Sumiranje situacije: gde smo i šta smo

Kakvo bre pravoslavlje, kakvo bre slovenstvo, o cemu ti pricas? Mnogo Poljake , Cehe ili Ruse zabole za Srbe.
I to nije bila bozija volja vec losa strateska odluka i autodestruktivni nagon.Ispada po tvome da su Srbi stvarnio nebeski narod, bezgresni i nevini.Nisu, kao sto nije nijedan drugi narod na zemaljskom saru.
Najveci problem Srbije danas su politicke snage koje insistiraju na desetercu i mitomaniji, vracanju u proslost, religioznom fanatizmu...njihova politika nema veze ni sa vremenom ni sa mestom u kojem se Srbija danas nalazi.

па шта да ти кажем,ни јевреји нису препознали Исуса,и то је њихов највећи промашај,а све што им је бог рекао,се десило....а срби су се супротставили свим великим царствима у историји,и поносан сам на то,нико нам није раван по јунаштву и храбрости:super:
 
па шта да ти кажем,ни јевреји нису препознали Исуса,и то је њихов највећи промашај,а све што им је бог рекао,се десило....а срби су се супротставили свим великим царствима у историји,и поносан сам на то,нико нам није раван по јунаштву и храбрости:super:

Cesto se te dve osobine izjednacuju sa gluposcu, po krajnjem rezultatu.Ovde se prica o politici, ne o religiji koja nikakve apsolutno veze sa politikom ne treba da ima.
 
Nece nikad traziti oprostaj.Zabole ih, a i Evropu zabole.Nije to poenta, poenta je njihova Realpolitik, odnosno politika koju vode u realnom vremenu i prostoru, prilagodjavajuci se promenama na svetskoj politckoj sceni i prateci gde vetar duva i odakle.Upravo ono sto Srbija ne radi.

видећемо где ће их то одвести,само ми није јасно што зову србе на приморје кад су се тако усрећили.чујеш ли ти себе?немој да вређаш српску нацију,историју,ПРАВОСЛАВЉЕ,србија је веома позната и цењена и поштована међу словенима,а и амери знају какви су ратници срби...:bye:
 
видећемо где ће их то одвести,само ми није јасно што зову србе на приморје кад су се тако усрећили.чујеш ли ти себе?немој да вређаш српску нацију,историју,ПРАВОСЛАВЉЕ,србија је веома позната и цењена и поштована међу словенима,а и амери знају какви су ратници срби...:bye:
Odvesce ih u NATO i EU.
Jesi li ti normalan, kakvo vredjanje?:eek:
Sloveni nisu nikakav faktor, tako da to nije bitno uopste.Da, Ameri znaju kakvi su Srbi ratnici, i to uopste nije, kako vidimo, bitno.Bitan je jedino i samo interes.
 
Odvesce ih u NATO i EU.
Jesi li ti normalan, kakvo vredjanje?:eek:
Sloveni nisu nikakav faktor, tako da to nije bitno uopste.Da, Ameri znaju kakvi su Srbi ratnici, i to uopste nije, kako vidimo, bitno.Bitan je jedino i samo interes.

ако ћеш о интересу,онда је кина много интересантнија дестинације од еу. русија није фактор?нама србима је битан фактор украјинско,руско и белоруско тржиште од 220 милиона људи,и са тим земљама имамо бесцарински режим,то је најбитније за србију.а буђави нато који 3 месеца не може да уђе у србију,је небитна организација:bye:
 
