Sta sledbenici Adolfa Hitlera vide u Kostunici dr Vojislavu ?

23sz18x.jpg

:)
 
Na pocetku je cista demagogija, pa ne vredi trositi energiju odgovarajuci na to. Naravno da je Seselj velicao Srbe kao i Hitler nemce. Nebeski narod, naravno da se secas, samo se pravis Englez. Kazem ti, nacional-socijalizam = nacizam. To je to. Nije lako zakljuciti ko je naionalista i socijalista u isto vreme. Malo levo, malo desno.

EDIT: i da dodam, ima jos puno slicnosti. Recimo Hitler se zalagao za potpuno centralizovanu drzavu, kao i radikali, da na celoj teritoriji vazi jedan zakon.

Znam ja šta je nacizam ali su ti slabi argumenti kod napada na Šešelja. Baš pratim suđenje i primećujem da se tužilaštvo ubi da dokaže isto to ali slabo im nešto ide. Ako
imaš neki snimak, govor, dokaz, mogao bi finu kintu da dobiješ :-)

Što se tiče "jednog zakona za celu državu", ne vidim šta je tu loše i kakve to tek ima uske veze sa nacizmom? Često se gubiš u toj svojoj mržnji.
 
Aha, vi ste, znači, za ono: "Hitler vas je ubijao, ali vas nije ubijao dovoljno"?


(Ili je po sredi zabuna: "zidovi", to je ono, što imamo, na primer, po kućama, stanovima, a i oni , što stoje spolja, i grade se, iz raznih razloga...). Mogu biti od cigle, betona, drveta... Kineski, Berlinski... A, eno vam ga i onaj u Jerusalimu :grin:

psyops.jpg
 
A sta reci za one sto vide u Tadicu spasioca?!
Tadić je, za razliku od svih navedenih - NORMALAN ČOVEK. I u njemu niko normalan ni ne vidi nekakvog "spasioca", to je ostavljeno vama, slepim sledbenicima raznih "vođa" da u njima vidite . Tadić je samo čovek s vrlinama i manama, koji, u datim teškim prilikama, nastoji da radi najbolje što može, a još važnije - želi ovoj zemlji dobro, za razliku od vaših "idola".


Tragi-komika,inspiracija za Shojitja.:ok:
Da, slažejm se, kad se radi o onima koji, posle svega, podržavaju, Koštuna, Velju, Šešeljugu...
 
Tadić je, za razliku od svih navedenih - NORMALAN ČOVEK. I u njemu niko normalan ni ne vidi nekakvog "spasioca", to je ostavljeno vama, slepim sledbenicima raznih "vođa" da u njima vidite . Tadić je samo čovek s vrlinama i manama, koji, u datim teškim prilikama, nastoji da radi najbolje što može, a još važnije - želi ovoj zemlji dobro, za razliku od vaših "idola".



Da, slažejm se, kad se radi o onima koji, posle svega, podržavaju, Koštuna, Velju, Šešeljugu...

Ako je Tadic "normalan",sta tek reci za sledbenike?
 

Idi, bre, šta me prepadaš s tim antihristom u kasne sate? :grin: :grin:

(P. S: ja se izvinjavam eventualnim POJEDINCIMA, ako ih ovde ima, koji ISKRENO i DOBRONAMERNO ispovedaju rimokatoličku veru, ako ovo vređa njihova osećanja, ali to je moj stav prema crkvi kao instituciji, pa i ovom njenom takvom predstavniku).
 
Idi, bre, šta me prepadaš s tim antihristom u kasne sate? :grin: :grin:

(P. S: ja se izvinjavam eventualnim POJEDINCIMA, ako ih ovde ima, koji ISKRENO i DOBRONAMERNO ispovedaju rimokatoličku veru, ako ovo vređa njihova osećanja, ali to je moj stav prema crkvi kao instituciji, pa i ovom njenom takvom predstavniku).

