starke za maturu? :D

ljudi svi vi koji ste napali overa...
stacu sad u njegovu odbranu, jerbo u pravu je donekle.. kao i vi uostalom...
ne treba da se oblacis onako kako drugi zele, ali..
koliko se secam iz nekih davnih postova, i over se tako obacio i odskakao od okoline, ali vremenom je sazreo, i shvatio da se stav prema svetu i zivotu, kao i muzicki ukus ( da svedem na to ) ne iskazuje oblacenjem..
overu ispravi me ako sam pogresila..
ako jesam, svejedno imam i sama iskustvo s tim..
imala sam i ja tripove da idem samo u crnom i crvenom, da mackam crni kre(j)on iako mi ne stoji, jer je to svedocilo da slusam rok, spajam nespojivo, da izmisljam milion i jedan fazon koji bi cinio moj stil..
sad kad se osvrnem na to, kontam da je glupost..
jer evo, posle dve godine, slusam i dalje istu muziku, i dalje isto misljenje imam o grandu i mediokritetima raznim..
a da me vidis, pomislio bi sasvim obicna devojka..

ja nosim sve...ali to je uvek u nekom mom fazonu :)
ne preterujem uopste sa oblacenjem....
a mislim da ti to znas :P
 
ljudi svi vi koji ste napali overa...
stacu sad u njegovu odbranu, jerbo u pravu je donekle.. kao i vi uostalom...
ne treba da se oblacis onako kako drugi zele, ali..
koliko se secam iz nekih davnih postova, i over se tako obacio i odskakao od okoline, ali vremenom je sazreo, i shvatio da se stav prema svetu i zivotu, kao i muzicki ukus ( da svedem na to ) ne iskazuje oblacenjem..
overu ispravi me ako sam pogresila..
ako jesam, svejedno imam i sama iskustvo s tim..
imala sam i ja tripove da idem samo u crnom i crvenom, da mackam crni kre(j)on iako mi ne stoji, jer je to svedocilo da slusam rok, spajam nespojivo, da izmisljam milion i jedan fazon koji bi cinio moj stil..
sad kad se osvrnem na to, kontam da je glupost..
jer evo, posle dve godine, slusam i dalje istu muziku, i dalje isto misljenje imam o grandu i mediokritetima raznim..
a da me vidis, pomislio bi sasvim obicna devojka..
Potpuno si u pravu draga moja!;):)
ili si klon ili si Tyler Durden :lol:
(overkill)
A ko je Tajler?
ovo podržavam skroz

samo ako nešto gotiviš - šta te sprečava da to realizuješ
prvo jer nisam zavrsio sve etape zivota! Krecem u oktobru na faks!
Drugo radije bih voleo da budem bogati smrad koji ce da kinji ljude i sirotinju jer ima pare!
Trece jer sam romantik i trazim dobru zemsku da je napumpam i da ludujemo dok me ne ubiju,mada i solo je ok ako propadnem! cetvrti razlog je sto sam mlad,msm koga ja mogu da kidnapujem i zlostavljam,pa ubijem? Msm gej je da kupim decu po obdanistu,a takodje nemam tu vestinu ni pare da kupim kalas i opremu ako cu da budem ludak iz Postala!
Peta stvar jos uvek nemam dovoljno dobar razlog da sve zajebem u zivotu, i dalje verujem da cu biti bogat!:mrgreen:
 
ne povlaci se,reci kada si me vatreno nervirao sta ti nije jasno ni ok! Ovo je samo rasprava!

jeste rasprava ali ne vodi nigde
sa nekim tvojim stavovima se slazem, sa mnogima ne
procunjah ti po profilu i forumu i mogu ti reci da imas neke vrlo zatucane (stavove, jelte).
opet, samo moje misljenje, ne daj se uvrediti.

idem da ucim, j'biga, ispitni rok :)
 
moje iskustvo je pokazalo suprotno! Obicno se ljudi secaju,ali malo slabije! Pa hoces unistiti ako ce svi celo vece da te urnisu i da im budes glavna meta za zajebavanje!

ne odustaješ a:ok:

kakogod je.bi me ako se sećam ijedne osobe s moje mature šta je nosila

ustalom na maturi su svi kul svi drugari rasanci ludnica plus naravno razvaljeni od života

ko je urnisan urnisan je prethodne 4 godine
 
Tesko je otici odavde,msm lako je ali je tesko se snaci van i nemoj da mislis da je i tamo bolje! Svugde je isto,svi su sjebni i svima je plasiran rezim razmisljanja samo je na tebi da izaberes onaj koji ti najvise lezi i da budes zombi! realno sve te grupe su iste u mozgu,samo je outfit razlicit,jedine likove koje zaista gotivim su kriminalci,ali ne ove jajare i dileri vec ljudi koji se popisaju po zakonu,po zivotnim normama,po parama i krenu da ubjaju gamad ili otmu pare i onda ih trose i ludiraju se i na kraju poginu! Popisali su se prvo po sistemu koji nas usmerava,drznuli su se protiv sistema zombi ponasanja i dosli su do saznanja da zivot nista ne vredi i da ga treba sto bolje potrositi i sto ludje!

:per: Decko sto si tako ekstreman, pa ne moras da budes zombi, edukujes se i civilizovano izrazis svoje nezadovoljstvo nema potrebe za kriminalom jadan ne bio i to nije predmet ove teme :per: :per:
 
:per: Decko sto si tako ekstreman, pa ne moras da budes zombi, edukujes se i civilizovano izrazis svoje nezadovoljstvo nema potrebe za kriminalom jadan ne bio i to nije predmet ove teme :per: :per:

bas nekog zabole jaje za tvoje laprdanje! Ti mozes da izadjes na rts i da kazes politicari su lopovi i svi ce reci u pravu si i sta sada otkrio si toplu vodu i politicare ce zaboelti ona patka za tobom! Ili Mozes uci u skupstinu sa kalasem,opasan bombom koja moze da raznese 4 bloka koja je povezana sa tvoji otkucajima srca i pobiti gamad pa bi se sledeci zapidali sta rade i da li ima takvih ludaka jos! Ili mozes da laprdas o tome kako neko moze da dozvoli da se Srbi ubijaju na Kosovu ili mozes da odes dole,kupis koferce,postavis bimbu unutra,sednes u kafic,popijes kafu,ostavis koferce u wc,izadjes napolje i dignes ceo kafic i prolaznike u vazduh i srusis pola bloka! Sta je bolje reci ili dela? Nezadovoljan si time sto su svi majmuni,mozes da kucas veceras kao ja ovde i da budes neshvacen ili da otimas i ubijas ljude i da lecis bes! Reci ili dela? Brz odgovor!
 

Back
Top