Sta uraditi lazljivom frajeru?

Anonymous:
chou:
mia_:
Prevariti ga, lupiti mu samar, otseci mu ono malo jada u boksericama ili..........
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: A može li sve nabrojano??? Mada ono zadnje predstavlja sigurnu kartu za Požarevac...
STA TI ZNAS JADO???
Ja se ne družim sa ovako nevaspitanim "govedima" pa neću komentarisati roditeljsko vaspitanje ili odsustvo vaspitanja ... Pretpostavljam da te vole samo roditelji i to samo dok su gosti u kući... :D :D :D :D :D
 
mia_:
d1:
au sekice al je tebi neko stao na zulj... to sto ti imas takva iskustva sa muskim rodom samo kaze da ili nemas srece, ili ih trazis u pogresnim krugovima, ili se lozis na takve pa kada ti lupe poklapacu onda se ceses i tamo gde te ne svrbi.... ako se ne varam imas oko 30g, so nije da nemas iskustva, ali ako ti se svaka veza zavrsavala na isti nacin (predpostavljam prevarom, uz visemesecno laganje) onda je ocigledno problem u tebi. postoji veliki broj muskaraca koji cene osobu sa kojom su i nikada je ne bi slagali a kamoli prevarili... zakljucak: trazi momka u drugim krugovima, koji ce tebe ceniti i postovati a ne vuci te kao privezak... vise poverenja u sebe i u muski rod, nisu svi izrodi...


Mozes misliti nisu mi svi frajeri bili takvi, takav je bio samo ovaj poslednji i to je ono najgore. Svesna sam da vas ima raznih ali sam ja ili plavusica u originalu ili maler, bar u ovom poslednjem slucaju.

najlakse je kriviti druge osobe... kreni malo od sebe

pa umesto da naucis nesto ti biras sve gore i gore.
-Ne salecu te isti tipovi kad imas 15 , 18 ,25,30 godina. A ti si se izgleda navikla da te salecu pa da proberes , kao boraniju. E pa ako ne menjas sistem boraniju ces nadalje i da biras.
A inace mangup nema dugme pa da je cas mangup , a cas papucar . Dok ne izduva pun je zivota , a kad izduva onda je bivsi mangup - tatamata.
 

Back
Top