Stariji muskarac sa kesom, sta mislite o tome?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Koliko ja shvatam ovako "retardiran" ti Dano, kad se to prevede u sportski zargon, nemas problema sa realizacijom tj. poentiranjem, problem je u taktickoj postavci, tacnije u pripremi akcije, i to mi je za curu od 26 godina neverovatno. Pa seti se kako si "muvala" tipove pre tog tvog, primeni stecena iskustva, neces valjda sad da odustajes, a vec delite tog misa.

I meni je neverovatno, ali znas da sam toliko zaljubljena da na oci ne vidim... Strefilo me samo tako, ranije je bilo sve oces-neces... Ali, ovo je nesto drugo, ne prepoznajem se. :|
Biće bolje sledeći put. Ej a što se zbunjenosti i agresivnosti tiče izgleda da je nama to neki generacijski defekt. Mene su koleginice sa posla prozivale zato što kad se upoznejem s nekim muškarcem nikad ga ne gledam u oči. A šta ću kad mi je neprijatno. U potpunosti te razumem :p

Da, da, bice bolje... ;) Ali me uvece uhvati kriza i dodje mi da se pojedem...
 
Mora da je neki "zestok" tip, ili ga ti Dano previse idealizujes, kad je uspeo toliko da te "zbenavi", mislim bez ljutnje, ali ni ti ne delujes "naivno". Samo covek da mu zavidi...
Ma nista, 'ladna glava i akcija... Mozda tip ispadne neki "cmoljavko" (ako je "laf" kako to da do svoje 36-te nije smotao neku "kvalitetnu" zenku), pa dzabe onda svo to tvoje nerviranje.
 
Da, da, bice bolje... ;) Ali me uvece uhvati kriza i dodje mi da se pojedem...

Ma opusti se, šta ti je? A ako ne možeš nikako drugačije alkohol uvek pomaže kod razbijanja treme. Fina, odete na to piće koje ste danas propustili, ti udari po žestokom i videćeš kako ćeš se odmah opustiti.[/QUOTE]

Nije vreme za zbijanje sala, ali tada moze da se desi da umesto seksa razvali po narodnjacima i lumpovanju... :D
 
Nije vreme za zbijanje sala, ali tada moze da se desi da umesto seksa razvali po narodnjacima i lumpovanju... :D

Ma daj alkohol može samo da je još više uspali, tada se pojačava osetljivost svih čula. A i da udari po lumperaju šta ima veze, i to je za ljude..[/QUOTE]
Red dve i o delovanju alkohola, umerene kolicine pozitivno deluju na cula i culnost, ali preterane kolicine ih umrtvljuju (komiranost), a vi's ti i Dana i tip vole dobro da "trgnu".
Nista pametno mi ne pada na pamet, osecam se toliko bespomocno da odlazim da pratim Kup UEFA, ali pre toga cu probati da nasu Danu malo razvedrim. Prica je istinita i govori o ljubavi i alkoholu, a osim zabavnog moze biti i edukativnog karaktera.
Bila jednom jedna tuzna devojka, znatno starija od nase Dane, nije bila udata i nije imala stalnu vezu, vec samo povremene veze prolaznog karaktera, a nekako se podsvesno bila pomirila sa cinjenicom da joj je udaja nedostizan cilj. Devojka je bila zaposlena u solidnoj firmi i dobro je zaradjivala za nase prilike, ali je i dalje zivela kod roditelja. Svog poslednjeg decka je svake veceri dovodila kuci i kupovala mu je najmanje pet flasa piva, naravno od svoje zarade. Roditelji k'o roditelji su samo cuteci posmatrali sve to i posto su uvece ranije odlazili na spavanje nisu ni znali sta se kasnije desava pod njihovim krovom izmedju kcerke i "potencijalnog" zeta koji voli pivo. Tek, jednog dana, videci je kako po ko zna koji put donosi pivo za svog "dragog", otac joj rece: "Ceri moja, posle pet piva, taj vise nije za one stvari...".
Dano, trezveno i pametno, i udri u glavu, sto pre, da tvog dasu ne napije i ne smota neka druga, "brza i spretnija".
 
Dano bwe,
a zasto je tebe strah da te ne 'provali'?
sta je tu lose?

Pa, lose je samo u slucaju da nemam sansi, onda gubim i ovu minimalnu nadu i mastanja koja imam. Onda bih plakala, a to ne radim. :) I ovako se osecam jadno i bedno, i mislim, tj. znam da sam se istripovala i preuvelicala i zakomplikovala stvari, i zelim da prekinem tu agoniju. I mislim da cu mu sada poslati sms sadrzine tipa: "Pa, dobro, bre, ..., a kada ti i ja mozemo da odemo na pivo? :) "
 
Pa, lose je samo u slucaju da nemam sansi, onda gubim i ovu minimalnu nadu i mastanja koja imam. Onda bih plakala, a to ne radim. :) I ovako se osecam jadno i bedno, i mislim, tj. znam da sam se istripovala i preuvelicala i zakomplikovala stvari, i zelim da prekinem tu agoniju. I mislim da cu mu sada poslati sms sadrzine tipa: "Pa, dobro, bre, ..., a kada ti i ja mozemo da odemo na pivo? :) "

Kazem ja, to je ono pravo! :D E prodje mi pola utakmice dok se ti ne ohrabris. :)
 
Pa, lose je samo u slucaju da nemam sansi, onda gubim i ovu minimalnu nadu i mastanja koja imam. Onda bih plakala, a to ne radim. :) I ovako se osecam jadno i bedno, i mislim, tj. znam da sam se istripovala i preuvelicala i zakomplikovala stvari, i zelim da prekinem tu agoniju. I mislim da cu mu sada poslati sms sadrzine tipa: "Pa, dobro, bre, ..., a kada ti i ja mozemo da odemo na pivo? :) "

evo
boldovala sam
j.bt
sa takvim stavom?
i takvim mislima?
kamo ces Dano?
 
Pa, lose je samo u slucaju da nemam sansi, onda gubim i ovu minimalnu nadu i mastanja koja imam. Onda bih plakala, a to ne radim. :) I ovako se osecam jadno i bedno, i mislim, tj. znam da sam se istripovala i preuvelicala i zakomplikovala stvari, i zelim da prekinem tu agoniju. I mislim da cu mu sada poslati sms sadrzine tipa: "Pa, dobro, bre, ..., a kada ti i ja mozemo da odemo na pivo? :) "

uf
toliko si me izbedacila da nisam ni procitala ovo

da, naravno
posalji sms
treba malo hrabrosti
i hertza..
al' nadje se i toga ;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top