Stopiranje

Stopirala kao klinka, na moru i ovde u BG-u, sa drugaricama a i sama. Mislila sam da nikad nista lose ne moze meni da se desi. Dva puta zamalo se desilo. Hvala Bogu i mojoj prisebnosti izvukla sam se bez posledica. Ni to mi nije bilo za nauk, jednostavno sam u jednom momentu prerasla stopiranje i tako prestala.
Ne preporucujem ga nikome, narocito devojkama, zaista moze svasta da se desi, cak i kad je naizgled ok lik u kolima, kratak je trenutak procene.
 
Sinoc sam po ko zna koji put bila prinudjena da stopiram, prevoz ide retko, vikend, pa jos vece, a hladno i ja kasnim na posao...
Nije mi bilo bas sve jedno, em sedam nekom nepoznatom u kola (a mama me je ucila da ne pricam sa nepoznatima :lol: ), em je vec mrak pao...Ispostavilo se da mi je stao sasvim OK decko, u nekom novom Mercedesu (mada u principu izbegavam da sedam u takva kola), i da smo se lepo ispricali...poso decko na basket :wink:

Elem to mi dade ideju da vas priupitam. Stopirate li? Stajete li stoperima? Jel imate neke tripove, tipa u ova kola ulazim u ova ne ulazim...ovom stajem, ovom ne stajem? Jel su vam se desila neka ruzna ili zanimljiva iskustva u oba slucaja?


Ja sam stao jednom jednoj devojci i prvo sto sam pitao je, kako se ne plasi da stopira i kako zna da nisam neki ludak :D I onda sam je pustio da prva pocne razgovor, ne zelim nikoga da smaram. Dovezao je do kuce, pozeleo laku noc, sacekao da udje u kucu, pa onda sebe odvezao kuci. I ni na momenat nisam pomislio da je taknem ili bilo sta drugo, meni je to ispod casti, to mogu samo nistarije od muskaraca.

P.S. Bila je mnogo dobra riba :D
 
kupi
bukvar1999koriceprednjedv2.jpg
wolf....posto gresis dosta u pisanju :mrgreen:

btw ne verujem da cu ikada nekom da stajem,niti cu da stopiram....ko sto rekoh,pogledajte film autostoper pa cete videti hocete li vise nekom da stajete :mrgreen:
 
dobar film
Stopiram, cesto, neselektivno, uglavnom u napadu panike pokusavajuci da stignem na vreme na posao. Ranije sam stopom uspevala da prevalim solidne razdaljine. Nikada mi se nije desilo nista neprijatno.
 
The Hitcher 1986 odlican film,na koga je uticao malo nece voziti stopere! ;-)
inace ja uvek stanem,glupo mi da prodjem pored osobe a da ne pitam:jel idete u tom i tom pravcu....?
nekad sam stopirao...mada devojkama nebi savetovao da to rade!!!
 

Back
Top