Sta zene, osim novca, vole kod muskaraca?

Osim novca od muskarca devojeke zele i postenje, velikodusnost, smirenost, razumevanje, ljubaznost, ravnopravnost, prastanje, prihvatanje, podrsku, hrabrost, romantiku, zdravlje, inteligenciju, humor, nezavisnost, etiku, vernost, lojalnost, privrzenost, lepotu, duhovnost, radost, srecu, samoizrazavanje, snagu, partnerstvo, otvoren um, otvoren duh, harmoniju, uspeh, avanturu.............mogao bi jos puno da dodam.

Da, a naravno, muskarci od devojke osim lepih grudi zele od nje samo jos sex.
 
Lens:
Kozmo, Sasha, dok postoje ljudi kao vi nece me biti sramota sto sam musko. Svaka cast momci. Zena u muskarcu trazi sigurnost, pa i materijalnu, i to je sasvim normalno. To sto neke tripuju kule i gradove, a nije im vazno sto ce se u procesu do dostizanja istih izjednaciti sa najstarijim zanatom na svetu nema veze, posto nas takve ne zanimaju. Ima li sta lepse nego kad zeni das celog sebe i uspes i da prevazidjes sebe, a sve zbog nje. Da ona nije naisla ti bi i dalje bio isti. Naravno da je lakse kad imas parice u dzepu, ali ljubav je nesto mnogo suptilnije od sarenih papirica kojima se kupuju druge materijalne stvari. Pa ko sta voli. 8)
Tacno. Sigurnost je povezana sa novcem pa se zato cesto brka jedno s drugim.
 
*Mihal*:
black-devil:
ja ne volim novac kod muskaraca, niti mi je vazan novac u drustvu, volim da je ta osoba covek to je sve:)
Duboka je to i tajanstvena ljubav prema novcu, malo koja devojka moze da ovlada sobom kad ugleda lepa kola a unutra dasa koji bas njoj namigava... uopste se to i ne kaze ljubav prema novcu vec materijalizam.
Priča iz osamnaestog veka o svešteniku koji je čitajući jevanđelje – »Teško će biti onima koji su nagomilali blago da stupe u carstvo nebesko« – sebi u bradu promrmljao »naravno, sve je to glupost« – možda i nije istinita, ali odista zvuči ovozemaljski.
Biblijsko učenje o bogougodnom asketizmu – slaba je uteha onima koji iz nužde žive u materijalnoj oskudici.
Možda nas materijalno bogatstvo samo po sebi ne može učiniti srećnim, ali će nemaština, čak iako se zadovoljavamo minimalnim, učiniti da naše telo oslabi i da izgubimo zdravlje, te sasvim sigurno – nećemo biti srećni.
Prirodno stanje čoveka je sloboda, a pitanje slobode je postalo pitanje novca.
Toliko o materijalnom, materijalizmu i novcu.
E sad! NE VOLIM ja novac kod muškarca... VOLIM ga kod sebe. 8) Jer, tačno je da "odelo ne čini čoveka" ALI "haljina ulepšava devojčicu".
Devojke/žene iz naslova topica su već okarakterisane kao one koje PRVO kod muškarca VOLE NJEGOV NOVAC :shock:
TO JE BOLESNO :!: ... i sve ostalo što bi se pobrojalo (da vole kod muškarca) je sasvim nebitno!
Konkretno :arrow: muško-ženski odnos je sve drugo samo ne pitanje novca! Ljubav među dvoje ---> jednostavno... postoji ili ne postoji! Ako je materijalna oskudica toliko izražena da postaje preokupacija dvoje koji se vole ---> postoji vrlo izvesna mogućnost da će to njihov život učiniti mukotrpnim (gadna situacija) ALI to ionako nema veze s ljubavlju.
Rezime :arrow: To što su NEKE devojke/žene spremne da zagotive muškarca ZBOG njegovih PARA :shock: šokantna je činjenica... ali takvih ima :!: I uvek će ih biti... Pitanje je samo :arrow: da li je uopšte bitno šta se TAKVIMA još dopada kod muškaraca :!: :?:
Daj Bože svima dovoljno materijalnog (recimo... novca) da ne mora da nam se upliće u osećanja :!: 8)
 
Omen:
Priča iz osamnaestog veka o svešteniku koji je čitajući jevanđelje – »Teško će biti onima koji su nagomilali blago da stupe u carstvo nebesko« – sebi u bradu promrmljao »naravno, sve je to glupost« – možda i nije istinita, ali odista zvuči ovozemaljski.
Biblijsko učenje o bogougodnom asketizmu – slaba je uteha onima koji iz nužde žive u materijalnoj oskudici.

Slabo poznajes Bibliju. Bog je naveliko voleo da se druzi sa najbogatijim ljudimu u svim vremenima. On nimalo ne podrzava asketizam vec ohrabruje ljude na zajednistvo. Imaj sto vise mozes i deli sa svima kojima je to potrebno, -to je poruka koju Bog kroz Bibliju salje. Imati mnogo na radost mnogih i sebicno grabanje svega sto naide pod ruku razlika je to valika.
 
