Stručnjaci skiciraju fotorobot idealnog kandidata opozicije za gradonačelnika Beograda: Jedan političar i jedan aktivista se uklapaju u šablon

Ko će biti kandidat opozicije za gradonačelnika Beograda?


  • Ukupno glasova
    4
Pa to je u stilu Srba....uvek je dovoljno samo nanjusiti dim, nikad ne idu do otrkivanja gde je vatra, nego samo rade na zivce...
Znaci ako ne podnose ono sto je dim, sledi osuda i reakcija i nasilje i to je to..
Ako podnose npr kradju potkradanje, onda moze da bude i dima , cak i vatre, da vide da je kradja tu , i da to regulisu preko , treba biti covek, da se ne ciganisemo za tu gradju, ukrascu ja od njega nesto drugo.....takav je Srpski mentalitet...
Patak, to je samo manjina agresivnih "srpčića" koju ti vidiš, jer voliš da se družiš sa "elitom", a realno su to našminkani često dobro informisani tupsoni sa brkovima...koji ne razumeju informacije koje znaju....i naravno da se onda bave nasiljem...
 
Patak, to je samo manjina agresivnih "srpčića" koju ti vidiš, jer voliš da se družiš sa "elitom", a realno su to našminkani često dobro informisani tupsoni sa brkovima...koji ne razumeju informacije koje znaju....i naravno da se onda bave nasiljem...
Nije tacno , to je vecina, proseljacka, gejacka, polupismena, i to jeste elita trenutno u odnosu na nepismenu , totalno gejacku nekad zvanu dzibersku populaciju...

To sto postoji kvazi intelektualac, postoji i kvazi nesponzorusa, koja je zaradila letovanjem po Dubaiu, da bi zimovala po Kopaoniku, a mozda se omakne i Kopaonik dzabe...

Ide para na paru , nije ti poznata da srpska izreka...?
Ona nije nastala na osnovu banalne ideje da se na glavnicu zaradjuje preko kamate i procenta interesa..no no , to nije osnova srpske izreke...
Srbi cak preziru taj nacin zaradjivanja, sitni procenat smatraju guljenje zrtve, situacije...preziru to..Njima je velicina kad je situacija pritezanja, ucene, iskoristavanja nekog momenta a imas novac ili uticaj da ostvaris neki uticaj i prisilu...

To je in , to je mocno , to je faca, to je boss, to je prava stvar, to je vijuga, ideja, genije..

A ne kad ih neko gusi sitnim procentom, ali stalno im kao nesto otima......steze ih...
 
Koliko tebi do mozga može da stigne da visoko obrazovan čovek pobije svoju decu i izvrši samoubistvo?
Ljudi koji žive u "obrazovanom" hermetički zatvorenom svetu iz koga nema izlaza, da to ne zoveš možda obrazovanjem?
Ja to zovem "mentalna sakatost" iliti ljudi bez pola mozga koji žive da bi živeli i umiru jer nemaju izlaz u drugi deo mozga...
 
Koliko tebi do mozga može da stigne da visoko obrazovan čovek pobije svoju decu i izvrši samoubistvo?
Ljudi koji žive u "obrazovanom" hermetički zatvorenom svetu iz koga nema izlaza, da to ne zoveš možda obrazovanjem?
Ja to zovem "mentalna sakatost" iliti ljudi bez pola mozga koji žive da bi živeli i umiru jer nemaju izlaz u drugi deo mozga...
Pa ja ne delim ljude na visoko obrazovane u ovo vreme...
Nagledao sam se profesora ili jos bolje asistenata na faksu koji su stvarno mali genije, znaci neki od njih cak nisu mnogo ni sujetni , tacno da im das sve super ocene procene....sve osim onih koje ja imam a dodatne su , psihofizicke...
E po tim ocenama koje su mozda slicne proceni koja se radi na regrutaciji ,neki od tih genijalaca su do pola debili a neki su skroz debili a neki su kvarnjaci...tj kao sav normalan svet....

Ovi do pola debili su mi interesantni ali su opomena...zamisli suvog genija, odlicnog kao kolegu odlicnog kao profesora edukatora, ali totalno neadekvatnog za izbora profesora ili nacelnika katedre jer ce biti poludebil i nece dobro selektovati narednu selekciju asistenata, tj delegirace ih po slicnim kriterijumima truda i ambicija a ne po psiho profilima...

Jos problematicniji su ovi sto su debili , oni cak ni to ne shvataju nego su kao kad imas coveka sa tajnom pa ga mozes uceniti svim i svacim, ugadjanjem, seksom, papuchom, sto je cest slucaj, vrtnes mu repom i on trci i daje sve kao ismet Fazlinovic u lud zbunjen normalan..

Stabilnost ljudi se danas ne ceni a vrlo je vazna...makar nekad doneli i pogresne odluke...jer nije ni inteligentan uvek inteligentan....
Danasnja tautologija je impulsivnost i emotivnost...a zasniva se na ideji da ljudi kad su impulsivni i neuracunjljivi , iskreniji su , a to nije tacno...
Itekako se moze glumatati i ludilo i neuracunljivost , cak i agresivci ludaci cesto blefiraju i glumataju zivac da bi ostvarili neku dobit....vide da se ljudi plase i daju im prednost i korist...
 
Ne zaboravi tu je i kriminal i nasilje kao osnova naseg zivotnog i politickog sistema...ne moze bez toga...jos sad ponajmanje dok je Vucic na vlasti...
Nasilje u Srbiji je počelo stizanjem sveže "intelektualne" pameti sa zapada iz "civilizacije" i vrhunac je bio pod Nenasilnim vlastima....i uvodjenjem državnog nasilja preko bande izvršitelja....
 
Ili još važnije pitanje....koliko treba mozga da neko shvati: Da kada tvrdiš da je bilo kradje na izboru, ako ne izneseš dokaze ti kažeš "eto mi smo krali, ali nas niste uhvatili, a nismo ludi da ofiramo kradju kada nam treba i za druge izbore" iliti seljačka posla pod diktatom engleske ambasade...
Je l shvatate da vi nemate atomsku bombu, da bi vam neko priznao izbore, kao onim robovima u americi, a englezi imaju svoj nuklearni problem da bi se zajebavali s vama....

Kome se tačno obraćaš? Izostaje citat, pa nije jasno.
 
Ne....ovaj put ne.....Ili ce biti dovoljno ili ce biti doveka......
Kako valja ili nikako...

Pre ce biti jos 20 godina , ali nece, jer ce spoljni faktori to ograniciti na jos 8 godina max...tako da bice jeftinije, i ne mora da se zuri sa promenom...

Naravno , bicemo opljackani , sto da ne, bice novih bogatasa, Vidi kako lepo zivi Zivkovic sa vinarijom, pa ne treba puno da svi Srbi budu bogati...
 
Ako je tako, zašto već dvaput zaredom ne uspevaju da formiraju vlast? I u suštini manje-više i prihvataju da neće ni 3. put pobediti.

Očigledno je da mehanizam nije savršen.
Možda još uvek nije sasvim savršen, ali će biti mnogo bolji kad sprovedu u delo ideju da svi građani Srpske automatski dobiju državljanstvo Srbije.
 

Back
Top