heh..pa ne govorim ja o danashnjim granica srbije nego onim na koje je trebala da se proshiri posle pobede 1918.
ni hrvatska u ovim granicama nije postojala do Broza a ni pre nego se shirila na rachun svog poraza i kako se shirila tako i etnichi chistila nove teritorije asimilacijom proterivanjima i genocidom svih ne hrvata
a imamo mi i u ovako okrnjenim granicama probleme-dok su Srbi vladali na kosovu broj shiptara se povecavao a srba smanjivao a sada kad oni vladaju srba skoro i da nema
shto tad na kosovu nije korishcen hrvatski princip?
da ne govorimo o tome shto se spram juga srbije i Bujanovca ne primenjuju iste demokratske metode koje albanci primenjuju spram srba na kosovu a ako ne pochnu to je novo zarishte za par decenija najvishe
Pa jos vece granice od Broza , Hrvatima je i pre njega dala srbijanska politicka elita ,i to izrazito antikomunisticka ,cak su i vece ingerencije dobili nego od Broza , al opet sve i da nije bilo toga ,to ne bio bio nikakakva garancija prosperiteta ,tim pre sto je to Kosovo koje smo izgubili i koje su nam oteli i tzv."srpski etnicki prostor " zapadno od Srbije na mnogo nizem stupnju razvoja od same Srbije pa taman i da su sve tamo samo Srbi , srpske krave i srpske njive opet ne verujem da bi mnogo bolje ziveli .
eno ti istocna Srbija ,Juzna , delovi Banata gde nema ni Muja , ni Hrvata, ni Siptara pa opet ljudi zive ko poslednji bednici , mislim izlisno je pricati o nekim teritorijama koje su bile i mogle da budu nase i o nekim drugim narodima , kada ni ovo sto imamo i gde smo apsolutna vecina nismo u stanju da vodimo kako treba .
jesu Hrvati neposredno krivi za tragediju Srba u toj zemlji i u Bosni u vreme NDH , jesu i Siptari krivi za pogrom i unistenje Srba na Kosovu , al ne vidim kako su oni krivi sto Srbi u samoj Srbiji zive jedno i bedno, a najlakse je izvlaciti se na drugog .
 
ако ћеш о интересу,онда је кина много интересантнија дестинације од еу. русија није фактор?нама србима је битан фактор украјинско,руско и белоруско тржиште од 220 милиона људи,и са тим земљама имамо бесцарински режим,то је најбитније за србију.а буђави нато који 3 месеца не може да уђе у србију,је небитна организација:bye:

Mhm.Videlo se na primeru Zastave koliko Rusi pomazu Srbe i vole ih.NATO nije ni hteo da udje u Srbiju, koji ce mu, nego da uzme Kosovo, sto je i ucinio.
 
Pa jos vece granice od Broza , Hrvatima je i pre njega dala srbijanska politicka elita ,i to izrazito antikomunisticka ,cak su i vece ingerencije dobili nego od Broza , al opet sve i da nije bilo toga ,to ne bio bio nikakakva garancija prosperiteta ,tim pre sto je to Kosovo koje smo izgubili i koje su nam oteli i tzv."srpski etnicki prostor " zapadno od Srbije na mnogo nizem stupnju razvoja od same Srbije pa taman i da su sve tamo samo Srbi , srpske krave i srpske njive opet ne verujem da bi mnogo bolje ziveli .
eno ti istocna Srbija ,Juzna , delovi Banata gde nema ni Muja , ni Hrvata, ni Siptara pa opet ljudi zive ko poslednji bednici , mislim izlisno je pricati o nekim teritorijama koje su bile i mogle da budu nase i o nekim drugim narodima , kada ni ovo sto imamo i gde smo apsolutna vecina nismo u stanju da vodimo kako treba .
jesu Hrvati neposredno krivi za tragediju Srba u toj zemlji i u Bosni u vreme NDH , jesu i Siptari krivi za pogrom i unistenje Srba na Kosovu , al ne vidim kako su oni krivi sto Srbi u samoj Srbiji zive jedno i bedno, a najlakse je izvlaciti se na drugog .

слажем се.коначно србија треба да се окрене себи,скине са себе окове комунизма,безбожништва,new age покрета,и крене у интелектуални,демографски и морални препород,доста је дрогирања,абортуса,гранда и осталог срања из канализације,србија треба да заузме место које јој припада,међу првим нацијама европе:rtfm:
 
Mhm.Videlo se na primeru Zastave koliko Rusi pomazu Srbe i vole ih.NATO nije ni hteo da udje u Srbiju, koji ce mu, nego da uzme Kosovo, sto je i ucinio.

80% делова за фиат се производи у хрватској и италији,зашто би руси помагали италију и хрватску:bye: а за нато нећу да причам са неким ко није обавештен:bye:
 
Mhm.Videlo se na primeru Zastave koliko Rusi pomazu Srbe i vole ih.NATO nije ni hteo da udje u Srbiju, koji ce mu, nego da uzme Kosovo, sto je i ucinio.

