Štek

Славина. Сломио се онај метални део у који иде црево...у прашину се претворио синоћ кад смо га пипнули.
А купили црево да заменимо...и слушалицу нову.
uzmi armal, najbolje su..to ti se nece desiti sa armalom.
 
Nisi, samo si na svom primjeru pokazala da mora da se ima stek,koliko toliki. Zamisli da ti je plata 15 u mjesecu i da se do tad ne okupas :mrgreen:
Е, па купамо се ми, лончарење...чесма ради, само је ћелава :rotf:
Оде муж у потрагу...
 
Sad kad smo potrošili onaj milion što nam je Nina dala,da vidimo umijete li stediti?
Uspjevate li napraviti neki stek?
Ne mora biti za ne daj Boze,to me nekako nervira. Ja kad odvajam na stranu planiram da to bude za nešto dobro,nešto što me raduje a nije bas jeftino.
Ne štedim,..., niti mi to ima nekog smisla, niti se time zamaram. Pare mi služe da kupim šta treba, po principu kako "došle-tako otišle"!
 
Štekam po novčanicima, pa zaboravim. :) :)
Danas pakujem stvari u ranac, a posto tu bude svega i svacega onda ne nosim svoj veliki novcanik, vec jedan manji u koji samo ubacim nesto novca, vozacku i zdravstvenu karticu. I danas u njemu nadjem 50€ i nesto u metalu. :) :)

Ali stedim stvarno. :)
Sinu i muz i ja mesecno uplacujemo po 100€, pa ce to dobiti kad bude imao 18 godina. A ako ne bude odmah hteo mi cemo mu i dalje uplacivati dok se ne zaposli.
 
Cesto uhvatim sebe kako bih nesto kupila, a uopste mi ne treba, posebno se hvatam za dekoracije za kucu, a vec ih imam za sva godisnja doba i sve moguce praznike, onda zastanem i kazem sebi: „Da li ti to stvarno treba?“ Pa se cesto zaustavim.
A nekada ne odolim.

Dokaz. :) :)
Prokleto zensko. Samo bi nesto ulepsavalo. :) :)
IMG_8255.jpeg
 
Sad kad smo potrošili onaj milion što nam je Nina dala,da vidimo umijete li stediti?
Uspjevate li napraviti neki stek?
Ne mora biti za ne daj Boze,to me nekako nervira. Ja kad odvajam na stranu planiram da to bude za nešto dobro,nešto što me raduje a nije bas jeftino.
Dobili od Nine milion? @Nina molim objašnjenje 😆
 
Sad kad smo potrošili onaj milion što nam je Nina dala,da vidimo umijete li stediti?
Uspjevate li napraviti neki stek?
Ne mora biti za ne daj Boze,to me nekako nervira. Ja kad odvajam na stranu planiram da to bude za nešto dobro,nešto što me raduje a nije bas jeftino.
Kada sam počela da radim, nisam se najbolje snašla oko toga , međutim kasnije sam uspevala da ne potrošim celu platu i tako sakupila izvesnu sumu. U stanju sam da u danu potrošim pozamašnu sumu ako je prilika ili skoro ništa osim za osnovne stvari.
Volim da imam mogućnost da priuštim sve što volim i sebi i ljudima koje volim.
Prilike da zaradim više sam odbijala radi ličnog komfora jer ne volim , ne želim da 90 posto vremena provedem u poslu. Sumnjam i da bih odradila taj posao kako valja , a ja volim da kad radim to bude lepo urađeno.
 

Back
Top