Sta vas je danas iznerviralo

Nekad mi bude malo zao sto ne mogu ravnopravno da diskutujem sa ostalim ucesnicima na ovoj temi, jer mene tesko moze da iznervira bilo sta osim necega sto se tice moje porodice i njenih clanova. Eto, zao mi je sto ne mogu da kazem da me ponekad iznerviraju neki sasvim prizemni ljudi, kojima je zivotni cilj da nekog nadlaju, vrlo prostim izrazom i nastupom, koji puni sebe, tog istog voljenog i obozavanog sebe dizu u neslucene u visine i daju sebi neko pravo da omalovaze ostatak covecanstva.

Da sam bogata, ne bih pitala sta kosta... kupila bih sebi lift da se spustim na njihov nivo i ravnopravno diskutujem sa njima. :)
 
Ne.

Struka .:)

Beštijo :D

Ja vec hteo da stavim petnaes´ smajlija koji se klanjaju. z:mrgreen:

U kindergartenu sljakas? Alal vera. Ali ipak nije to isto. Bole tebe da li ce se tudje dete valjati i doci kuci musavo i prljavo. Takve ste gnjide vi sto sljakate u vrticima, pih. z:mrgreen:
Onu scenu zamisli, koju sam ja spomenuo, i pitaj se da li bi stvarno uspela da iskuliras, pa da se vracas ponovo da ga/je presvlacis itd. sve iz pocetka.

Hvala na komplimentu, zmaju. z:mrgreen:
 
Sedim u kancelariji i pričam onima na terenu šta treba da rade. Ne pada mi na pamet da izađem na teren, ali onima na terenu solim pamet, jer bolje znam kako treba nešto praktično odraditi ovako iz kancelarije nego oni koji su na terenu... Ko zna, može biti da će da mi se sruši svet kada jednog dana ugledam teren.
Ufff!!!!
 
Neradni dan, imam svu slobodu ovog sveta da radim sta hocu i ne dopada mi se ni to sta radim, ni to kako se osecam, ni to sto ne postujem sopstvene odluke koje samo od mene zavise, a koje bi mi jako poboljsale kvalitet zivota...

I sto je najgore, nije to samo danas.

Srela sam juce jednog mladog poznanika koji je veoma ozbiljno bolestan. I kao i uvek kada nas neka situacija podseti da nismo veciti obecamo sebi da cemo se prema zivotu, prema ljudima i sebi odnositi sa postovanjem, sa svescu da je dragoceno i to vreme, i ti ljudi, a i mi sami, a onda prodje jos jedan dan bez veze.

Stvarno sam ljuta na sebe.
 
Ispala mi je plomba pre dve nedelje i jacekam slobodan dan da odem u dom zdravlja kod zubara jer nemam para da odem kod privatnika. Zavrsi on, ja uzimam knjizicu i pitam "Jel treba nesto da platim?" misleci na participaciju od 50 din. kad sestra kaze "da, 600 din". ja u soku! a samo 300 din kod sebe. Jaoo... pa trci do prvog automata i jos odem u nedozvoljeni minus... debili, da sam znala da se placa bar da cekam platu i odem kod privatnika za 1000 dinara a mozda i manje jer je popravka bila vrlo mala
 
Nije danas, nego juce tj. sinoc.
Ustao sam sa bolovima levog kolena. Nije mi bilo jasno zasto me boli koleno i zasto sepam. Nisam se mnogo zabrinjavao i otisao sam na posao. Tokom dana, koleno je naticalo sve vise i sve jace bolove sam imao. Nekako sam se dovukao kuci, sepajuci k´o neki invalid. Popio sam neki lek i mazao neku kremu za zglobove, sta ja znam. Medjutim, stanje se sve vise pogorsavalo. Nisam vise mogao da izdrzim bolove i pozvao sam hitnu. Kad su videli koleno, odmah su me odbacili do bolnice. Na ortopediji sam cekao dosta dugo, iako nije bilo nikog drugog od pacijenata. Konacno sam dosao na red. Pregledali su me i glavni doca je odlucio da mi zabiju iglu u koleno i izvadi sta je unutra. :evil::evil:
To je tako odvratno i bolno, ja vam to ne mogu opisati. Jos je davao instrukcije doktorici da malo uvija iglu, vrti u krug, kako bi ona izvadila po mogucnosti sve iz kolena cemu tu nije mesto. Znaci bruka, ljudi... Kada su konacno zavrsili sa mucenjem, pokazao mi je mutnu tecnost, za koju ipak ni sam nije mogao reci o cemu se radi (nije pivo, da to odmah razjasnimo :mrgreen: ). Pitao sam ih sta je dijagnoza, medjutim nista konkretno mi nije mogao reci. Kao, mora ta tecnost prvo u labor, javice mi itd. Dobro, ajde...Reko´:"Hoce li me hitna vratiti sad kuci, posto ja ne zivim ovde?". Tek ce oni meni: "Mozete da hodate, samim tim bi taj transport morali sami da platiti, a to vam dodje skuplje od taksija". Reko´:"Zovite onda taksi".
Na kraju platio za voznju od 15 minuta 35 EUR. Sve u svemu, divan dan juce.

Izvadi me jedino sto sam postao teca. :cool:
 
Sto nemam mogucnosti, a ni spretnosti, da pticicama napravim lepu kucicu. Ovako im ostavljam mrvice na mestu gde ih mogu macke dohvatiti, pa onda dezuram iz prikrajka :evil:

Imas decka, pa kad odes jedared na kaficu sa onim drugim, sto se vidjate s´vremena na vreme...daj decku zadatak da napravi kucicu pticicama. :mrgreen: ;)

Mene danas iznervirala voznja na posao. Trebalo mi skoro dva sata. Lancani sudan na autoputu, sve trake blokirane, zatvorili sutoput, uzas. Prisedne ti dan u startu. :evil:
 

Back
Top