Kafana Šta trenutno radiš XIX

Hbt koliko kilometara imaju ove staze po petrohemiji :lol: obilazak postrojenja ko priprema za maraton :lol:
Не знам како је код нас, али ја сам једном била у бугарском пандану нашем НИС-у, заборавила сам како се зове...имају унутрашњи саобраћај, са све саобраћајним знацима, улицама и аутобусима. Тако су нас и возили, бусевима. Прави мањи град.
 
Не знам како је код нас, али ја сам једном била у бугарском пандану нашем НИС-у, заборавила сам како се зове...имају унутрашњи саобраћај, са све саобраћајним знацима, улицама и аутобусима. Тако су нас и возили, бусевима. Прави мањи град.
kako si preterala dan bez vode
 
Не знам како је код нас, али ја сам једном била у бугарском пандану нашем НИС-у, заборавила сам како се зове...имају унутрашњи саобраћај, са све саобраћајним знацима, улицама и аутобусима. Тако су нас и возили, бусевима. Прави мањи град.
Isto ti je i ovde
Obicno se vozimo necim
Sad smo isli peske 🤦
 
Ko za baksuza dobijem u sred postrojenja
E sad, ja imam bolne menstruacije, i znam za jadac ako ne popijem lek na prvu kapljicu najjebem jako posle
Posto nisam mogla da popijem kad je trebalo, ja sam tako trpela
Onda smo dosli nazad u bg
Tek sam sad popila...naravno da ne deluje sad
Jedva mob drzim od bolova
Zvala dragog da dodje po mene, nema sanse da sad stojim u busu
Jjebem ti i menstruaciju i zenski rod i sve vise u pm :pms:
 
Ko za baksuza dobijem u sred postrojenja
E sad, ja imam bolne menstruacije, i znam za jadac ako ne popijem lek na prvu kapljicu najjebem jako posle
Posto nisam mogla da popijem kad je trebalo, ja sam tako trpela
Onda smo dosli nazad u bg
Tek sam sad popila...naravno da ne deluje sad
Jedva mob drzim od bolova
Zvala dragog da dodje po mene, nema sanse da sad stojim u busu
Jjebem ti i menstruaciju i zenski rod i sve vise u pm :pms:
А што ниси попила одмах, извините само минут, морам да попијем лек...свако има разумевања, једино ако ниси имала код себе :(
 
Evo patimo se 😆
1000003822.jpg
 
Čekam od jutros od 10h da dodjem na red za kontrolu...ostalo cu da vam pišem kad dodjem kući, pa dodjem sebi. :poludeo:
Зато код лекара иде само ко мора. Двоје мојих са посла месецима одлажу, јер им је мука од чекања и јурења лекара, а није им хитно. Док не буде хитно...за који ли андрак плаћамо оно здравствено, по ко зна који пут да поновимо.
 

Back
Top