sta uraditi kada svi trce za vama a ON ne...?

jelenica-cg:
hej meni se cesto desava da mnogi hoce da budu samnom a samo decko kojeg ja zelim i koji mi se svidja nece....ili oce samo na jedan dan...:(molim vas dajte savjeteeeee :roll: i svoje slicne situacije naravno ;)
Ma opusti...naleteces na nekog decka koji oce da bude sa tobom onda kada ti oces da budes sa njim..KOLO SRECE SE OKRECE tako da kad tada ce te taj decko juriti..samo se opusti i uzivaj u zivotu..ne mozes ti da ides i da trazis vezu..doci ce sama po sebi..samo lagano... :lol: :lol:
 
Zasto ne bi pokusala da se vrh sredjujes i izlazis na mesta gde i on, a pritom ga potpuno kuliras? Izigravaj ribu, budi malcice nedostupna, zezaj se sa svima... Samo se potrudi da se ne smuvas sa njegovim drugovima, jer se tada menja misljenje o tebi... Muvanje je dozvoljeno! I dok ga tako budem namamljivala mozda iskrsne neki super sladak decko za kojim neces morati da juris, a koji ce ti potpuno odgovarati... Nikad se ne zna! Znam da davim, ali pre nekih sest, sedam godina sam cula zanimljive stihove (mada malo pateticne), kojih se uvek setim kada mi je frka.
Oni su>

Samo nadu nikad ne gubi
I patnjama nemoj da se trujes
Jer sve ce biti onako kako ti zelis
Kada to najmanje ocekujes

Pa, mozda ti budu koristili...
P.S. Obavezno napisi sta si uradila
 
Taj Srećko baš zvuči obećavajuće.

bug.gif
 

Back
Top