SUMARSKI FAKULTET BG

Zanimaju me neke uopstene informacije... nisu za mene licno, tako da necu moci da budem jako precizna... Ali, da li je nekom poznato koliko mesta je ostalo na ovom fakultetu za septembarski rok...i koliko je tezak prijemni...Pitam za smer ekologija, cini mi se da se polaze matematika i biologija.
Hvala puno!!!
 
studentic:
Cao svima...ja bih pokusala da upisem Sumarski fakultet-smer pejzazna arhitektura i hortikultura...to volim pa me interesuju neke sitnice...dal se jos uvek uci biologija iz onog prirucnika koji su pisali
DR Dragica Obratov-Petkovic,DR Cedomir Markovic, DR Matilda DJukic..
Koliko je tezak prijemni,dal ima nekih problematicnih predmeta i profesora na ovom smeru i eto ako moze neki savet i jos neka informacija vezana za ovo...Ljudi puno vam hvala u napred...HVALAAA

Ако може помоћ новом члану studentic :)
 
ćao
trenutno sam druga godina u drvo artu, smer finalna obrada drveta. hteo bih da upišem šumarski fakultet. molim da mi pomognete za koji smer da se odlučim i gde mogu da nađem knjige za prijemni. ja bih to sada već malo započeo, čisto rekreativno. inače lepo crtam a malo sam slabiji sa matematikom. hvala.
 
Zdravo svima! Ovih dana se odlucujem konacno koji cu fakultet da upisem i paznju mi je privukao sumarski fakultet i smer Pejzazna arhitektrura i hortikultura. Pre svega ovaj smer mi je zapao za oko jer se ne polaze matematika. Zanima me sad u vezi zaposlenja, kakvo je stanje sto se tice ovog smera. I takodje, ako je neko upisao neki drugi smer na Sumarskom fakultetu a gde se polaze matematika, zanima me da li je to nesto osnovno i da li bi neko sa trojkom iz matematike mogao solidno da spremi prijemni i da li se matematika kao predmet proteze kroz sve 4 godine studiranja...Unapred hvala! :D
 
Pozdrav svima!

Hteo bih da vas zamolim za informaciju, ako mi neko moze pomoci... Cuo sam da u Zemunu na Gardosu ima jedna Paulownia elongata... hteo sam da uzmem par caura zbog semena ali nisam uspeo da je nadjem. Pa, ako neko zna malo detaljnije da me uputi gde se tacno nalazi...

Hvala unapred
 

Back
Top