Strane službe i njihove okultne crne operacije iza masovnih pucnjava u Srbiji?

To znači da mali sad ima 45000 obožavalaca, i da se klinci pale na to... Mali je otvorio pandorinu kutiju...
45000 глупих клинаца и незрелих тинејџера. Глупи клинци су нестабилна дешавања? Кроз коју годину ће ,,исфурати" све то, стећи нова интересовања, па кроз још коју годину ће се стидети себе мало, као и сви, на крају ће препричавати и смејати се сами себи или од блама више никад неће ни помињати. Као у свакој генерацији, мање или више, неколицина ће постати деликвенти и терет друштва. Нормалан живот. Док ће беспослена маса око њих да плете читаве мреже небулозних теорија и њима испира себи уста и другима мозак. И расветљава светске завере.
 
Шта уопште значи то ,,нестабилна дешавања"? Шта су злочини који су повезани - ,,стабилна дешавања"?


О чему ти причаш?
Mnogo glupih pitanja postavljaš, kao da ne povezuješ.. Radiš to namerno jer zaradjuješ po postu ili je to nešto u karakteru?
I nemoj da pitaš "šta ti to znači, ne razumem, objasni" ili tako nešto molim te, zvučaćeš nepovezano.
 
Mnogo glupih pitanja postavljaš, kao da ne povezuješ..
Глупо питање је само оно на које не умеш да даш јасан одговор који ће свако моћи да разуме, него мораш да ,,повезујеш" или да ,,укључиш логику" и играш се детектива.

Radiš to namerno jer zaradjuješ po postu ili je to nešto u karakteru?
Нећу одговорити на овакву провокацију јер би било озбиљно кршење правила. Нека ти то буде довољно да ,,повежеш" какво мишљење имам о особама које озбиљно постављају оваква питања.

I nemoj da pitaš "šta ti to znači, ne razumem, objasni" ili tako nešto molim te, zvučaćeš nepovezano.
Зар ти ниси мајстор за повезивање? Не би требало да буде проблем за таквог експерта да ,,повеже" и схвати да га саговорник ме разуме кад почне неразумљиво да прича и служи се некаквим доскочицама.
 
Глупо питање је само оно на које не умеш да даш јасан одговор који ће свако моћи да разуме, него мораш да ,,повезујеш" или да ,,укључиш логику" и играш се детектива.


Нећу одговорити на овакву провокацију јер би било озбиљно кршење правила. Нека ти то буде довољно да ,,повежеш" какво мишљење имам о особама које озбиљно постављају оваква питања.


Зар ти ниси мајстор за повезивање? Не би требало да буде проблем за таквог експерта да ,,повеже" и схвати да га саговорник ме разуме кад почне неразумљиво да прича и служи се некаквим доскочицама.
Ja sam ti ekspert za povezivanje. Ako me ikad nadješ da postavljam glupo pitanje tipa "šta ti to znači ili ne razumem" podseti me da sam rekao da sam ekspert za povezivanje :)
 
Ja sam ti ekspert za povezivanje. Ako me ikad nadješ da postavljam glupo pitanje tipa "šta ti to znači ili ne razumem" podseti me da sam rekao da sam ekspert za povezivanje :)
Одеш лепо у МУП и обавестиш нам органе реда да си повезао ове злочине. Сигуран сам да ће ти бити неизмерно захвални на стручној помоћи у расветљавању утрочно-последичне везе између случајева.
 
Одеш лепо у МУП и обавестиш нам органе реда да си повезао ове злочине. Сигуран сам да ће ти бити неизмерно захвални на стручној помоћи у расветљавању утрочно-последичне везе између случајева.
Siguran sam da i oni sumnjaju na svašta ali nemaju dokaze i ćute jer su primer javnog reda i mira.
 
Koje crne strane sluzbe, puko sistem.Sta radi policija osim sto stiti vlast i ubira harac za nju na putevima?Nekad ukrades kokos policija zna da si ti prijavio neko, danas pucaju iz automatskog oruzja i nikom nista ja bacio petardu komsija me prijavio policiji.Yebes ovakav narod i drzavu.
sistem je bio puko i u vreme srbozdera milosevica pa nam se ovako nesto nije dogadjalo..........valjda zato sto je milosevic korektno ispunjavao naloge zapada pa ovakve CIA-akcije nisu bile potrebne za da ga obaraju. Sto smo dalji od ispunjenja americkih zahteva to ce nam se slicne tragedije cesce dogadjati.
Molimo Boga da rusi sto pre dodju do Londona.
 
...


Mracnjaci su tacno pre godinu dana MK Ultra isprogramirali K.K. i to ne slucajno bas tada tako da godišnjica padne na Veliki Petak... Satanisti ciljano skrnave hriscanske praznike...
Tacnije programirali su ga verovatno u duzem periodu...a aktivirali bas tada...

Taj dualni satanisticki MK Ultra programirani PsyOps zlocin, izveden u ritualnom mracnjackom maniru i do dan danas nije dobio epilog u smislu krajnje istrage...o tome ko, kako i cime je punio glave dvojici MK Ultra programiranih i po modelu Mandzurijskog kandidata aktiviranih ubica...

Nesto malo u tom pravcu premda vise kao cisto ideji da je K.K. ispran mozak online... je natuknuo cak i sam Predsednik kada je pominjao neki Youtub kanal, cak je taj lik iz Novog Sada bio i privodjen i posle pusten...

Ali nista više od toga...
A moralo se mnogo više jer duet masovnih ubica nije stvoren sam od sebe...neko ih je MK Ultra programirao...
Ovaj drugi iz Mladenovca je znamo u kakvom Pink satanistickom rijaliti drustvu se kretao...dakle fakticki bio delom Pink sekte...tj okruzenja koje ona formira...
Tako da kod njega je lako utvrditi šta ga je MK Ultra programiralo...

I zaista jeste simptomaticno da u oba slucaja imamo blisko prisustvo pink sekte...

Kod slucaja Mladenovca dakle direktno okruzenje ubice je bilo Pink Rijaliti dakle satanisticko okruzenje...

Nije slucajno obustavljen i prekinut Pink rijaliti tada...
Nakratko probudjena svest naroda je osetila trag zla...i zahtevala to...

Premda je posle par meseci nastavljen...i to izrugivanjem sataniste Žeksa sa onim uzdizanjem na nebesa...u onoj uvodnoj sceni "novog" satanisanja zvanog Elita...)

Dakle kod slucaja Mladenovac je taj pink satanisticki trag jasno vidljiv...

A ZNAMO KOJE I CIJE ZASTAVE JE SAMO MESEC DVA POSLE PINK SATANISTA PROMOVISAO PO BEOGRADU....
⬆️
Tu vec vidimo trag PsyOps sluzbi...znamo cijih...


A kod slucaja Ribnikar...imamo takodje isti trag...ka pink sekti...jer je Žeks svoj ritualni teatar u ex bioskopu Odeon i predstavu "LUCIFER" spremao upravo u zgradi u kojoj je ziveo MK Ultra programirani K.K. .
I to se odvijalo gotovo vremenski sinhronizovano....

Slucajnost?
Ma da...

...
 
A kod slucaja Ribnikar...imamo takodje isti trag...ka pink sekti...jer je Žeks svoj ritualni teatar u ex bioskopu Odeon i predstavu "LUCIFER" spremao upravo u zgradi u kojoj je ziveo MK Ultra programirani K.K. .
I to se odvijalo gotovo vremenski sinhronizovano....
Mitrovic je prodao dusu djavolu odavno za slavu, moc i bogatstvo ...s toga me nista ne cudi.
 

Back
Top