ШТА ЖЕЛИ ДС или КО ТО ТАМО ПЕВА ???

Zex:
I dalje tvrdim da je DS najgora tvorevina od pada CK SKJ. To sto oni sada rade ravno je veleizdaji interesa Srbije. Ja licno nisam za povinovanje svim zahtevima od strane EU i Amerike, ali to ne znaci da necu podrzati ulazak Srbije u EU, ako doguramo dotle. Evo, stvoreni su uslovi za pocetak pregovora i sve kao polako napred, a DS sada nadje da se kur*ci. Mislim, stvarno ne pije vodu to sto pricaju. Prodaju se za neke demokrate a koriste samo djon-tehnike. Trebalo bi da neko od njih malo stavi prst na celo, pa da zakljuci da ako idu djonom, djon ce i dobiti. Ne valja to. Jok.
Sto neko rece - stranke jesu tu da se bore za vlast, ali treba se pridrzavati i nekih pravila. Meni to zapravo lici na vacarenje, politikantstvo. Ne znam, mozda nisam u pravu. :|

Слажем се са Тобом, само што мени то не личи на ваћарење... већ на наручено и веома добро осмишљено СТВАРАЊЕ ОПШТЕГ ХАОСА - Е, ДА БИ ИЗДАЈА МОГЛА ДА ПРОЂЕ КАО УСПУТНА ПОСЛЕДИЦА ЏУМБУСА.
 
Није ми јасно што вас толико потреса њихов одлазак из парламента? ДС је опозициона странка и њихов бојкот не омета рад парламента. Сматрам да ће ДС имати више штете него користи од овога и уверен сам да нису баш добро размислили о последицама. Чак нисам сигуран да ико од њих и размишља ваљано - шта рећи кад су допустили да их зеза Чеда, човек без икакве подршке у народу! Да ли ико од вас зна некога ко би гласао за Чеду?
 
Adalv:
Није ми јасно што вас толико потреса њихов одлазак из парламента? ДС је опозициона странка и њихов бојкот не омета рад парламента. Сматрам да ће ДС имати више штете него користи од овога и уверен сам да нису баш добро размислили о последицама. Чак нисам сигуран да ико од њих и размишља ваљано - шта рећи кад су допустили да их зеза Чеда, човек без икакве подршке у народу! Да ли ико од вас зна некога ко би гласао за Чеду?
8-) ja cu...
 
Licno mislim da su rezultati izbora u Kuli pokazali da rejting DS-a i nije neki - pa im sad ocajnicki treba neka fensi akcija koja ce to malo da popravi.
Kad partija deluje iskljucivo na marketinskim principima, u zavisnosti od istrazivanja ciljne grupe, nesto takvo je za ocekivati.
Drugo, njima je potrebno na svaki nacin da skrenu pogled javnosti sa jedne neverovatne stvari - da je onak kilavi Kostunica uradio vise za Srbiju - za godinu dana - nego svi oni zajedno za 4.
Tako da ce toga biti jos.
Od svih partija.
To vam je medijsko-propagandni rat. Polako postajemo razvijena demokratija.
 
@Neksus

Pazi, radikali su sigurno porasli... od kako je onaj ludak **** majku naisu u hagu, i napusio ga Milisavom, dobili su bar 5 posto...

a DS je druga partija... jeste... to je ono sto mi vicemo grobarima : "Vecito drugi !"

Samo sto su, pride, videli su da je i Karic def. igrach... a ne neko prolazno ili trenutno "napaljenje" naroda.

DS zna cije glasove trazi, DS pazljivo proracunava poteze, DS je ozbiljna politicka partija i ono sta oni misle i rade nikada nije slucajno.

Sledeci izbori ce da budu okrsaj decenije.
 
commodore:
Licno mislim da su rezultati izbora u Kuli pokazali da rejting DS-a i nije neki - pa im sad ocajnicki treba neka fensi akcija koja ce to malo da popravi.
Kad partija deluje iskljucivo na marketinskim principima, u zavisnosti od istrazivanja ciljne grupe, nesto takvo je za ocekivati.
Drugo, njima je potrebno na svaki nacin da skrenu pogled javnosti sa jedne neverovatne stvari - da je onak kilavi Kostunica uradio vise za Srbiju - za godinu dana - nego svi oni zajedno za 4.
Tako da ce toga biti jos.
Od svih partija.
To vam je medijsko-propagandni rat. Polako postajemo razvijena demokratija.

mislim da rezultati u kuli nisu presek srbije.
uostalom i tamo su drugi.

:( mene plashi ono tvoje, da ce da SRS i bogi lopov da skupe 51% i da se dogovore...
a onda smo stvarno ugasili...

a shto se ispitivanja tiche... ja ih chitam pre svakih izbora i neznam kad se ona u blicu nisu obistinila. mozda ne u procenat, ali tu su negde. bash se secam da su pre proslih izbora rekli da je karic stigo koshtunicu, na shta su ne neki moji drugari lepo nasmejali... i pukli po 30 evra u kladionicu.
 
@ Veksla

pa da...
U Srbiji je, brate, sve moguce.
Danas se mrzimo i koljemo, sutra smo na "batice ajde na pivo" !
Danas se psujemo i rokamo, sutra "bate, el ima kakva gaza ili dil, ******, dete mi zavrsilo skolu pa da ga zaposlim?"
U Srbiji je sve moguce.

