Sudbina Baraka Obame

Da li ce biti atentata na Baraka Obama?

  • Nece

  • Pokusace, ali ga nece ubiti

  • Ubice ga!


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
images

ne diraj mi Hugu :rtfm:
 
Negde sam chuo da Baraka Obamu porede sa Martin Luter Kingom, Dzhonom Kenedijem i Zoranom Djindjicom. Da li njega cheka ista sudbina?

odakle licna hrabrost, nesmotrenost ili losa namera da sastavis Martin Lutera kinga i JFC sa ovim sledecim.

ma, nisi ti nesmotren. ti si naprotiv, smotren.

a baraka, pa on je vec seo u vozic, a niko ne zna gde ide i sta ce biti, sto bas i nije pohvalno za takvu silu.
da oni ne rade bas ono sto je normalno i logicno mi smo dokaz zadnjih dve decenije, a tek se ovome otvara pandorina kutija.
 
odakle licna hrabrost, nesmotrenost ili losa namera da sastavis Martin Lutera kinga i JFC sa ovim sledecim.

ma, nisi ti nesmotren. ti si naprotiv, smotren.

a baraka, pa on je vec seo u vozic, a niko ne zna gde ide i sta ce biti, sto bas i nije pohvalno za takvu silu.
da oni ne rade bas ono sto je normalno i logicno mi smo dokaz zadnjih dve decenije, a tek se ovome otvara pandorina kutija.

Nadajmo se da je napravio poredjenje samo zbog atentata:think:
 
Пошто сви дувају у исту, масонско-илуминатску тикву, када му популарност спадне, због мера у економији које следе у америкама, биће нека сценска манифестација, као покушаја убиства, те ће оно буде спречено у задњем моменту, само се надам да жртвено јагње, неће бити нека несрећна земљица попут наше Србије, јер као одмазда, зна се шта следи....
 

Back
Top