Studentski domovi

evo sad sam skontao ovo za dom (mada i nije bilo tako tesko, al vjerujem da sinoc i nisam bio bas u stanju da to shvatim :) )!!!
Primaju se svi iznad crte :) nekih 600 cura + 400 momaka = 1000 studenata!!!!
- sad recite da nisam pametan kad sam ovo izveo ;)
 
Jel neko zna koji spratovi su renovirani u Karaburmi (negde sam procitao da se "neki" renovirani, pa bi bilo extra kad bi mi neko rekao koji su to - da znam kad budem birao)!!!
Ja sam isto pri kraju oko 290 al se nadam da ce biti Karaburma!!!!
 
Jel neko zna koji spratovi su renovirani u Karaburmi (negde sam procitao da se "neki" renovirani, pa bi bilo extra kad bi mi neko rekao koji su to - da znam kad budem birao)!!!
Ja sam isto pri kraju oko 290 al se nadam da ce biti Karaburma!!!!

svi su sredjeni, a brucosi dobijaju od 11. pa navise..a preporuka je da uzmes sto nize, lift se kvari..sada redje nego pre, ali ipak =))
 
el zna neko od prilike koliko brucosa primaju..... i jos nesto 420 sam a onaj iznad mene ima manje bodova..... sta da radim? :S ima tu neki br. telefona ili? :S
Koliko ja vidim obračunato je dobro!? :S
Ja sam 164 na listi,imam maksimalan broj poena.
Hercegovko moja, 162. si. ;)
Kom domu može da se nada neko ko je između 470 i 490 na listi?:(Otprilike bar? Ženska lista je mnooogo jaka...:(
Lista je prejaka!:eek:
evo sad sam skontao ovo za dom (mada i nije bilo tako tesko, al vjerujem da sinoc i nisam bio bas u stanju da to shvatim :) )!!!
Primaju se svi iznad crte :) nekih 600 cura + 400 momaka = 1000 studenata!!!!
- sad recite da nisam pametan kad sam ovo izveo ;)
Dobićeš Nobelovu. ;) :p
Nece da mi se otvori lista na sajtu :(
Moze li neko da je skine i posalje mi je na mail please
ivana1301@rocketmail.com
Jesi otvorila? Da skidam ako nisi.
 
Како сада ствари стоје, изгледа да ће у Вери 2 бити знатно више места за бруцоше (девојке) него ранијих година. Не знам на уштрб ког дома иде ово, али изгледа да ће бити тако...
 
Имам максималан број поена, 45. сам на листи.
Највише бих желела 4. април.
Не знам да ли ћу моћи.

Геологичако, јеси ли ти у Вери 2?
Ако јеси, опиши ми тренутно стање дома. Молим те.
 
Геологичако, јеси ли ти у Вери 2?
Ако јеси, опиши ми тренутно стање дома. Молим те.

Јесам. Споља је ружан, унутра је бољи него Карабурма пре него што су је реновирали. Дом је направљен у згради која није била планирана за дом, па распоред купатила и вц-а није баш како би требало да буде, неким собама је доста даље него другим. Собе су лепе, сређене, прошле године (можда и претпрошле) је намештен ламинат, сада их крече. Зграда је старе градње, па су плафони доста високи. И тако... на фином је месту, центар је на десет минута хода од дома... Нема своју мензу, али је најближа она код Рударско-геолошког факултета (5 минута далеко).
 
jel zna neko koliko u karaburmi ima mesta po spratovima(cisto da vidim koliko brucosa dobija tu mesto)?!

Ако се добро сећам, двокреветних соба на једној страни има 8, значи укупно 16 на спрату. Када сам ја била бруцош, била сам негде око 160. на листи и добила собу на 14. спрату. Па ето мало да видиш како то иде... :)
 
Ако се добро сећам, двокреветних соба на једној страни има 8, значи укупно 16 на спрату. Када сам ја била бруцош, била сам негде око 160. на листи и добила собу на 14. спрату. Па ето мало да видиш како то иде... :)

A mozes li mi molim te, preporuciti dom, nije vazna daljina , nego kvaliteta!?
 
824 ili tako neshto... a 4.7 prosek, lista je prejaka ove godine! tako da trazim da kupim mesto, naravno volela bih u jedan od domova 1ve kategorije!

Ja sam mislilaa da si dobila pa ti se ne svidja.Ja sam medju poslednjim koji su dobili tako da cu verovatno dobiti onaj u Zemunu a ja bih Patris ili Karaburmu,ako neko hoce uopste da proda od brucosa.Nemoj mi nista pricati za listu,stvarno je u odnosu na momke mnooogo jaca
To za prvu kategoriju moraces da cekas drugu raspodelu za starije studente koja je u novembru jer brucosi ne dobijaju prvu
 
Poslednja izmena:

Back
Top