Nista novo od tebe kao tipicnog predstavnika CRVENE BANDE !
 
Tadić je, za razliku od svih navedenih - NORMALAN ČOVEK. I u njemu niko normalan ni ne vidi nekakvog "spasioca", to je ostavljeno vama, slepim sledbenicima raznih "vođa" da u njima vidite . Tadić je samo čovek s vrlinama i manama, koji, u datim teškim prilikama, nastoji da radi najbolje što može, a još važnije - želi ovoj zemlji dobro, za razliku od vaših "idola".



Da, slažejm se, kad se radi o onima koji, posle svega, podržavaju, Koštuna, Velju, Šešeljugu...

Al cete se usreciti sa Dinkicem:rotf:
Kako vam je do juce bio dobar Kostunjavi i Velja, da Velja nije probio barikade 5 oktobra sad bi drugacije pricali:!:

Vi ste bogom dani a mi ostali smo gradjani drugog reda:dontunderstand:
Svako moze da ima svoje misljenje i stavove, valjda je to demokratija!
 
Al cete se usreciti sa Dinkicem:rotf:
A šta fali Dinkiću? Niko do sada, ARGUMENTOVANO, a ne partijski-propagandno, ništa loše nije mogao dokazati za Dinkića. Naprotiv.

Kako vam je do juce bio dobar Kostunjavi i Velja, da Velja nije probio barikade 5 oktobra sad bi drugacije pricali:!:!
Meni ni Koštun ni Velja NIKAD nisu bili dobri. Ja sam oduvek znala ko su oni zapravo. I samo sam tada, jedini put, veoma svesna svega, 24. sept. dobrano "zapušila nos ", "zatvorila oči" i glasala za Koštuna, nadajući se da se ipak neće posle moći toliko "razmahati" na zadržavanju prošlog režima, Zlobodanovog.

Vi ste bogom dani a mi ostali smo gradjani drugog reda:dontunderstand:
To TI kažeš.

Svako moze da ima svoje misljenje i stavove, valjda je to demokratija
Može. Ali što onda upravo - vi one koji se s vama ne slažu nazivate "izdajnicima", "stranim plaćenicima, i ostalim rečnikom iz tog komunskog "arsenala"? Zašto podržavate i propagirate - nasilne metode opstanka na vlasti, ako ne postoji normalan način - izbori - da se na njoj ostane?

Da li sve ovo vredi uopšte pisati, i s vama se raspravljati, ako se vidi da ste, eto, skloni i da Hitlera pravdate?
 
Kako moze biti normalan a titin edukator i postovalac dela,njegovoga?
CRVENI BANDIT,od glave do pete i to sa tatom na celu(u pozadini),masonerije!
E, 'aj' ne lupetaj, majke ti. Kad vam ponestane argumenata, odmah udarite u neku besmislenu "žvaku".
Zna se ko je, vaš idol, na primer, bio (i ostao u stvari) osvedočeni "titin učenik", učesnik mnogih radnih akcija, udarnik, komandir brigade, dr marksizma...
Nego, opet je to ono vaše poznato "dr'žte lopova". :grin:

P. S.
A i o "masoneriji" imate pojma kao moja čukunbaba o 45nm tehnologiji. :grin:
 
Može. Ali što onda upravo - vi one koji se s vama ne slažu nazivate "izdajnicima", "stranim plaćenicima, i ostalim rečnikom iz tog komunskog "arsenala"? Zašto podržavate i propagirate - nasilne metode opstanka na vlasti, ako ne postoji normalan način - izbori - da se na njoj ostane?

Da li sve ovo vredi uopšte pisati, i s vama se raspravljati, ako se vidi da ste, eto, skloni i da Hitlera pravdate?

