Star Club - Kolin

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
a koja je to liga :eek: (znam da je ceska :mrgreen:)
Treca od pozadi. Ceska ima 10 stupnjeva.
Ja pripremam ekipu koja ce moci da odigra II ligu. Ovde se liga moze kupiti ukoliko neko odstupi zbog nedostatka para. Tako se i Bohemians vratio u Prvu Gambrinus ligu posle tri godine redovnog ispadanja iz lige u niza takmicenja.
Ja ne mogu odmah, bez uigrane ekipe pucati na visoko. Inace, moj tim ima najnizi, 10 stepen a ovaj, treci od pozadi sam kupio.
 
Danas pobeda od 7:4
Stefan je dao jedan a ispromasivao se u prvom poluvremenu. U drugom se ispromasivao drugi napadac, Karel Suchi.
Igralo se protiv omladinaca Novog Bidzova. Stafan je za njih igrao najvisu omladinsku i djacku ligu. Predsednik kluba je Vladimir Blazej, predsednik Komisije za mladez Ceskomoravskog fudbalskog saveza i jedan od dvanaestorice clanova izvrsnog odbora CMFS. Bili su strasno iznenadjeni kada su videli igraliste, tribinu i svacionice. Mislili su da ce doci na seosku livadi i drvenu ogradu.:D
Ja cu vam poslati slike terena, tribina i fudbalskog tima. Za sada sam zauzet oko priprema na novu sezonu. Novi igraci, neke radove jos treba da zavrsim....i td.
U nedelju igramo opet kod kuce sa Kutnom Horom. Oni su dve lige iznad nas.
Ako se ne javim, znaci da smo izgubili i da sam strasno ljut.:hahaha:
 
Cekamo slike... :) Cekamo. :)

btw...Jel sam ja to pogresno razumela ili si ti kupio klub? :shock:
Mozda budes novi Ceski Roman. :D
Ja imam svoj klub od 2000 godine. Sada sam samo kupio trecu ligu od pozadi. Zato sto sam zakasnio sa prijavom (trebalo je u martu) igracu ovu sezonu pod nazivom ekipe od koje sam kupio poziciju. Slavoj Ratbor. Inace, moj klub se zove Star Club.
Postavljacu vam linkove sa oficijelnog sajta Ceskomoravskog Fudbalskog Saveza.
Cekaj samo da sada pronadjem pa da vam postavim raspored.
Evo ga. Imamo broj 2. Nadam se da necemo ostati na tome.


http://vysledky.lidovky.cz/fotbal/a...=&vek=1&poradi=1&kraj=Středočeský&okres=Kolín
 
Poslednja izmena:
Star Club - Kutna Hora 5:3
Prvo poluvreme smo gubili 2:1. Onda smo ih uzeli pod svoje. Najpre penal nad Stefanom i Dolejsi izjednacuje. Na Stefanov prodor po desnoj strani i posle nanizanih tri igraca, ukljucujuci i golmana, Bunjata nas na tacan pas dovodi u vodjstvo od 3:2. Stefan sam daje cetvrti gol, opet posle solo prodora. Na 5:2 povecava Fido. Vratio se sa godisnjeg odmora iz Hrvatske i dosao mi na utakmicu u Dinamovom dresu. Zna se sta je dobio od mene!!!:otkacio: :otkacio: :otkacio:
Inace poslednjih 15 minuta smo odigrali sa 10 igraca, posto nam se povredio desni bek a na klupi nismo vise imali igraca. Na konacnih 5:3 uspeli su da smanje tri minuta pred kraj utakmice.
Ovi igraju dva ranga vise od nas!?!?! :rotf::rotf: :rotf:
 
Poslednja izmena:
Ja imam svoj klub od 2000 godine. Sada sam samo kupio trecu ligu od pozadi. Zato sto sam zakasnio sa prijavom (trebalo je u martu) igracu ovu sezonu pod nazivom ekipe od koje sam kupio poziciju. Slavoj Ratbor. Inace, moj klub se zove Star Club.
Postavljacu vam linkove sa oficijelnog sajta Ceskomoravskog Fudbalskog Saveza.
Cekaj samo da sada pronadjem pa da vam postavim raspored.
Evo ga. Imamo broj 2. Nadam se da necemo ostati na tome.


http://vysledky.lidovky.cz/fotbal/a...=&vek=1&poradi=1&kraj=Středočeský&okres=Kolín

ljudi igraju menadzer i ostale gluposti
vidite li kako se to radi?:super::super:
 
ljudi igraju menadzer i ostale gluposti
vidite li kako se to radi?:super::super:
1. Sokol Býchory00000:000 2. Slavoj Ratboř00000:000 3. Viktoria Radim00000:000 4. ZD Nučiceweb »00000:000 5. SK Český Brod Bweb »00000:000 6. SK Třebovle00000:000 7. SK Konárovice00000:000 8. Sokol Starý Kolín00000:000 9. Sokol Plaňany00000:000 10. FK Viktoria Velký Osek00000:000 11. Sokol Jestřabí Lhota00000:000 12. FK Kolín Bweb »00000:000 13. Tři Dvory00000:000 14. SK Bečváry
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top