strap on

e inspirisao me kolega forumas :lol:
da li biste koristili strap on dildo i u kojim prilikama?

41Zs384V11L._SL160_.jpg
Je l' ovo pitanje za bate ili seke? :rumenko:
 
$ta god chovek nakaradno da ti predlozi, tebe inspiri$e. $to te ne inspiri$e da pomogne$ ugrozhenoj deci, organizuje$ prikupljanje pomoci ili uchini$ ne$to plemenito. Najlak$e je prichati o kurcu i muljati tu rech po ustima kroz bezbroj tema po forumu. Aj da te vidim na forumu religija, telekomunikacije, politika. Ne silazite bre ti i tebi slichnima sa ljubav & sex i postujete kojekakve gadosti po temama da deca gledaju. Pu bre. Ovo je poslednji put da sam te inspirisao!

aj ne ke njaj k enjatoru
otkud ti znas da li se ja bavim necim humanitarnim ili ne :)
daklen dok ne znas ko ti sedi sa druge strane ekrana ne laj

ovde dodjem da se ko covek opustim i pustim m ozak na pasu....mada sto se ja sad bolidu kao pravdam Boze pomozi...ne zelim da idem na druge forume, kod ozbiljnijih tema...bem mu vidi se koliko ne znam da stanem kad krenem da se raspravljam, a to mi ne pada na pamet da radim svaki dan onda cemu sve ovo...i ovde se dese i ozbiljne teme i ozbiljna rasprava al je mnogo opustenije...ovaj deo foruma i sluzi za gadosti...deci i onako treba da budu nadgledna i da koriste internet sa ogranicenjima, mnogo gadnije ce stvari naci nego na ljisu

aj sad idi zabi tu celavu glavu nekom u bulju i ne smaraj me vise
 

Back
Top