STRES

Nemoj molim te ... doživeću stres
a060.gif
Dušo, preporučujem ti, pod hitno, jedan dobar kres. :)

Posle dobrog kresa nema stresa. :cmok:


ps. i nemoj više nikad da se upisuješ na temu kao DRUGA :mrgreen:
 
Ja se stresiram i placem samo u sebi....i bliznji primete ponekad da sam ko pokisla ( to su 2,3 osobe )....samo jednom sam bila pod tolikim stresom da je to izazvalo i zdravstvene probleme i da sam hodala kao zombi po svetu ( stres je dugo trajao )...a i to je bilo zbog posla...:lol:

Inace ne volim rastanke ( ono idi mi dodji mi :lol: ), pa ako sam ikad plakala zbog ljubavi to je bilo to...i zato sto tu osobu volim i nedostaje mi i ne bi da idem kuci...:lol:

Ne bi se stresirala ni da me ljubav mog zivota ostavi...pomirila bi se sa tim da sam u dusi nesrecna i da mi ta ljubav fali i terala dalje....jer kad volim volim do kraja ili nikako....zato sam i imala tj. imam samo jednu ozbiljnu vezu...
 
Koliko ste skloni stresovima i padovima posle raskida neke veze ?... govorimo naravno o dugim vezama u kojima ste gajili duboka osećanja.

Koliko se ti stresovi odražavaju na vaše zdravlje i stanje u vašem organizmu?

Da li se ikada desilo da imate fizičku reakciju (povraćanje, prstanak menstruacije, migrene ili sl.) zbog nekog doživljenog stresa u ljubavi?

Kako uostalom preživljavate rastanke?


strasno sam patila posle prve ljubavi:cry: godinama sam mastala i kunjala za tim covekom, sad mi deluje kao da sam bila bolesna zbog njega i to jako dugo
i dan danas kad ga sretnem zigne me stomak i kolena mi klecaju:dontunderstand:
s muzem i kad se malo posvadjam to me jede, nervozna sam, jedva cekam da se pomirimo da me zagrli, ne mogu dugo da izdrzim to stanje, da se nesto kao inatim, cutim...
hoce i zeludac da me zaboli, glava, ne mogu da jedem
al cim se vratim u normalu smazem "milku" ocas posla;)
ne volim rastanke...sem kad mi svekrva ode ;)
Natasa
a sto ti to pitas, mislim jel sve ok kod tebe (nemo da nas sekiras)
ebem ti ljubav
 
Čitajući vaše postove - pitam se jesam li ja ikada volala nekog muškarca...

Znam da posle raskida nekad nisam mogla da se obuzdam pa da ne pošaljem nešto nekom da l pravog pravcatog zeku, viski, šampanjac, cigare ili cveće... nešto što me je vezivalo i asociralo na nekog a delovalo mi je šmekerski - i taj poklon mi je bio tačka na kraju... posle toga sam slabo o njima i mislila uopšte.
 
strasno sam patila posle prve ljubavi:cry: godinama sam mastala i kunjala za tim covekom, sad mi deluje kao da sam bila bolesna zbog njega i to jako dugo
i dan danas kad ga sretnem zigne me stomak i kolena mi klecaju:dontunderstand:
s muzem i kad se malo posvadjam to me jede, nervozna sam, jedva cekam da se pomirimo da me zagrli, ne mogu dugo da izdrzim to stanje, da se nesto kao inatim, cutim...
hoce i zeludac da me zaboli, glava, ne mogu da jedem
al cim se vratim u normalu smazem "milku" ocas posla;)
ne volim rastanke...sem kad mi svekrva ode ;)
Natasa
a sto ti to pitas, mislim jel sve ok kod tebe (nemo da nas sekiras)
ebem ti ljubav



Kod mene je sve super :lol: hvala bogu da kucnem 3.15 puta u drvo... ali pošto se svi forumaši prikazuju kao tvrdi orasi, rekoh da vidimo kroz ovu temu gde pucaju :mrgreen:

Ja sam vrlo teško podnosila rastanke sa momcima koje sam volela .... Oba puta je to bio potpuni kolaps i rušenje svetova ... šta ću kad sam emotivac.
 
Kako uostalom preživljavate rastanke?
jedva (ako uopste). i mrzim o tome da pisem.
ne povracam, ali smrsam 5-6 kilograma samo tako... na kraju (mesecima kasnije) pocinjem da primecujem da sunce sija i ostalo... to je trenutak - taj trenutak povratka zivotu - kada sam najsrecnija na svetu...
malo sam ja ljudi volela i sa malo ljudi bila u vezama... kad gledam iz ugla rastanaka - srecom.
 
Koliko ste skloni stresovima i padovima posle raskida neke veze ?... govorimo naravno o dugim vezama u kojima ste gajili duboka osećanja.

