Шта ви мислите...

Ne volim licemerje,pa sa koje god strane ono dolazilo sa muske ili zenske.Zene cak mogu biti gore za nijansu u tim ulogama koje same sebi zadaju.Realno,svetice majke,i ostalo..mucenice i zrtve nesrecnog braka i muza pijandure i svalera npr.a same su ga svojim siktanjem oterale od kuce.p.s. ako nisam omasila temu..a sto se tice muskaraca..onaj tip koji terorise sve po kuci,kontrolor frik a sam vodi dupli raspusni zivot.

:zcepanje:
 
о грешницама које се представљају као светице и којима су увек сви други лоши и шта ти ја знам, само су оне исправне...

Наравно, за женски род питање шта мисле о мушкарцима који то раде...

Има ли на овом свету још поштених и искрених људи који не лажу...



Ова полемичка тема је отворена због јавно упућене примедбе да отварам само сентиш теме... :) :) :)

Пази, ја јесам грешан и то колико ти треба и не треба, али нисам грешан у смислу да сам обишао 200 кревета а причам да су жене ку*ве са више од пет момака.. Мсм правио сам неке глупости и за то платио, али се никад нисам бавио емотивним повређивањем људи... Значи био сам лош само по себе.. И кад видим неког олоша и скота мени уопште није проблем да кажем да је олош и да се помери од мене на метар - два минимум..

И не мора да значи да се свако фолира кад пљује олоше, има и добрих људи који једноставно не могу више да гледају то.
 
о грешницама које се представљају као светице и којима су увек сви други лоши и шта ти ја знам, само су оне исправне...

Наравно, за женски род питање шта мисле о мушкарцима који то раде...

Има ли на овом свету још поштених и искрених људи који не лажу...



Ова полемичка тема је отворена због јавно упућене примедбе да отварам само сентиш теме... :) :) :)

Svi mi to ponekad radimo, mada, meni je smešno kad to neko radi stalno. Mislim, nije smešno, ne zna čovek da li da im se divi ili da ih žali, al moja reakcija je smeh. :)
Ja ne bih brkala poštenje s povremenim i bezazlenim laganjem. :)
 
о грешницама које се представљају као светице и којима су увек сви други лоши и шта ти ја знам, само су оне исправне...

Наравно, за женски род питање шта мисле о мушкарцима који то раде...

Има ли на овом свету још поштених и искрених људи који не лажу...



Ова полемичка тема је отворена због јавно упућене примедбе да отварам само сентиш теме... :) :) :)

:D Suvise veliki prostor je uzet u obzir. Da smo se bar ogranicili na ovaj forum, pa jos i da diskutujemo... :rotf:
 
о грешницама које се представљају као светице и којима су увек сви други лоши и шта ти ја знам, само су оне исправне...

Наравно, за женски род питање шта мисле о мушкарцима који то раде...

Има ли на овом свету још поштених и искрених људи који не лажу...



Ова полемичка тема је отворена због јавно упућене примедбе да отварам само сентиш теме... :) :) :)

Kaže ona naša - U laži su kratke noge

Pa se tako je'n moj ortać zamislio - šta ako se ta "kletva" obistini, zar ne bi bila gre'ota da se njegov Mališić ili Mica/e neke devojčice (grešnice) vuku po asfaltu, zemlji, prašini itd :sad2:!?

:think: pa jes', u pravu je čo'ek !? ... :whistling:
 
Poslednja izmena:
pa bas i nisu neke hriscanke
volim tako da se stavim u tu ulogu lepo mi je da su oni svi veliki a kao mala sam kao guliver medju dzinovima. i jos kad bi bilo povoda da ih sa dna gadjam necim ali najcesce nema a nema ni tih njih. ali kao ensto se pravi eko pametan potcenjuje me i onda mu skresem ovako prirodna. ali enma te situacije.
i onda se vencamo u vecnoj idili i odemo na sokic.
ali idem da spavam. mada i jesu kao bolji ovo ono en znam gde ih rasturam
 
psoteni i iskreni koji ne lazu se mozda najcesce bave nekim narodskim poslovima tipa prodaju na pijaci, ok ono i ako smuvaju dodje ti simpaticno, ili ih tako zamisljamo. a kad ti se dize fja onda si sam sebi valjda bitan nemam pojma mada ne lazem kad sam OK realno
 

Back
Top