Studentski domovi

El ovako izgleda taj obrazac sto bi trebao da kupim u domu?
scan0001.tif

Не могу да се сетим какав је био тај што је купљен у дому (било давно). Али знам да сличан такав (ако не и исти) попуњавам у општини када ми издају уверење о приходима.
 
Moj izgleda slicno, tako da kontam da je to to...
Nego, negde sam procitala da se daje depozit pri useljenju, pa me interesuje, kolika je to suma otprilike? :)

Депозит је једна месечна станарина. Дакле, када се усељаваш, онда плаћаш станарину, депозит (дакле две станарине) и још неке стварчице од по 150-200 динара.
 
Sta je sad pa to? Nigde nije pisalo da treba da se plati 2000 dinara. E moji ce da me obese sto studiram u Beogradu.

Moj otac je juce bio u opstini i tamo su mu dali papir sta sve treba za dom i tamo su neke gluposti ispisali da je to strasno, sta jos treba da izvadim za svaki slucaj (a na kraju mi definitivno nece trebati). I stvarno me nervira sto moram da idem u Beograd po obrasce, pa da se vracam kuci da se to overi ili sta vec. Mrzim kad sve iskomplikuju u opstini...

Nasla sam i ja link koji vodi ka rang listi ali nije radio. A koliko li je bodova bilo potrebno za Karaburmu :think:
 
Molim vas, da li neko zna da li stvarno treba lekarsko uverenje za dom, i kako izgleda pregled? Je li to neki detaljan pregled ili...?
Ma ne moras da ides u Beograd pa nazad u Valjevo (ko ti je to rekao?), mesecna primanja izvadi u opstini i to je to...
 
Molim vas, da li neko zna da li stvarno treba lekarsko uverenje za dom, i kako izgleda pregled? Je li to neki detaljan pregled ili...?
Ma ne moras da ides u Beograd pa nazad u Valjevo (ko ti je to rekao?), mesecna primanja izvadi u opstini i to je to...

Лекарско ти је потребно тек касније, кад добијеш дом.

Образац се може купити и у општини АКО га има.
Жена из службе смештаја ми је рекла да су то радили претходних година и да је то могуће,
међутим, нагласите да је за Универзитет у Београду.
Уколико нису ни они тамо у општини сигурни, шта и како, купите лепо у Београду. :)
 
Ok, hvala. Da li neko zna da li stvarno treba lekarsko uverenje za dom, i kako izgleda pregled? Je li to neki detaljan pregled ili...?

Da, da DETALJAN!
Gledaju ti pisu i guzu(rektum),
pa zube>
(u dom primaju samo one koji imaju manje od 12 zuba,
jer to govori o njihovom sirotom polozaju u drustvu)
kosu> da nemas vaske i ostalu gamad zapacenu na tvom akademskom
(buducem) temenu....
ITD
Da NE kakim vise...
Elem min broj za muskarce je 62 pojena,
a za zenske 63 pojena (prosle godine)
(odgovaram na svoje pitanje na prethodnim stranama)....

Sada bih voleo da mi odgovorite na sl. pitanje, iskreno i sto pre>
Koliko ljudi je nahvatano i gde, koji su se svercovali i kupili mesta?
Zasto su ih nahvatali?
Jel su pravili nekakva sranja po domu,
ili je kontrola poostrena do maximuma?

PS

moje neko razmisljanje je to da smo sada u nekoj vrsti recesije,
te bi vlast trebala da bude popustljivija? ili ne?


poz kolege
 
Ја сутра предајем. :)
Да, потребан ти је тај образац, кошта 20 динара.
Добијеш два примерка, овериш у општини пребивалишта.
 
Ljudi jel ima neko slike sobe u ovom domu???
Drugovi su isli da predaju papire za dom i prepali se kad su videli dom. Video sam na predhodnim stranama slike renoviranog kupatila koje su super ali nisam mogao naci izgled sobe ( ima na you tube neki snimak (prolaze kamerom po domu) i to izgleda haoticno!!!
 
do proslog meseca, svako je mogao da uredjuje svoju sobu kako je hteo..sada su sve okrecene i stavljen je namestaj iz univerzitetskog sela, laminat i ne sme da se busi samoinicijativno..tako da je sad skoro svaka soba izgubila dushu
 

Back
Top