Šta ste danas poželeli

Желела сам,као и небројено пута до сад,а и даље то желим,да се вратим.
Само на три сата.
Само да га видим.
Само да осетим.
И њу да видим.
Све на једном месту.
Али не могу.
 
Danas sam pozelela da muz,nase dete (i jos jedno na putu) i ja , imamo svoj stan ....joj ljudi sto bi to bilo lepo :D

i pozelela sam nesto malo skromnije-da dobijemo bar jos stotinak glasova na pampers takmicenju- i da osvojimo igracku gusenice :)
ali posto su nam sanse male-(jer razmisljajuci o tome kako je decak koji vodi uspeo da sakupi 2000 glasova) - shvatila tuznu istinu - varanjem...tj teranjem mnogih ljudi da glasaju ...:sad2::sad2::sad2:
tako da bih kao majka sestomesecne Milice zamolila vas koji svracate na ovaj forum- glasate (ne placa se nista ) -ukoliko zelite i smatrate da je to u redu :D


pomozite nam da osvojimo bar gusenicu , evo linka: http://www.pampers.co.yu/profile/7116

:heart::heart::heart::heart:HVALA :heart::heart::heart::heart::heart:
 
draga Suzanaaaa

rado sam otvorila sajt koji navodis i odmah pristupila glasanju,
ali procedura je malo cudna?

naime, posle navedenog broja telefona treba sacekati da se
SMS-om dobije odredjeni kod koji se zatim upisuje u odredjeno
polje na navedenom sajtu i tek onda je prakticno zavrseno glasanje.

e, pa moja je radoznalost tolika da ja vec 1 sat ocekujem i jos
uvek cekam taj famozni SMS da stigne da bih zavrsila glasanje....

javicu vam sta ce se tek dogoditi, a do tada pozdrav za bebu Milicu
heart-3.gif
 
Danas sam pozelela da muz,nase dete (i jos jedno na putu) i ja , imamo svoj stan ....joj ljudi sto bi to bilo lepo :D

i pozelela sam nesto malo skromnije-da dobijemo bar jos stotinak glasova na pampers takmicenju- i da osvojimo igracku gusenice :)
ali posto su nam sanse male-(jer razmisljajuci o tome kako je decak koji vodi uspeo da sakupi 2000 glasova) - shvatila tuznu istinu - varanjem...tj teranjem mnogih ljudi da glasaju ...:sad2::sad2::sad2:
tako da bih kao majka sestomesecne Milice zamolila vas koji svracate na ovaj forum- glasate (ne placa se nista ) -ukoliko zelite i smatrate da je to u redu :D


pomozite nam da osvojimo bar gusenicu , evo linka: http://www.pampers.co.yu/profile/7116

:heart::heart::heart::heart:HVALA :heart::heart::heart::heart::heart:

GLASALA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Back
Top