Šta ste poslednje kupili? :)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
a) kreacija je izuzetna, naročito ako se ovaj zapertlavajući deo nosi napred (naravno svaka pomisao o brusu se odbacuje)
b) ako ja ne vatam zjala ko će

c) sreća te ne možeš da me obesiš za mooda:mrgreen:

a) ma ne... naprijed je sasvim mali izrez vrlo jednostavan (da sada ne slikam i kacim ponovo) Sto se tice brusa ne dolazi u obzir mada komotno moze da se nosi i crni jer u tom slucaju izgleda kao nekakva traka koja povezuje obije strane ledja.

b) ima vas par

c) jer ih nemas (u stvari vi, zene to zovete drugacijim imenom) ;) :hahaha:

Mmmm...nice samo ima previse sljoka za moj ukus.Izrez s pertlama :super:

Ne. Sljokice se ne vide ! ! !
One se vide jer je blic odradio svoje. Danas kad je probala i na dnevnoj svjetlosti izgledala je fenomenalno. Haljina se preliva tacno koliko treba. Veoma je jednostavna sa tim izrezom na ledjima. Do duse i moja ljepsa polovina ima odlicnu gradju. Zamisli tu haljinu na manekenski gradjenoj zeni sa visinom 180 Cm + stikle ;)
 
Poslednja izmena:
Ne. Sljokice se ne vide ! ! !
One se vide jer je blic odradio svoje. Danas kad je probala i na dnevnoj svjetlosti izgledala je fenomenalno. Haljina se preliva tacno koliko treba. Veoma je jednostavna sa tim izrezom na ledjima. Do duse i moja ljepsa polovina ima odlicnu gradju. Zamisli tu haljinu na manekenski gradjenoj zeni sa visinom 180 Cm + stikle ;)

Ujeeee...baci s*isu da se igramooo...:worth:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top