Stvorena je Velika Albanija ?

Stvorena je Velika Albanija.

  • Da, Velika Albanija je stvorena, a tome uveliko doprinosi vlast Srbije.

  • Da, Velika Albanija je stvorena, dok vlast Srbije cini sve na ocuvanju Kosmeta u Srbiji


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
@ Kisela Bombona slika govori 1000 rijeci.

Dok Albanija i Kosovo ruše granice između sebe, dotle naša država sa Euleksom pokušava da podigne najtvrđu granicu u Evropi, kako kaže vladika Artemije. To je vetar u leđa projektu „velike Albanije“. Naravno Albanci na KiM se navodno bune protiv potpisivanja sporazuma između Euleksa i našeg MUP, ali to je samo politička igra i varka pripremana na zapadu - zaključuje Jakšić.

A zar je neko ocekivao nesto drugacije. Mozda i neko vjeruje u price o pacificaziji Balkana kada se rijesi Hrvatsko , Bosnjacko , Sipatarsko pa u nekiu ruku i Makednosko a cini mi se i Crnogorsko pitanje ali meni se cini da taj koji u to vjeruje je samo duboko komiran izduvnim gasovima iz Mekdonaldsa. Opijen je njima pa ne moze normalno da razmislja.
 
I Bosna i Hercegovima ima dobre odnose sa svim zemljama bivše Jugoslavije: Slovenijom, Hrvatskom, Crnom gorom, Kosovom, Makedonijom a i sa Italijom i ostalim zemljama zapada. ;);););)
Jadini susjed sa kojim BiH ima nešto lošije odnose je Srbija zbog pretenzija iste na BiH ili dio njene teritorije.:cool::cool::cool:
Slična situacija je i izmedju Hrvatske i Srbije zbog tzv. RSK.:rumenko::rumenko::rumenko:

Jeste jeste, u Crnoj Gori znam kako vas gledaju i sta bi vam uradili "ne daj Boze" nekog konflikta ;), po Hrvatskoj mozete da rintate i budete gradjani 2gog reda sto vama ne smeta a nije vam prvi put, Makedoniji je pun Q njihovih islamista jos im samo vi falite, Italija ima opstepoznat stav o talibanima medju koje i vas ubraja, a Kosovo koliko mi je poznato BiH nije priznala i nazivanjem istog drzavom krsis zakon BiH a sto je jos vaznije zakon i ustav Srbije zbog cega ces biti sankcionisan na ovom forumu.

:ok:
 
I Bosna i Hercegovima ima dobre odnose sa svim zemljama bivše Jugoslavije: Slovenijom, Hrvatskom, Crnom gorom, Kosovom, Makedonijom a i sa Italijom i ostalim zemljama zapada. ;);););)
Jadini susjed sa kojim BiH ima nešto lošije odnose je Srbija zbog pretenzija iste na BiH ili dio njene teritorije.:cool::cool::cool:
Slična situacija je i izmedju Hrvatske i Srbije zbog tzv. RSK.:rumenko::rumenko::rumenko:

Ovo je poprilično točno. :ok:
 
Ma jok Srbija i Albanija neće zakuhati, već je zakuhano.
Srbija je već zakuhala sa svim susjedima.

Meni je žao njih i susjeda ni jedni ni drugi normalno nemogu da žive i rade u cilju napredka.

Daj mani se tog cinizma,ne smes reci da ti je drago sto je takva situacija jer sami sebi skacete u stomak time....
Znamo mi dobro na cijoj ste strani,iako ni vi ni hrvati ne bi zeleli te divlje siptare u svojoj blizini ni na svojoj zemlji,ali interesi su vam isti ......
 
Naravno da sve granice trebaju da se ukinu, sta je tu lose ? A kad se Srbija petlja u BiH u vezi sa RS onda je to uredu ili ne ?
:ok:

Da , to je u redu , al nije u redu kada Albanci sa Kosova, petljaju se sa Albancima iz Albanije, nije u redu kada se Bosnjaci iz Bosne petljaju sa Bosnjacima u Srbiji, nije u redu kada se Hrvati iz Hrvatske petljaju sa Hrvatima u Srbiji ... Al kad to Srbi rade sa Srbima u gore navedenim zemljama, onda je to u redu , jer kako kazu " cela planeta srpska "
 
A sa kojom to drzavom Albanija granici a da nema teritorijalne pretenzije na istu?

Mislim da ce vam se susedi u bliskoj buducnosti tako na****** majke da vas ni u Albaniji nece biti ;)


Glasaj za mene na izborima,i zatrecemo im seme talibansko.(:mrgreen:)
Ne,ozbiljno,ako vam ja budem ministar spoljnih poslova ili ministar vojske i policije,ima da napravim bre ruse od nas(po pitanju razvitka vojske i vojne opreme).

Tema: nije jos stvorena,oce i deo iznad Vranja sve do bugarske,al to nema ko da im podrzava(ameri oce samo kosovo kao bazu).

Moja poruka siptarima: Ameri ce izgubiti interes na kosovu kada krenemo dole sa kalasem i Rusima,a verujte,logicno je da ce se to desiti,ako ne sad,sigurno kad vam budem ministar :mrgreen:
 
:ok:

Da , to je u redu , al nije u redu kada Albanci sa Kosova, petljaju se sa Albancima iz Albanije, nije u redu kada se Bosnjaci iz Bosne petljaju sa Bosnjacima u Srbiji, nije u redu kada se Hrvati iz Hrvatske petljaju sa Hrvatima u Srbiji ... Al kad to Srbi rade sa Srbima u gore navedenim zemljama, onda je to u redu , jer kako kazu " cela planeta srpska "

pravo zboris Gazija:cool:
 

Back
Top