Sta se tu videlo?? Pa najbolje da Rusija daje svakom stanovniku Srbije po 1000 evra mesecno ...to sa FIAT-om nema veze i niko na svetu ne bi dozvolio to...e sad sto su onaj Dinkic,Tadic i ekipa lagali glupe ovce na izborima to je problem tih ovaca. Taj FIAT od srpskoga mozda ima gume i akumulator i to je sve....tako da to srpsku proizvod nije a za takve proizvode ugovor ne vazi.
Bolje se zapitajmo zasto taj FIAT jos dinara nije dao za tu Zastavu...ali dinara.
 
nesto si mi kontradiktoran.:mrgreen:

Sta sam kontradiktoran??? Pa ti si sam sebi skocio u stomak.
NOKIA koja je sklapa u Kini nije kineska vec finska tj ako mi imamo ugovor sa Kinom kao sto Rusi imaju sa nama logicno da za te Nokia telefone ne bi vazilo posto su oni Finski proizvod...isto tako ugovor sa Rusijom ne vezi za FIAT koji se sklapa u Srbiji zato sto to nije srpski vec zabarski proizvod.
 
Pa jos vece granice od Broza , Hrvatima je i pre njega dala srbijanska politicka elita ,i to izrazito antikomunisticka ,cak su i vece ingerencije dobili nego od Broza , al opet sve i da nije bilo toga ,to ne bio bio nikakakva garancija prosperiteta ,tim pre sto je to Kosovo koje smo izgubili i koje su nam oteli i tzv."srpski etnicki prostor " zapadno od Srbije na mnogo nizem stupnju razvoja od same Srbije pa taman i da su sve tamo samo Srbi , srpske krave i srpske njive opet ne verujem da bi mnogo bolje ziveli .
eno ti istocna Srbija ,Juzna , delovi Banata gde nema ni Muja , ni Hrvata, ni Siptara pa opet ljudi zive ko poslednji bednici , mislim izlisno je pricati o nekim teritorijama koje su bile i mogle da budu nase i o nekim drugim narodima , kada ni ovo sto imamo i gde smo apsolutna vecina nismo u stanju da vodimo kako treba .
jesu Hrvati neposredno krivi za tragediju Srba u toj zemlji i u Bosni u vreme NDH , jesu i Siptari krivi za pogrom i unistenje Srba na Kosovu , al ne vidim kako su oni krivi sto Srbi u samoj Srbiji zive jedno i bedno, a najlakse je izvlaciti se na drugog .

pa ne prichamo o kvalitetu zivota nego drzavnom rezonu
hrvatski je bio i ostako kolji kad god mozesh posle se pravi lud i ili okreni curak ili izigravaj zrtvu ako si jak
kvalitet zivota balkanskih banana drzavica ne zavisi od kvaliteta elita,ako oni zive duplo bolje(u shta sumnjam al ajde) to nije zato shto su duplo pametniji nego duplo zaduzeniji+ turizam...drugo propada od seke a prvo kad tad dolazi na naplatu
al opet chak i u ovako predimenzioniranjoj hrvatskoj manjina nema,sve je ochishceno dok i u ovako okrnjenoj srbiji imash "multikulturalnu vojvodinu","boshnjake" u rashkoj,albance na jugu.To ti je jasan pokazatelj o razlikama u pristupu nacionalnom pitanju.
 
Sta sam kontradiktoran??? Pa ti si sam sebi skocio u stomak.
NOKIA koja je sklapa u Kini nije kineska vec finska tj ako mi imamo ugovor sa Kinom kao sto Rusi imaju sa nama logicno da za te Nokia telefone ne bi vazilo posto su oni Finski proizvod...isto tako ugovor sa Rusijom ne vezi za FIAT koji se sklapa u Srbiji zato sto to nije srpski vec zabarski proizvod.

Bitna je zemlja porekla na izvoznoj deklaraciji, sinko.
 
Sta sam kontradiktoran??? Pa ti si sam sebi skocio u stomak.
NOKIA koja je sklapa u Kini nije kineska vec finska tj ako mi imamo ugovor sa Kinom kao sto Rusi imaju sa nama logicno da za te Nokia telefone ne bi vazilo posto su oni Finski proizvod...isto tako ugovor sa Rusijom ne vezi za FIAT koji se sklapa u Srbiji zato sto to nije srpski vec zabarski proizvod.

..da, shto zhabari ne naprave dil sa rusima..to je njihov posao..
 
a Lazarev Stefan Lazarević na Nikopolju 1396. zadao odlučujući udarac velikoj hrišćanskoj vojsci i zauvek uveo islam u Evropu

Mihailo nas je poveo napred pa smo ga ubili

tekst prepun notornih budalastina i osnovnog nepoznavanja istorije, danas svaki debil koji je imao dva minus iz istorije moze u zutoj stampi da bude ugledni kolumnista

"mi" ubili Mihajla.....joj debila, majko moja.......
 

Back
Top