Studentska poliklinika

Potrebni su i index i overena knjizica.
Sigurno te nece odbiti za pregled i ako ti je knjizica neoverena, ali bez overene knjizice ne mogu da ti propisu ni jedan lek niti daju uput za neku dijagnostiku i to bi onda sve moralo da se placa iako se sam pregled ne placa.
 
Jel moze neko da mi kaze u koju laboratoriju, i gde se ona nalazi, studenti mogu da rade nalaz?
Cula sam za neku u Dzordza V. ali ne znam da li je to tacno, a ne znam ni kako se zove ta ustanova!

U Dzordza Vasingtona ima zdravstvena ustanova i nije studentska poliklinika.
I tu mozes da radis analize krvi i urina. E, sad - sta je tacno potrebno - ne znam tacno, ali index - nije, najverovatnije.
 
Ја за шест година трајања студија нисам ни једном ушла у студентску поликлинику.
Надајмо се да ће се појавити неко ко је мало чешће свраћао.
 
Ja jesam. Dok sam studirala, tamo sam isla kod ginekologa. Imala sam karton i kod lekara opste prakse, ali se ne secam da sam ikad bila. Osim toga, tamo smo isli i na sistematske preglede. Kod psihologa ne znam da je neko bio, pretpostavljam da ljudi ne pricaju bas rado o tome. Ja nemam negativno iskustvo, mislim na ginekologiju, jer sam samo tamo odlazila. Barem se nadam da nije bilo nekakvih propusta za koje ja ne znam.

Neko je gore spomenuo radjenje nalaza. Kojih? Postoje neki koji se moraju raditi privatno, tj. koji se placaju. Ne mogu da se setim sta je tacno bilo, ali znam da sam vadila krv privatno, jer to nesto sto mi je trebalo, nisu radili u prote mateje, gde se nalazi laboratorija. Takodje, neki se nalazi rade za dz, ali na drugim mestima, npr. u dzordza vasingtona.
 
Da li se na studentskoj klinici moze primiti anti-tetanus i koliko bi me to kostalo s obzirom da nemam overenu knjizicu? Student sam, imam indeks.
Hitno mi je da saznam!

Hvala unapred
Ako ти је здравствена књижица без овере филијале Здравственог фонда, онда анти-тетанус плаћаш у било којој здравственој установи па и у Студентској поликлиници....
 
Da li neko moze da mi kaze nesto u vezi stomatologije na S. poliklinici?
Da li mi je potrebno jos nesto uz index i overenu zdravstvenu knjizicu?
Da li se placa nesto, i ako je neko bio na stomatologiji da napise kakva su mu iskustva?
Hvala unapred! :)
 
Ja bila.
Sem knjizice i indeksa ti ne treba nista drugo.
Placa se sve, cene su slicne kao kod privatnih lekara.
Ne svidjaju mi se, otisla sam jednom i razocarala se.
Када је Србија била социјално одговорна држава..на Студентској поликлиници уз оверену здравствену књижици и индекс..није се плаћала ни једна услуга
 
Када је Србија била социјално одговорна држава..на Студентској поликлиници уз оверену здравствену књижици и индекс..није се плаћала ни једна услуга

Meni je tamo opste rasulo...
Ma, ne da Bog da mi treba ijedna medicinsk usluga, ali kad se mora, njih zaobilazim!
 

Back
Top