Starija zena

Pa ok zeznute su to godine. Nemas dalje da sazrevas, mlad si i dalje a tezis svom konforu. I zene i muskarci.
Kako se ponasati? Normalno, budi ono sto jesi. To je prednost kod zrelijih zena, sto im ne treba zabojenost licnosti da bi se primile kao sto neke mladje zene imaju. Cene tu vrstu autenticnosti.
Naravno, to ne znaci da treba da joj kazes: weeee sinoc sam celu noc pvoveo igvajuci vovd ov vovkvaft i vazbiio sam pova diskovda.
 
Paaaaaa
ne znam kako da objasnim
isto kao i pre se ponašam.. :D

Samo za razliku od pre nemam živaca da slušam neke dugačke priče, pa kažem kaži kratko i jasno šta hoćeš :lol:
znaci samo sms kad i gde :lol:
a ne ono a zamisli sto cu da ti radim kad te privezem za krevet i stavim ti kuglu, a ona joj joj a sta ces :rotf:

od takih provajderi zaradjuju milione :lol:
 
Sa zrelom zenom je spona seks, a sa klinkom od 20 mozes da joj poveris najskrivenije misli i osecanja, plus razgovor o smislu zivota? :lol:
Teske su u smislu ne trpe proseravanja?
Nove senzacije trazi klinka.

Klinku od 20godina lako smotaš da je voliš, da joj trebaš, da je posebna, da ti je veliki… žena od 40 bi te pogledala i pitala gde ćeš da je vodiš na letovanje i koliko dugo možeš.

Razgovore o smislu života možeš da vodiš na pdf filozofija, a najskrivenije misli zapisuj u dnevnik ili spomenar.
 
Klinku od 20godina lako smotaš da je voliš, da joj trebaš, da je posebna, da ti je veliki… žena od 40 bi te pogledala i pitala gde ćeš da je vodiš na letovanje i koliko dugo možeš.

Razgovore o smislu života možeš da vodiš na pdf filozofija, a najskrivenije misli zapisuj u dnevnik ili spomenar.
Znači-trgovina?
To je ok.
Važi.
Gde ćemo na letovanje?
Kolko treba da košta letovanje? 5000€?10.000€?
Može.
Ali.Moraš da mi kažeš.Šta ti nudiš kao protiv vrednost?Moraš i ti da uložiš protiv vrednost od 10.000€.
Odmah da ti kažem.
10.000€ je tačno 100h kvalitetnog seksa kakav god mi padne na pamet.
E sad.Gde smo stali?
M?
Nije ni čudo što ste same.I ostaćete. :)
 
Kako se ponasa nesto starija zena (oko 40 god) kad joj se neko svidja? Jel ima nesto posebno ili je isto kao kod svake djevojke?
Zena sa 40+ zna sta hoce, ima iskustvo, lakse i brze procenjuje karakter potencijalnog kandidata.To su godine kada ima , i preferira mladje ljubavnike.Ako joj se neko svidja ona ce mu to direktno reci
 
I ne samo od godina već šta želi...
Npr tip od 45 neoženjen bez dece traži ženu koja može da rađa. Tip od 35, razveden sa 2 dece ne želi npr ni novu decu ni nov brak.. Itd
Ja sam bio 45, pa se secam da sam smatrao da je neodgovorno postati tata u tim godinama, kada ne znas da li ces docekati detetov dvadeseti rodjendan, i moras razmisljati da li ces moci ostaviti dovoljno para da dete i supruga mogu da zive bez mene
 

Back
Top