Stomacic...

Vec sam rekla da sam videla jednog decka, koji je bio super obucen, ali mu se video stomacic.
Sta mislite o stomacicu? (Iz za muskarce i za zene je pitanje).

Ne mislim stomacinu, nego onako malo, okruglo. To mi je slatko.
Ako je osoba pozitivna i dobra treba je prihvatiti takvu kakva jeste.
E sad sto se danas vise gleda novcanik nego bilo sta drugo to je vec neka druga prica.

Meni se svidja mali stomacic kod mog sadasnjeg decka, a i kod buduceg.

Ah morala :think:
 
opšti je zaključak da svi koji su do sada postovali izgledaju savršeno. ali ne mislim, realno, nego baš kompjuterski, kako je i logično u ovoj prilici.:)
Sve žene su građene kao Lara Kroft, a svi muški kao neki muški lik ..ne znam baš te virtuelne..:(
Jedina sa zemlje je Ivana, sa kojom se, by the way, 100 posto slažem.
 
opšti je zaključak da svi koji su do sada postovali izgledaju savršeno. ali ne mislim, realno, nego baš kompjuterski, kako je i logično u ovoj prilici.:)
Sve žene su građene kao Lara Kroft, a svi muški kao neki muški lik ..ne znam baš te virtuelne..:(
Jedina sa zemlje je Ivana, sa kojom se, by the way, 100 posto slažem.


Kako sad to? Ja izgledam lepo, ne savrseno. Imam cak i ja mane: npr. ne stoji mi lepo ljubicati lak za nokte, ne stoji mi lepo crna kosa, a prirodno sam svetlo smedja i farbam se u palvo, imam jedne sandale koje mi ne stoje lepo, na noktima na nogama mi ruzno stoji lak sa sljokicama. Niko nije savrsen. ja stojim sa obe noge na zemlji.
 

Back
Top