---strajkaci,strajkaci...

Ovaj...Ovo sto si napisao je neizvodljivo.Ako cas traje 45 minuta,a traje,a ispredaju za pola sata,onda im ostaje da pitaju 15 minuta,a ne preko 20,kako si rekao...
Odgovorio ti je Mikelo kome se ovim putem zahvaljujem. A ti devojko, ne upustaj se u raspravu sa njim...spustice te:)

Pitam se da l' i vama profesori govore kako je strajk prekinut za dobrobit djaka, iako oni nisu uspeli u prvobitnoj nameri. Naime, oni su nezadovoljni postignutim rezultatima i postoji magucnost da nam 2. polugodiste pocne starim dobrim strajkom. Sta mislite o tome? Ja licno nemam nista protiv...a ni vi!? Zar ne?
 
Prvo, ne kazem da si glupa, verovatno si pametna.
Drugo, ne moras da mi kazes da sam pametan,ja to vec znam.:-D
Trece, kad sam ti rekao da ne pametujes, to je bio eufemizam(potrazi u Vujakliji;)), hteo sam da kazem "ne seri!"
Cetvrto, ne kaze se "isteruje krivu Drinu", nego "ispravlja krivu Drinu"!:lol: a sto se tice komentario, necu ni da komentarisem :grin:

Ovaj..Zaista ponizavajuce.Ju,koja sramota ,ne znam da se kaze "ispavljas" ,pa napisah isterujes..Hm...Cini mi se da nisam citirala,zar ne?Dakle,greske nema.To citat nije,to je samo moje.Ukoliko ti ne znas znacenje toga,tvoj problem,zaista.A,ti nemoj da isterujes krivu Drinu,a ispravljaj sta hoces,al' mene neces.Nadam se da ti je sad bar malo jasnije...

A,u vezi komentario,da si pazljivo citao,dokucio bi da su izostala dva slova,tj,da treba da pise komentarisao...Zaista,niti sam na casu srpskog,niti mi treba lektor.A,da se razumemo,ne trudim se oko svakog slova.
A,sad me poslusaj,posto sam starija(mudrija) ,pa me zaobidji u sirokom luku.
 
Ovaj..Zaista ponizavajuce.Ju,koja sramota ,ne znam da se kaze "ispavljas" ,pa napisah isterujes..Hm...Cini mi se da nisam citirala,zar ne?Dakle,greske nema.To citat nije,to je samo moje.Ukoliko ti ne znas znacenje toga,tvoj problem,zaista.A,ti nemoj da isterujes krivu Drinu,a ispravljaj sta hoces,al' mene neces.Nadam se da ti je sad bar malo jasnije...

Ne znam da li je njemu jasnije, sumnjam...tacnije, prilicno sam skeptican kada pojam "jasnoca" uopste dovodimo u vezu sa ovim tvojim postom:lol:. Ovo je zaista jedan od najnejasnijih postava koje sam procitao:confused:, ALI I TO JE NESTO! Evo ja na primer, cak i kada bi hteo ne bi uspeo da srocim ovako nesto:roll:

I kud rece da si starija...cuti...cutanje je zlato:)
 
Odgovorio ti je Mikelo kome se ovim putem zahvaljujem. A ti devojko, ne upustaj se u raspravu sa njim...spustice te:)

Pitam se da l' i vama profesori govore kako je strajk prekinut za dobrobit djaka, iako oni nisu uspeli u prvobitnoj nameri. Naime, oni su nezadovoljni postignutim rezultatima i postoji magucnost da nam 2. polugodiste pocne starim dobrim strajkom. Sta mislite o tome? Ja licno nemam nista protiv...a ni vi!? Zar ne?

Hvala na upozorenju(ovo za spustanje),al' mislim da imam dovoljno godina,svoj stav i iza sebe mnogo ozbiljnihih "rasprava" i debata od ove bezvezne na forumu.Tako da,nemoj se ti brinuti za mene!


-Sto se strajka tice,mene jako zanima zasto svi vi koji toliko volite strajk,i zelite da bude potpuna obustava rada,uopste idete u skolu?Mislim,ukoliko vam je toliko mrsko...Ja sam apsolutno protiv istog.Dovoljno sam zrela i samosvesna da znam koja je funkcija skole.Pritom sam IV-a godina,i nije mi u interesu da gubim casove,a i osecam se uzasno beskorisno kad po ceo dan nista ne radim.I,mozda zvuci streberski,al' me nije briga.
 
Ne znam da li je njemu jasnije, sumnjam...tacnije, prilicno sam skeptican kada pojam "jasnoca" uopste dovodimo u vezu sa ovim tvojim postom:lol:. Ovo je zaista jedan od najnejasnijih postava koje sam procitao:confused:, ALI I TO JE NESTO! Evo ja na primer, cak i kada bi hteo nebi uspeo da srocim ovako nesto:roll:

I kud rece da si starija...cuti...cutanje je zlato:)

Aha..Bice ti jasno,samo kad porastes,ne brini nista..
A,da izigravam i ja malo lektora? NEBI se pise odvojeno.
 
Nas strajk je debilan
Cas traje 45 min.
prof. koji strajkuje izadje posle 30 min i mi chamimo 15 min + 5 min mali odmor
I to samo zbog nekolicine profesora koji ne zele da strajkuju...


Tako je i kod mene, plus se jos borimo za klupe da ne bismo stajali 20 minuta posto u svakom hodniku imamo po dve klupe. smorcina - samo kad je proslo... inace mi smo poslednji poceli da strajkujemo, a prvi prestali...
 

Back
Top