*Mihal*:
Omen:
Priča iz osamnaestog veka o svešteniku koji je čitajući jevanđelje – »Teško će biti onima koji su nagomilali blago da stupe u carstvo nebesko« – sebi u bradu promrmljao »naravno, sve je to glupost« – možda i nije istinita, ali odista zvuči ovozemaljski.
Biblijsko učenje o bogougodnom asketizmu – slaba je uteha onima koji iz nužde žive u materijalnoj oskudici.
Slabo poznajes Bibliju. Bog je naveliko voleo da se druzi sa najbogatijim ljudimu u svim vremenima. On nimalo ne podrzava asketizam vec ohrabruje ljude na zajednistvo. Imaj sto vise mozes i deli sa svima kojima je to potrebno, -to je poruka koju Bog kroz Bibliju salje. Imati mnogo na radost mnogih i sebicno grabanje svega sto naide pod ruku razlika je to valika.
OK! Potpuno si u pravu da slabo poznajem Bibliju :roll: pa se ne usuđujem da išta prigovorim niti čak prokomentarišem tvoje navode. SADA Ti verujem na reč i uzdam u Tvoj sud. Ako ikad poželim da ipak sama pročitam, proanaliziram, poimam biblijske stavove o asketizmu... uradiću to!
Ovo je bila samo ilustracija... jedna zgodna pričica koje sam se setila... povezana sa mojim sećanjem na biblijsko učenje o asketizmu... BEZ IKAKVE NAMERE da bilo koga impresioniram :roll: Čist šlagvort za priču o materijalnim stvarima... o novcu!
U najkraćem :arrow: (da ponovim) NOVAC nije nebitan i ne možemo ni DOPADANJE, ZALJUBLJIVANJE, LJUBAV... posmatrati baš mimo opšteg životnog konteksta ŠTO ZNAČI da je sve lepše kad novac ne nedostaje ALI vrrrrrrrlo je bolesno u doživljaj neke osobe i emocije prema njoj uplitati go materijalni momenat.
Pozdrav i... HVALA! :D
 
Anonymous:
Bas bih voleo da znam! :wink: :wink:
Ja sam jedna od onih zena koje uopste ne vole novac kod muskaraca. Tacno kao sto Omen kaze, volim, ma prosto obozavam novac, ali MOJ. Ne tudj!
Ja kod muskaraca volim intelekt, humor, dobru dusu. Jos ako doticni voli da putuje, ume da slusa i razgovara, voli sex i upraznjava ga vise od 3 puta nedeljno, o fizickom izgledu necu jer tu nema nikakvih pravila... eto skoro pa savrsen! 8) :wink:
 
No Nick:
Anonymous:
Bas bih voleo da znam! :wink: :wink:
Ja sam jedna od onih zena koje uopste ne vole novac kod muskaraca. Tacno kao sto Omen kaze, volim, ma prosto obozavam novac, ali MOJ. Ne tudj!
Ja kod muskaraca volim intelekt, humor, dobru dusu. Jos ako doticni voli da putuje, ume da slusa i razgovara, voli sex i upraznjava ga vise od 3 puta nedeljno, o fizickom izgledu necu jer tu nema nikakvih pravila... eto skoro pa savrsen! 8) :wink:

Ma vidi se dobra si ti devojcica. Onaj tvoj novac je nekad bio tudj, pa morala si ga zeleti da bi postao tvoj, zar ne? Sme se zeleti novac samo nije fer na silu insistirati za usvojavanjm njega. I ako volis kod muskarca samo njegove unutarnje osobine onda bi se moglo predpostaviti da bi ti bilo svejedno samo da postoji njegov duh. Telo uopste nije vazno. No to je nemoguce, zar ne? Zelis tagodje i cvrst zagrljaj i nezan poljubac a duh sam po sebi to nije u stanj to da pruzi. Tako dakle, puno novca lep momak i ajd na put oko sveta. No bice problem da na tom putovanju naidjes na nekog sa mnogo vecim misicima i mnogo punijim dzepovima. U takvim situacijama se necija vernost pokazuje. No ja verujem u tebe i znam da nista na svetu sto postoji ne bi pokolebalo tvoju jaku licnost, koju si celog zivota gradila za svog dragog. U sexu uglavnom bude devojka problem, tako da muskarac kojem je dosta 7x nedeljno jos uvek se smatra mlakonjom. I to ti je to, puno nudis i ne trazis puno natrag, i imas sanse da budes najsrecnija na svetu.
Mnogo pozdrava.
 
