Sta ti pada na pamet?!

Ima jedan starinski izraz za takve žene, uspijuša. One u suštini žive od reakcije koje izazivaju takvim ponašanjem, ne mora isključivo da znači da je lakog morala, već je takav mentalni sklop ličnosti.
Ali to je starinski naziv, a ovde je reč o mladom paru, a definitvno među današnjim mladima ima ovakvih slučajeva koji ne znaju osnovne manire i kulturu, tako da možda mala i ne pravi dvosmislice nego je samo , kako bi se reklo, ograničena ko terasa
 
Шта ко ми реко, гледам својим очима :eek:
Ти си ме помешо
krsta-php.gif
 
Ima jedan starinski izraz za takve žene, uspijuša. One u suštini žive od reakcije koje izazivaju takvim ponašanjem, ne mora isključivo da znači da je lakog morala, već je takav mentalni sklop ličnosti.
U slučaju moje prijateljice je baš tako delovalo. Ona izazove reakciju i to joj je sasvim
dovoljno. Ne upušta se u kombinaciju kad se on primi. I nešto sam kao pokušala i da
joj objasnim, ali nije vredelo. Svaki put bi rekla ''Ma šta ja, nisam ja ništa rekla/uradila''
Tako da sam odustala..
 
Ali to je starinski naziv, a ovde je reč o mladom paru, a definitvno među današnjim mladima ima ovakvih slučajeva koji ne znaju osnovne manire i kulturu, tako da možda mala i ne pravi dvosmislice nego je samo , kako bi se reklo, ograničena ko terasa
Samo sam mislila na to kako se nekada nazivala takva vrsta žena, ništa se bitno nije promenilo, osim možda sada ima neki moderniji naziv ;)
 
U slučaju moje prijateljice je baš tako delovalo. Ona izazove reakciju i to joj je sasvim
dovoljno. Ne upušta se u kombinaciju kad se on primi. I nešto sam kao pokušala i da
joj objasnim, ali nije vredelo. Svaki put bi rekla ''Ma šta ja, nisam ja ništa rekla/uradila''
Tako da sam odustala..
Baš imam sreće da nisam nikad imala takve prijateljice. Sve smo imale različite ukuse , i nikad nigde problema na vidiku.
 
Stariji su ali nisu dugo u braku.
Aha, ok. Matori ljudi, promašene sudbine. Prvi put svršila u 58-moj.
To je taj folder.
Ona ima izgovor da je lupila ili se šalila ili nije
tako mislila, nego je bezobraznik sve naopako shvatio.
Ne bi bilo prihvaćeno kod nekog iole inteligentnog.
Jedino ako muž žmuri na jedno oko iz ko zna kog razloga.
Ili je dužan da odbrusi njoj ili bezobrazniku ako je bio prisutan.
I da ode momentalno.

Ne znam za šta bi tu
muž imao konkretno da je optuži?
Za sve. Za davanje signala. Za glupost. Za bruku.
Jedino kažem ti ako je ona malo smotanija i neobrazovana, ta vrsta ljudi.
Ona je morala da se sredi i bude smerna.
Ja bih joj nakon ovoga tražio da se ne javlja bezobrazniku, mada si sama rekla da su joj kolena bila do njegove glave maltene.
To je znak da nju krivim.
 
ne radi to tako. Ne daj bože da ti se desi, poslušaj moj savet
Pazi ja nisam u fazonu da budem sa ženom koja me ne ceni i ne poštuje.
I uopšte nisam u fazonu da joj se nešto mnogo dokazujem ako me otvoreno pred drugima ponižava.
To kod mene ne bi moglo.
Evo iz prve ruke ti mogu reći da upravo ti koji zavode red bivaju prevareni.
Moje drugarice, namerno i zinat su varale takve muškarce koji krenu da šefuju. Čisto da dokažu da su one glavne.
 

Back
Top