STA STE DANAS POZELELI?

Pozelela sam da sveznalica koja bi trebalo da sve zna sazna da ova tema postoji vec par godina unazad ali je izbrisana jer sveznalica ochigledno ne zna kako se koristi pretraga, a moderatore zabole uvo da pogledaju chija je tema starija i ko je ovde gazda!!!
 
jomini:
A gde je ta tvoja tema? Ja tražio i nema je na Kultnim stvarima.
Nije bila na kultnim stvarima- bila je u Svashtari i imala je vishe od 3000 poruka, ali su je moderatori izbrisali bez prethodnog obaveshtenja. Sada sam je obnovila i samo neka neko sme da mi je pipne!!! Trazi je u Svashtari. Uostalom, Krstarica je jedan forum i, koliko znam, nije dozvoljeno da se teme ponavljaju chak i ako su na razlichitim podforumima. Ali moja tema ima da stoji jer sam je ja izmislila, a ne tamo neka sveznalica!
 
Isto sto i mnogo, mnogo dana u nazad... da konacno prorade leptirici u mom stomaku... da zadrhtim od necijeg pogleda... da osetim dodir uznemirene ruke... topao dah... da grcinem usnu svaki put kada prodje pored mene... da mi porumene obrazi pri samoj pomisli na necije ime... da se osecam zeljeno... da volim beskrajno... i budem voljena...
 
Nemoj da se smejete, da odem u Manastir (a nisam vernik),pa ne moram da nosim odoru, da živim najjednostavnije na svetu i da se brinem o deci, starima i ostalima kojima treba šolja vrućeg čaja, atrenutno, nemaju snage da je sami skuvaju i drže u rukama
 

Back
Top