*Mihal*:
No Nick:
Anonymous:
Bas bih voleo da znam! :wink: :wink:
Ja sam jedna od onih zena koje uopste ne vole novac kod muskaraca. Tacno kao sto Omen kaze, volim, ma prosto obozavam novac, ali MOJ. Ne tudj!
Ja kod muskaraca volim intelekt, humor, dobru dusu. Jos ako doticni voli da putuje, ume da slusa i razgovara, voli sex i upraznjava ga vise od 3 puta nedeljno, o fizickom izgledu necu jer tu nema nikakvih pravila... eto skoro pa savrsen! 8) :wink:

Ma vidi se dobra si ti devojcica. Onaj tvoj novac je nekad bio tudj, pa morala si ga zeleti da bi postao tvoj, zar ne? Sme se zeleti novac samo nije fer na silu insistirati za usvojavanjm njega. I ako volis kod muskarca samo njegove unutarnje osobine onda bi se moglo predpostaviti da bi ti bilo svejedno samo da postoji njegov duh. Telo uopste nije vazno. No to je nemoguce, zar ne? Zelis tagodje i cvrst zagrljaj i nezan poljubac a duh sam po sebi to nije u stanj to da pruzi. Tako dakle, puno novca lep momak i ajd na put oko sveta. No bice problem da na tom putovanju naidjes na nekog sa mnogo vecim misicima i mnogo punijim dzepovima. U takvim situacijama se necija vernost pokazuje. No ja verujem u tebe i znam da nista na svetu sto postoji ne bi pokolebalo tvoju jaku licnost, koju si celog zivota gradila za svog dragog. U sexu uglavnom bude devojka problem, tako da muskarac kojem je dosta 7x nedeljno jos uvek se smatra mlakonjom. I to ti je to, puno nudis i ne trazis puno natrag, i imas sanse da budes najsrecnija na svetu.
Mnogo pozdrava.
Da li je ovo bilo ironicno receno?
Kako god... evo ti mog odgovora: Kazes taj tvoj novac je nekad bio tudj..... Pa, cekaj malo, sto nisi objasnio sta time hoces reci? Da sam bila sa nekim u vezi i pokupila tu lovu od njega??? Zar jedna samostalna zenska osoba ne moze samoj sebi stvoriti novac???
Drugo, nisam rekla da mi je samo njegov duh bitan, od veoma velikog znacaja je i fiz. izgled naravno, ali rekla sam da necu o fizickom izgledu da pricam jer tu nema pravila. A to znaci da necu opisivati kako muskarac treba da izgleda, jer je sve to varljivo. Moze da mi se svidi i nabildovan i atletski gradjen, jedino debeo ne moze. Nije mi bitna boja ociju i kose i bla bla tako da iz tog razloga nisam htela da razglabam o fiz. izgledu, sto nikako ne znaci da to nije bitna stavka.
Trece, ako vec imam pored sebe muskarca koji zadovoljava sve kriterijume, zaista necu potrcati za nekim ko je recimo takodje lep a ima pune dzepove para. Objasni mi zasto bih to uradila????
Imam pored sebe coveka koji je lep, lepo gradjen, sa svim osobinama dobrog coveka (za moja shvatanja), pare mi ni njegove niti icije druge ne trebaju. Imam svoje, i? ajd zasto sad ja da pojurim za nekim drugim????
Ja tu ne vidim logiku, niti mogu da tebe shvatim, ma koliko se trudila da te razumem...
 
novac zelim da sticemo oboje,tj nikada ne bih zivela na racun "mog" muskarca,suvise sam ponosita,dostojanstvena i ambiciozna za to

kada kazem novac,mislim na ono da imamo normalan zivot,nista megalomanski

elem sta cenim?
da je svoj,da ima svoju licnost,da je posten,vredan,ambiciozan,obrazovan,da ima manire,da je hrabar i pozrtvovan,da je principijalan,da je veseljak,pazljiv, nezan,normalno romantican,da ume da voli i bude voljen,da me ceni takvu kakva sam i drzi kao malo vode na dlanu...

-+to je to :wink:
 
wet look:
novac zelim da sticemo oboje,tj nikada ne bih zivela na racun "mog" muskarca,suvise sam ponosita,dostojanstvena i ambiciozna za to

kada kazem novac,mislim na ono da imamo normalan zivot,nista megalomanski

elem sta cenim?
da je svoj,da ima svoju licnost,da je posten,vredan,ambiciozan,obrazovan,da ima manire,da je hrabar i pozrtvovan,da je principijalan,da je veseljak,pazljiv, nezan,normalno romantican,da ume da voli i bude voljen,da me ceni takvu kakva sam i drzi kao malo vode na dlanu...

-+to je to :wink:


A sta ako voli i da BIJE !?!
 
Anonymous:
Bas bih voleo da znam! :wink: :wink:

Da se ne lazemo, svi mi volimo novac i drago mi je da ga moj partner i ima, Ali nije sve u tome , naravno. Ja licno volim da je muskarac dovoljno jak da moze da isprati zenu kao sposobnu, jaku i samostalnu. Ne treba mi muskarac kji misli da ja treba da budem iskljucivo domacica vezana za kucu a on da donosi pare i sedi po kafanama.
Sto se emocija tice - to se valjda podrazumeva ako ste vec sa nekim
 

Back
Top