Streberaj (Dodjite ponovo prvog septembra xD )

hahahaha, eh draga, videćeš da januarski ispitni rok prati neizostavno imidž ''imam pravo da budem klošar'' tako da bi se s trenutnim izgledom više uklopila pored deponije nego u nekom klubu
kao kada se devojke čuvaju da nemaju seks s likom pa obuku bapske gaće, e tako i ja gajim ovaj cigoš imidž da bih se spasla pijanke xD
 
U ebote, danas subota? Nisam ni znao. Kako god, sinoć sam cirkao i blejao s nekom likušom, zalud bačeni sati, ispostavlja se da treba da se više cimam da bih dobio pićke jer je mala gadura nesigurna u sebe i plaši se potpunog odbacivanja ako mi raširi noge istog trena, a znam da želi.
Zato sad moram da plaćam ceh i da zapnem,
dva ispita položio, 8 i 10, čekam rezultate za dva, prekosutra još jedan, 20-og još jedan ako sam prošao usmeni, i ako sve to fino prođe onda za februar imam još 2. Umreh
 
U ebote, danas subota? Nisam ni znao. Kako god, sinoć sam cirkao i blejao s nekom likušom, zalud bačeni sati, ispostavlja se da treba da se više cimam da bih dobio pićke jer je mala gadura nesigurna u sebe i plaši se potpunog odbacivanja ako mi raširi noge istog trena, a znam da želi.
Zato sad moram da plaćam ceh i da zapnem,
dva ispita položio, 8 i 10, čekam rezultate za dva, prekosutra još jedan, 20-og još jedan ako sam prošao usmeni, i ako sve to fino prođe onda za februar imam još 2. Umreh

Iii zlatne gaće idu idu iduuu.... Direktu. Čestitamo :konfete:

mdbWsgAiR149lX1vBAfBwyA.jpg
 
Ал' знаш како каже инспектор Бешевић?


1:20

Ти си самоук. То је нешто најгоре. То је нешто најгадније. Ти брљавиш. Ти не знаш шта радиш. Ја не знам како да реагујем. Не знам одакле да кренем. Где да изађем.

:lol:
 
Poslednja izmena:
Можеш у градску (седнеш ми на рацку) за џ као добровољни давалац крви. Она ти је на пљуц од Филозофског.

****** Директ, инвестирањем у здравље добијаш и знање! Бачи дрогу, ђаволи је попили!

П.С. А што ти Аристотел хоћеш на филозофски? Јеси и ти неки говвнар и лезилебовић ко 99% њих тамо?
 
Сасвим солидан. Ето ја већ трећи пут не могу да добијем јебену Еколошку историју света.

А остало је коректно. Издања из 50-их и 60-их година.

Но, кад је џабе и сирће је сладго. Народну имам уплаћену до краја октобра, али слабо је користим.
 
Koliko je udaljen Filozofski u BG od narodne biblioteke, a koliko u NS?

- - - - - - - - - -

I gdje bolje?

- - - - - - - - - -

Šta vi mislite? :D

Библиотеке на Филозофском су одличне, никада нисам морао да тражим књигу на другом месту. Постоји 10 одељенских библиотека и још неколико мањих ( семинар за Византологију, библиотека за стари век итд). Нема потребе цимати се до Народне или Светозара.
 
Библиотеке на Филозофском су одличне, никада нисам морао да тражим књигу на другом месту. Постоји 10 одељенских библиотека и још неколико мањих ( семинар за Византологију, библиотека за стари век итд). Нема потребе цимати се до Народне или Светозара.

Nisam mislio na stručnu literaturu, nego na beletristiku.
 
Можеш у градску (седнеш ми на рацку) за џ као добровољни давалац крви. Она ти је на пљуц од Филозофског.

****** Директ, инвестирањем у здравље добијаш и знање! Бачи дрогу, ђаволи је попили!

П.С. А што ти Аристотел хоћеш на филозофски? Јеси и ти неки говвнар и лезилебовић ко 99% њих тамо?

Ja pre 5 dana planirala da se učlanim u gradsku i kao, nema veze, mrzi me, drugi put... I posle 3 dana ja na faksu, oni kao daj krv, daj krv, ja kao aj' evo vam kad ste navalili, kad rekoše besplatna članarina u biblioteci, ja se ozarila... :lol: Tačno bih poludela da sam uplatila... Ehh, večito sam neobaveštena...
 

Back
Top