Koliko se ti stresovi odražavaju na vaše zdravlje i stanje u vašem organizmu?

Da li se ikada desilo da imate fizičku reakciju (povraćanje, prstanak menstruacije, migrene ili sl.) zbog nekog doživljenog stresa u ljubavi?

Kako uostalom preživljavate rastanke?

Ja tesko. Ali zato sto se uvek svete. Valjda ne shvataju da ce kraj doci kad preteraju. I uvek imam probleme oko raskida...
 
Ja sam jako patila, i kad sam bila ostavljena, i kad sam ja bila ta koja ostavlja, možda još i više. Bude mi sve crno, i samo vidim srećne parove na ulici... :sad2:
Onda se, jednog jutra probudim i puna sam planova... tako znam da je prošlo. Patnje se sećam, ali sve manje boli... trudim se da upamtim, za slučaj da mi opet jednom bude sve izgledalo crno, da je to prolazno.:cool:
 
Toliko puta u zivotu sam se razocarala da mislim da sam naucila vrlo pozitivno da prihvatam raskide, jednostavno se setim svih njegovih mana odjednom i ne vidim nista drugo, jer cim je doslo do rastajanja znaci da je tih mana na pretek, ili da se ne kapiramo, sta god...a zajedno sa razocarenjima sam i ja postala bezobraznija i zahtevnija tako da se sada i teze vezujem za nekoga..ranije kad sam nekog volela gledala sam ga kao u boga, mane nisu postojale,to mi je bila najveca greska. Evo sad nemam nikog, nisam tuzna i ni za kim ne patim, ali sam svesna da mi neko fali ko god to bio, cekam onog pravog mada tesko da taj pravi postoji, mozda nekog nalik onom pravom...i volela bih da sam sada upravo srecno zaljubljena i da imam nekog ko bi uvek bio uz mene kao i ja uz njega :cmok:
 
ja sam patila samo kad sam bila ostavljena...sto se desilo jednom...pa cak i tada sam ja pocela tu pricu oko raskida..ne ide nam..bla bla...i posle sam plakalo kao kisa 2 nedelje i molila ga da se opet vidimo...i nije mi uspelo..sad mi je mnogo krivo! i sto sam pocela da se.em i sto sam mu slala pateticne poruke... a sujeta boli vise od svega...
kad sam ostavljala bila sam hladna kao led, nekada mi je bilo tesko, ali sam uvek mislila da je to ispravna stvar..i ne kajem se zbog toga...
 
Koliko ste skloni stresovima i padovima posle raskida neke veze ?... govorimo naravno o dugim vezama u kojima ste gajili duboka osećanja.

Kako uostalom preživljavate rastanke?

ne moramo uopshte da govorimo o dugim vezama samo:)
ja se osecam ko da je neshto umrlo u meni...i posle nekog vremena kao da se promenim zbog toga ..
 
Koliko ste skloni stresovima i padovima posle raskida neke veze ?... govorimo naravno o dugim vezama u kojima ste gajili duboka osećanja.

Koliko se ti stresovi odražavaju na vaše zdravlje i stanje u vašem organizmu?

Da li se ikada desilo da imate fizičku reakciju (povraćanje, prstanak menstruacije, migrene ili sl.) zbog nekog doživljenog stresa u ljubavi?

Kako uostalom preživljavate rastanke?
Pa ono..... mene je stres izjeo još odavno sad me krcka po malo..... ali nema to veze sa temom jer sam se od toga ogradila na vreme....... mislim da bih pukla da se još i zbog toga deranžiram.
 
Naravno da rastanci bole ako je bilo pravih emocija...

Nekad mi se cinilo kao da je umro deo mene, sve crno, bas fizicku bol osetis...
ALi vreme cini svoje, zaista. Prodje taj ostar bol, ostanu uspomene.
Ostane secanje, a ti nastavis dalje ... i bude opet i lepog i manje lepog.
To je zivot.
 
Koliko ste skloni stresovima i padovima posle raskida neke veze ?... govorimo naravno o dugim vezama u kojima ste gajili duboka osećanja.

Koliko se ti stresovi odražavaju na vaše zdravlje i stanje u vašem organizmu?

Da li se ikada desilo da imate fizičku reakciju (povraćanje, prstanak menstruacije, migrene ili sl.) zbog nekog doživljenog stresa u ljubavi?

Kako uostalom preživljavate rastanke?

Nisam nikad povracala ili nesto slicno...
Obicno ''umirem'' prvih par dana-nedelja, nista ne jedem i samo placem...
Kad prodje ta faza, k'o nova sam... tako je bilo za veze koje su bile kratke...
A pravu patnju i bol sam osetila samo jednom, i to je trajalo 3 godine...
To je bilo mucenje... svaki dan sam osecala bes, tugu, prazninu, bol...
 

Back
Top