stenci mesanci haskija na poklon

ne razumem zasto moraju stenci da imaju plave oci? ko to jos gleda??? ee, moguce je da su nju njeni birali po ocima.... :S bas tuzno... Mina, gde su kuce? kako su? Rado bih ti pomogla, ali ne zivim sama. Tj ni to ne bi bio proplem da zivim sa manje strogom osobom... Nadam se samo da se nece pojavljivati vise oniii komentari za oci i ostalo...
 
izvini, mislila sam gde se nalaze, jesu kod tebe u stanu/kuci? ili napolju?
ps zamolila bih te nesto, naravno to je molba, stoga ne moras je poslusati... ako bi mogla biti malo prijatnija, ne poznajem te, ni ti mene, a vec si mi mnogo toga prebacila, ne zelim da se svadjam i ne zelim da budem osudjivana. ako imas nesto da mi kazes, mozes i malo lepse. hvala ti ako to ucinis, ako ne, opet hvala sto si makar procitala.
 
ahahahaha/
ja se smejem al nije ni malo smesno..ovo je il skrivena kamera pa mene neko ko me zna zajebava il ste vi pobegli iz nekog zavoda za mentalno obolele..PA STO NE UZE NEKO KUCE AKO TI JE ZAO POGLEDAJ KOLIKO IH JE.
strasno




btw

malena sa slike crno bela je malopre udomljena....
ostala je jos jedna ne lici toliko sada na majku ali ima boje kao ona.raspored boja na telu kao haski ali je cupavija..i mnogo je slatka..ona je mirnija i povucenija..a ova sto je udomljena zna i da laje:)
 
I jedno pitanje: Sta bi trebalo da znaci to da ce se oni koji usvoje ove stence "proveravati na prepad, nenajavljeno"? Mislim da treba vrlo pazljivo birati kome cete pokloniti zivotinju, ali kada to uradite nijedan normalan covek nece dozvoliti da mu upadate u kucu nenajavljeno i da ga proveravate.Isto tako mislim da nije u redu stavljati u oglas da poklanjas stence haskija, a da posle osudjujes ljude koji hoce da ih usvoje. Naravno, one po kojima se odmah primeti da su kreteni treba osuditi i kazniti.
 
Gospodo draga,
Ideja čitavog ovog podforuma je da pomognemo životinjama i ljudima koji ih žele da se međusobno pronađu.
Nikakvog smisla nema bilo koga ubeđivati da promeni mišljenje i stav u vezi svojih želja, jer ništa nismo uradili ako npr. neka kuca stigne u ruke nekoga ko je njome razočaran, jer je želeo nešto drugo...
Ovo nije ni mesto za napade na one koji misle drugačije - bez obzira na to koliko nas njihov stav, možda, iritira i u suprotnosti je sa našim.
Ovo je mesto za pronalaženje vlasnika malim štencima i molim da se držite toga.
Hvala na saradnji.
 
Pazi,kada bih bila u mogucnosti da cuvam kuce ja nikada ne bih kupila rasno kuce, uzela bih neko ,,obicno" jer mislim da ce rasno uvek naci gazdu, a meni je da li je rasno ili ne potpuno nebitno...
Ali, ipak se ne slazem oko te sterilizacije...to mi je nekako varvarski...ako ja uzmem neko kuce i ako se ono pari ja te stence sigurno necu izbaciti na ulicu...pa onda ne vidim razlog zasto bih ga sterilisala...na kraju krajeva, to sto ima mnogo kucica na ulicama ne znaci da treba i da imamo pravo da im svima oduzmemo reproduktivnu funkciju.
Sto se tice toga da su neki hteli da ih pare sa cistim rasnim haskijem...pa i tu ne vidim nista toliko lose, osim naravano ako neko hoce da pretvori kuce u masinu za radjanje stenaca...ali ne mora da znaci da to hoce...
Pozdrav i svako dobro...nemoj pogresno da me shvatis, ali zapitaj se malo da li ti tom sterilizacijom zaista cinis dobro stencima...i ljudi ima previse, i dece u domovima,pa ne verujem da bi bila srecna da te neko sterilise...
 
neki pametni moderator se nasao pa izbrisao post iznad.gde ssam napisala sta su hteli da rade sa ovim haskijima.
da ih pare sa rasnim gde ce biti veci procenat cistoce tj citokrvnosti rase
Pametni moderator ti se javlja. Postovi su izbrisani zbog vređanja, prozivke i besmislene dioskusije. Otvorena ti je nova tema sa namerom da se tu iznose problemi koje ste imali prilikom pokušaja usvajanja ili usvajanja, a ne bi bilo loše da nam se jave i usvojitelji da nam kažu da li su i na kakve probleme nailazili, šta im je smetalo...
A tebe (još jednom) molim da se ponašaš civilizovano i poštuješ sagovornike.
Hvala na razumevanju!
 
Nevenaaa
Gledaj to ovako.U pravu si kada kazes da neko ko hoce samo rasno nece uzeti mesanca.U krajnjoj liniji nikome se ne sme nametati na silu nesto.Medjutim ne gledati siru sliku je krajnje sebicno.Obidji jedan krug po gradu i videces debele razloge za sterilizaciju.Posledice tudje neodgovornosti sanira mala grupa ljudi koja se brine o napustenim zivotinjama.Drugo tu postoje i vrlo jasni medicinski razlozi zbog kojih je sterilizacija vrlo opravdana i preporucljiva.Trece, ma koliko voleli nase ljubimce oni nisu isto sto i covek.Mi smo odgovorni za njih i kao takvi donosimo odluke u njihovo ime.Pa ni malom detetu neces dozvoliti da radi bas sve sto hoce.Ja ne zelim da ulazim u debate ali bilo ko ko udomljava ce insistirati na sterilizaciji bio u pitanju mesanac ili rasni pas.Ja licno ne zelim da dozvolim da se od zivotinja koje je moja organizacija spasila i sklonila sa ulice te na taj nacin malo sanirala problem stvara jos veci problem dolaskom na svet novih zivotinja.
 
Kazem...mozda ja moj problem sto za mene zivotinja jeste isto sto i covek i ne smatram da covek ima vise prava, vise osecanja i slicno...
I ne slazem se da se stvara jos veci problem dolaskom na svet novih zivotinja, ako cu ih ja cuvati u svom dvoristu(eh da ga imam...) ili posle nekog vremena pokloniti bliskim prijateljima...
 
ako je nekom zivotinja isto sto i covek onda sam to ja.vrlo sam ekstremna u ljubavi prema njima.cak ih i ravnam sa ljudskim bicima.
znam da ovde ima ljudi koji bi me nazvali bolesnom i ludom zato svoje duboka osecanja ne iznosim.
veruj mi is aljudima bih ja drugacije..
 
Mene nazivaju bolesnom jer ih ravnam sa ljudskim bicima, ali bas me briga :D
Ja bih uzela tog malog cupavog polu-haskija, ali ne mogu jer bi smazao morsko prase za veceru :) Doduse i nije haski za stan...a i ti mi ga ne bi dala jer ja ne bih htela da ga sterilisem...
 

Back
Top