Stand by

Ne. Ne igram se tuđim osećanjima.
Pogotovo kad sam u vezi.. jer su onda u pitanju i moja osećanja i osećanja mog partnera (izvini Piči) i osećanja te, neke, treće osobe... suviše ljudi umešano na taj način...
A i mislim da je flert jedno a držanje nekog u rezervi drugo.. no, dobro, možda i grešim..
Samopouzdanje ne stičem na taj način, opet, pa mi nije potrebno..
Ne flertujem da bih flertovala i podizala nivo samopouzdanja.. pogotovo što mislim da sa tim moraš sam da se izboriš i ili ga imaš ili nemaš.. ne mogu druge osobe da ti ga daju... možda kratkotrajno, eventualno..
Ma ne znam.. malo mi je sve sada konfuzno, zapravo.. i možda ni nemam pojma o svemu ovome..
Elem, htedoh reći da i nisam neki flertujući tip :)

eh fejix
a ovde sve svingeri ;)
nesi ti aktualna njima :mrgreen:
vojim te svejedno
 
...ево ја признајем да ми се дешава да улетим тако у неки флерт спонтано...али увек сечем на време, без давања лажних нада...

....и овако ми буде мало лоше после, а кад би се нешто и десило, мислим да бих после прс'o са мозгом...
....једном сам се мало занео....па је после било бежаније из кола...:hahaha:

...а иначе не волим жене флертуље, поготово ове у везама, некако ми разочаравају женски род у мојим очима, тј спуштају се на мушки :hahaha:, буде у мени само нагон, без икаквог поштовања...
...знам, двоструки стандарди....али ***...
 
ne volim da flertujem a ni ne znam da flertujem i zamaraju me svi ti signali i smekanje :per: igrice :manikir: udaranje ceznje :heart: i slicno :neutral: i najvise me nervira kad me neko spopadne sa tako nekim stavom u fazonu gde si mala :per: a ja treba da se kikocem ko mlada siparica ili padam u nesvest na njegove fazone i dominaciju :rumenko: a mislim se u sebi aj odyebi sa tim foricama i pusti me da postojim :neutral:

ja sam za prijateljski pristup a ako mi je do tumacenja tudjih reci,znakova i citanja izmedju redova pocecu da ucim jos jedan jezik.

i najgore mi je sto mahom misle da sve zene to stvarno vole i onda kad mrtav ozbiljan kazes da te ne zanima sta god je na repertoaru,onda misle da im udaras ceznju ybt :neutral: ne volim kad me neko tretira ko maloumnu a uglavnom je to slucaj kod tih signala,dvosmislenih,jednosmislenih ili bilo kojih drugih :neutral:

U dubini dushe si mushkarac.:mrgreen: (bez uvrede)
 
:lol: Opste je poznato da forumashi ne drze nikog 'na leru' :mrgreen: niti forumashice :manikir:
Ali, da li vam i kad ste u vezi treba 'inekcija samopouzdanja' i back up? Dajete li laznu nadu nekom i svesno drzite tog nekog na pristojnoj distanci ali uz dvosmislene signale? I da li uopste flertujete kad ste u vezi? :hvala:

Flert je ok izvan veze i dok nisi u vezi to kao zachin ne da se preteruje

U vezi nema potrebe za flertom to se u vezi drugacije zove :per:

a ne volim da se prekombinujem sa zenskama Tek kad potrosim jednu onda prelazim na drugu nije bas fora da neka ceka, mozda i jeste fora ali deluje nekako ljaljanski
 
:lol: Opste je poznato da forumashi ne drze nikog 'na leru' :mrgreen: niti forumashice :manikir:
Ali, da li vam i kad ste u vezi treba 'inekcija samopouzdanja' i back up? Dajete li laznu nadu nekom i svesno drzite tog nekog na pristojnoj distanci ali uz dvosmislene signale? I da li uopste flertujete kad ste u vezi? :hvala:

te takvozvane rezerve sam uvek imala:lol:
nije da sam ja htela ali tako je slucajno aranzirano:lol:
sad se vise ne zezam sa tim uozbiljila sam se i valjda ce biti nesto od mene..jednog dana:manikir:
 
Ne rezerva, ali kada je prisutna zena koja pleni paznju tesko je ne pokusati da i ti njenu paznju ne privuces... Sta posle bude nije samo do jedne strane.

Gde se zavrsava prijatna konverzacija, a pocinje nesto sto mozda nije na mestu ko kaze da zna - laze.

Ako je to tema, naravno da da.
 

Back
Top