I nista ne treba shvatati isljucivo. Mi smo drustvo u tranziciji. Sve fluktuira.
Sve se menja, preko noci.
Sta ce biti na izborima... ja ne znam... U pralamentu ce biti radikali, DS, Karic, Rasim i Sulejman (ili rasim ili sulejaman - ne znam) i verovatno Kostunije.
To je to...

Vecinu nema niko, a pameti jos manje.
A vlas' - slas'....
Tako da ce tu da bude opasnih zaokreta u medjusobnim odnosima...
 
nexus
ma agencije su omanule cini mi se samo
na poslednjim predsednickim izborima
osim galupa
ali ne mogu da shvatim da se ti
zanosis navijacki za strankom
slozices se da je srbijom vladalo toliko
problematicnih tipova i da ih je ostalo
jos vrlo malo da se pokazu pa tako
zvali se oni ovako ili onako to su
tipovi bez referensi u zivotu i struci
btw bez provokacije da te pitam
kako se ti to tranzistujes vidis koliko je
blesava rec
sta se to tebi tako vazno desava u
zivotu u tranziciji ili da skratim
pojasni termin tranzicija
nadam se da neces koristiti
izraze sa politickih tribina i
konferencija za stampu
beogradskih platfusara
 
Adalv:
Није ми јасно што вас толико потреса њихов одлазак из парламента? ДС је опозициона странка и њихов бојкот не омета рад парламента. Сматрам да ће ДС имати више штете него користи од овога и уверен сам да нису баш добро размислили о последицама. Чак нисам сигуран да ико од њих и размишља ваљано - шта рећи кад су допустили да их зеза Чеда, човек без икакве подршке у народу! Да ли ико од вас зна некога ко би гласао за Чеду?

Како Ти није јасно ДА ЈЕ НАША ПРЕГОВАРАЧКА ПОЗИЦИЈА У СВЕТУ САДА РАВНА НУЛИ... захваљујући "мамином наједеном, лепом, дебелом, детету" које хоће још... и још... само... живот је чудо... може да стане и на сапун...
 
eremita:
Како Ти није јасно ДА ЈЕ НАША ПРЕГОВАРАЧКА ПОЗИЦИЈА У СВЕТУ САДА РАВНА НУЛИ... захваљујући "мамином наједеном, лепом, дебелом, детету" које хоће још... и још... само... живот је чудо... може да стане и на сапун...

zbog chega je ravna nuli?
od kad ti brinesh o nashem prijemu u EU?
 
crow:
mislim da rezultati u kuli nisu presek srbije.
uostalom i tamo su drugi.

:( mene plashi ono tvoje, da ce da SRS i bogi lopov da skupe 51% i da se dogovore...
a onda smo stvarno ugasili...

a shto se ispitivanja tiche... ja ih chitam pre svakih izbora i neznam kad se ona u blicu nisu obistinila. mozda ne u procenat, ali tu su negde. bash se secam da su pre proslih izbora rekli da je karic stigo koshtunicu, na shta su ne neki moji drugari lepo nasmejali... i pukli po 30 evra u kladionicu.

pa, ako se sa Bugolubom dogovore, na sledecim izborima nece preci cenzus...
sta sad sve pricaju za njega...nisu ni oni mutavi...znaju k'o glasa za njih, i da jedino sto imaju da ponude je "dobar glas" i "cast"...secas se onoga: "treba mi, posteni, da napravimo vladu" kada su vrbovali Kostunicu...
mislim...neka naprave vladu sa Bogoljubom...ja bih to voleo...
 
commodore:
@Neksus

Pazi, radikali su sigurno porasli... od kako je onaj ludak **** majku naisu u hagu, i napusio ga Milisavom, dobili su bar 5 posto...

a DS je druga partija... jeste... to je ono sto mi vicemo grobarima : "Vecito drugi !"

Samo sto su, pride, videli su da je i Karic def. igrach... a ne neko prolazno ili trenutno "napaljenje" naroda.

DS zna cije glasove trazi, DS pazljivo proracunava poteze, DS je ozbiljna politicka partija i ono sta oni misle i rade nikada nije slucajno.

Sledeci izbori ce da budu okrsaj decenije.


Тачно је да ДС има и озбиљно чланство, али ти људи нису у тој странци најгласнији, па код њих је најгласнији онај мандов из Шапца Петровић чије очи само што не испадну из лобање јер има повећан базед... а говори као да је пред фајронтом у некој кафанчини, па онај лажов Ристић из Ниша... а да не причам који је примитивац необразовани и обичан мангуп и простак онај Живковић такође 'откуде' Ниш а био је чак "министар одбране" и "председник владе"... који блам... па Шутановац зет Мирослава Илића... хахаха.... ма боље да их даље не коментаришем... мени је јасно да избори у овом тренутку требају само онима који се прибојавају да Србији ипак није у потпуности "поломљена кичма"........... :evil:
 
veKsla:
a da li to vama izgleda kao
lud zbunjenog pa sve na
gomilu
poglavica
srbije je
izjavio
da izbora nece
skoro biti i to
u toku
svoje
setnje
srbijom
u petak

Може бити
да су се халави
сомови -
мало превише
затрчали...
па се сад
предомислили...
можда им је
газда јавио:
но-но, НО-НО,
неће још бити
избора. :razz: :razz: :razz:
 

Back
Top