To isto vi radite nazivajuci patriotke stranke fasisticke, i niko ne propagira nasilne metode,niko hitlera ne opravdava,Ne mozes sve ljudi da svrstavas u isti kos, znaci ako nisam za DS onda sam fasista, zelim povratak u devedesete,inflaciju........:!:
To niko normalan ne zeli:!:
Slusajuci Dinkica na mitingu u Beogradu, pomislio sam da ako on ne pobedi vraticemo se u srednji vek:!:
Niko se ne raspravlja sa tobom nego normalno i civilizovano razgovaramo, pre bih reko da vas hvata nervoza i panika:wink:
 
Može. Ali što onda upravo - vi one koji se s vama ne slažu nazivate "izdajnicima", "stranim plaćenicima, i ostalim rečnikom iz tog komunskog "arsenala"? Zašto podržavate i propagirate - nasilne metode opstanka na vlasti, ako ne postoji normalan način - izbori - da se na njoj ostane?

Da li sve ovo vredi uopšte pisati, i s vama se raspravljati, ako se vidi da ste, eto, skloni i da Hitlera pravdate?

To isto vi radite nazivajuci patriotke stranke fasisticke, i niko ne propagira nasilne metode,niko hitlera ne opravdava,Ne mozes sve ljudi da svrstavas u isti kos, znaci ako nisam za DS onda sam fasista, zelim povratak u devedesete,inflaciju........:!:
To niko normalan ne zeli:!:
Slusajuci Dinkica na mitingu u Beogradu, pomislio sam da ako on ne pobedi vraticemo se u srednji vek:!:
Niko se ne raspravlja sa tobom nego normalno i civilizovano razgovaramo, pre bih reko da vas hvata nervoza i panika:wink:
Ja, lično, nisam ni blizu nervoze, a kamoli panike. Dovoljno široko gledam na sve to, a i preturila sam toliko toga preko glave. 8) Pre bi se reklo da toga ima kod nekih od "vaših". ;)
Ali, dobro, to nije ni najbitnije u čitavoj priči.
Nego, zašto iznosiš neistine? Iz DS-a niko nikad nije političke protivnike zvao "fašistima". To su radili neki drugi, o kojima, zna se, ni ja nemam dobro mišljenje.

Ali mi smeta to "patriotski".
Prvo - jer neke stranke uzimaju "ekskluzivno pravo" na to, a drugo, upravo su DSS i SRS - LAŽNI patrioti. Ne mislim na simpatizere i obično članstvo, nego - lideri, funkcioneri i sitni aparatčici po strankama. Ali, vi što im verujete ste - u velikoj zabludi. Ja samo pokušavam da vas podstaknem da počnete malo intenzivnije misliti svojom glavom, setite se nekih stvari, "saberete 2 i 2"...
 
Ja, lično, nisam ni blizu nervoze, a kamoli panike. Dovoljno široko gledam na sve to, a i preturila sam toliko toga preko glave. 8) Pre bi se reklo da toga ima kod nekih od "vaših". ;)
Ali, dobro, to nije ni najbitnije u čitavoj priči.
Nego, zašto iznosiš neistine? Iz DS-a niko nikad nije političke protivnike zvao "fašistima". To su radili neki drugi, o kojima, zna se, ni ja nemam dobro mišljenje.

Ali mi smeta to "patriotski".
Prvo - jer neke stranke uzimaju "ekskluzivno pravo" na to, a drugo, upravo su DSS i SRS - LAŽNI patrioti. Ne mislim na simpatizere i obično članstvo, nego - lideri, funkcioneri i sitni aparatčici po strankama. Ali, vi što im verujete ste - u velikoj zabludi. Ja samo pokušavam da vas podstaknem da počnete malo intenzivnije misliti svojom glavom, setite se nekih stvari, "saberete 2 i 2"...

Niko na nasoj politickoj sceni nije cist moglo bi danima i satima da se raspravlja:!:
Daleko smo mi od demokratije:!:
Misliti svojom glavom odnosi se i na vas :!:Da ne spominjem Solanu:!:
Mnogo lazi i neistina i sa jedne i druge strane:!:
 

Back
Top