voli da prica, lako se prilagodjava, pa su sve Rakove osobine (poput neodlucnosti, popustljivosti, usporenosti) dosta ublazene. Osoba voli muziku, pokret, caskanje, neobavezne teme, jezike. Medjutim, kada je dusa i kada su osecaji u pitanju - na scenu opet izlazi Mesec u Raku, koji se lako zrtvuje za druge, razum mu kaze da radi jedno, ali srce saoseca sa svim i svacim.
Puno ti hvala :) Psiho ti je sigurno još zahvalniji jer mu čini mi se treba pomoć :lol:
 
-non-toxic-:
Sunce u Vagi, u 5. kuci znaci da osoba voli sve sto ima veze sa provodom, emotivnim zivotom, veseljem... U sustini je veliki optimista, a kada na to dodamo AC u Blizancima - dobijamo osobu koja je pokretna, zivahna, brza, koja bi svuda gde je dobar provod, gde je masa ljudi, gde je zivot. E sad, ako na to dodamo Mesec u Skorpiji - dobijamo osobu koja voli jake strasti, tezi dominaciji, posesivna je, i sklona ljubomori (mada bih rekla da to dobro prikriva). MC je inace 10. kuca, tako da MC ne moze bitu u desetoj kuci ;) a kako je kod tebe u Vodoliji - to samo znaci da si osoba koja voli nezavisnost i slobodu, i tome ce da tezi celog svog zivota :)

Hvala na tumačenju @-non-toxic-,
ne razumem se baš previše u astrologiju,ali mi zvuči interesantno...
Inače sve je tačno što si napisala... :-D

VEeeeeliki PoZdRaV... :-D
 
Jesi Lav/ Blizanac sa Mesecom u Ribama, iako ti je podznak zamalo Rak. Zato, ako kod sebe prepoznajes vise Rakovskih osobina - eto odgovora. Lav/Blizanac uglavnom daje osobe koje su popularne u drustvu, koje vole da su okruzene ljudima, vole da organizuju raznorazne ceremonije, da ih svuda ima pomalo; dok Lav/Rak voli takodje da ide u masu, ali na nesto drugaciji nacin - naime, Rak Lavu dodaje emotivnost u svemu sto radi, i mnogo "dublji" pristup svemu, uz konstantnu unutrsanju borbu sta bi valjalo a sta ne, za razliku od podznaka Blizanca koji stvari vise resava u hodu. Tako da - ti sama vidi gde se vise pronalazis :)
Mesec u Ribama ti cesto daje osecaj da nisi dovoljno zapazena, plasis se povredjivanja od strane drugih, mozda cak imas i neke nepotrebne strahove - poput straha od vode, ili sl. Inace imas jako dobru poziciju Meseca u 10. kuci, mogla bi lako da se bavis nekim javnim poslom, naravno, ukoliko imas takve afinitete :)
 
hvala puno...ne znam koje su odlike blizanaca..ali recimo..po ovome sto je napisano..vise bih mogla da se nađem u Raku..vecito ispravljam krive Drine...najveci strah od izdaje prijatelja+neki iracionalni strahovi (od pokretnih stepenica...i jos neki =) )
ove godine upisujem fax..razmisljala sam o diplomatiji...verovatno upisujem pravo...dakle, necu pogresiti?

thanx =)
 
Ma ovo su samo neke generalne stvari Andjo, mnogi drugi aspekti ce pokazati srz neke osobe. Recimo, ti imas konjukciju Urana i Saturna - ovakav aspekt daje jako inteligentne osobe, koje vole o svemu da diskutuju i poznate su po originalnim stavovima - tako da, samo napred :)
 
-non-toxic-:
Nema na cemu Psiho, sa zadovoljstvom :-)
Soljamoja za tebe vazi pravilo da si dosta nezavisna kad je posao u pitanju, ili se bar trudis da steknes tu nezavisnost, volis da u svemu sto radis ostavis neki svoj licni pecat, i obicno ce te privlaciti originalni poslovi (mada Sunce u Vodoliji u 6. kuci moze dati i dobre doktore, ili bar ljude koji vole da pomazu drugima jer se Vodolija smatra humanim znakom - naravno, sve ovo, ukoliko Sunce nije napadnuto tj. u losim aspektima). Imas li ti kakve probleme sa zdravljem? :?:
Podznak Lav obicno daje osobe koje su dobri rukovodioci i preduzimaci, podznak daje i dozu dostojanstva, burne reakcije, osobu koja voli moc i polozaj...
Mesec u Skorpiji u ovakvoj kombinaciji bi otprilike znacio strastvenost, isterivanje pravde, nezavisnost, i svojeglavost - posebno kada je nacin razmisljanja u pitanju, i odnosi sa blizom okolinom, dakle - burno reagujes najcesce na 'probleme' i desavanja koja su povezana sa ljudima u tvom okruzenju (bracom, sestrama, poznanicima, rodbinom...) ;)

nemam problema sa zdravljem, ali sam negde citala da bih trebala, s obzirom da mi je i venera i merkur i sunce u 6... :?:
 
e. ja sam vodenjak.asc skorpija. mjesec u blizancima.sunce u 3.kuci. .
e- i moze mi ko reci koliko je lose ( ili nije ) konjunkcija marsa i venere u 4. kuci , a oni su istovremeno u velikom trigonu sa mjesecom i neptunom koji su u opoziciji.
puno fala.
pozdraf
 

Back
Top