Što ja dobro rešavam tuđe probleme !

goodday:
jagodica:
kako da budem dobra riba a najvishe da nisam dosadna a da ne potrosim mnogo para na to
ko o chemu ti o parama.....neverovatno :roll:

:twisted: :evil:
ok ne moram da budem riba a kako da se socijalizujem>?? milion puta sam ui situacijama da cutim...tj razmisljam da kazem nesto i nikad ne kazem... kako da dodjem u stanje da ne razmisljam, a da mi alkohol nije pri ruci? pomoch socijalni ljudi
 
Anonymous:
goodday:
jagodica:
kako da budem dobra riba a najvishe da nisam dosadna a da ne potrosim mnogo para na to
ko o chemu ti o parama.....neverovatno :roll:

:twisted: :evil:
ok ne moram da budem riba a kako da se socijalizujem>?? milion puta sam ui situacijama da cutim...tj razmisljam da kazem nesto i nikad ne kazem... kako da dodjem u stanje da ne razmisljam, a da mi alkohol nije pri ruci? pomoch socijalni ljudi
manje vina, manje vina :lol: :lol:
pa ti jagodice moja imash problem....shto tezish poziranju.....ko te to ceni po izgledu....uz alkohol...prsla si bre....samo kidaj....shta te zabole...
 
Eh, pa milojko mi smo kolege sto se tice tih problema. Mozemo da saradjujemo i to da izgradimo odlicnu saradnju!:) Ja ne umem da resim ni tudje probleme, mogu samo da pricam o njima do sutra... a tek sto svoje ne umem da resim!!! Al sto umem da ih pravim! I sebi i drugima! Ja sam ti jedan veliki hodajuci problem. Pazi, kad jos mozemo i da zaradimo! :lol: 8) Ja stvaram probleme svugde oko sebe a ti ih resavas! Ma milina jedna! :lol:
 
lady me:
Pa dobro Milojko kazi sta te muci pa da probamo da resimo problem :wink:
Jao, zlatna si ! Pravi slatkiš ! Pa hvala ti, veliko hvala ! Mislim da je ovo prvi put u životu da se neko ponudio da mi reši probleme ! Baš si velikodušna, i nesebična. Baš si zlatna (još jednom) !

Međutim ... Eh. Uvek ima jedno međutim. Teški su moji problemi, draga moja. Teški i nerešivi. To se ne može rešiti.

Ali, svejedno, hvala ti još jednom. 8)
 
Milojko Vasic:
lady me:
Pa dobro Milojko kazi sta te muci pa da probamo da resimo problem :wink:
Jao, zlatna si ! Pravi slatkiš ! Pa hvala ti, veliko hvala ! Mislim da je ovo prvi put u životu da se neko ponudio da mi reši probleme ! Baš si velikodušna, i nesebična. Baš si zlatna (još jednom) !

Međutim ... Eh. Uvek ima jedno međutim. Teški su moji problemi, draga moja. Teški i nerešivi. To se ne može rešiti.

Ali, svejedno, hvala ti još jednom. 8)

Milojko svaki problem ima resenje a tudji problemi izgledaju mnogo laksim od svojih i zato ih lakse resavamo.Nasi problemi nam ponekad izgledaju toliko teski da nam se cini da ih je nekoguce resiti ali(kao sto rekoh) svaki problem ima resenje.
Ako ti treba pomoc u resavanju zato postoji forum postavis problem pa dobijes razlicita misljenja mozda i dobijes ono koje tebi resava problem.
 

Back
Top